Pagina 2 din 2
Re: Cerere Helper-El chapo
Scris: Mie Oct 13, 2021 3:42 pm
de DonParako
Cerere accepata! Bine ai venit in staff!
Re: Cerere Helper-El chapo
Scris: Dum Noi 21, 2021 7:25 pm
de Anntooo
Up la gradul de Admin. Motiv: Avansare in grad.
Re: Cerere Helper-El chapo
Scris: Joi Mai 05, 2022 8:15 am
de doR!nescu
Grad dezactivat la cerere. Multumim pentru implicare si te asteptam sa revii.