Pagina 2 din 2

Re: Cerere Helper-El chapo

Scris: Mie Oct 13, 2021 3:42 pm
de DonParako
Cerere accepata! Bine ai venit in staff!

Re: Cerere Helper-El chapo

Scris: Dum Noi 21, 2021 7:25 pm
de Anntooo
Up la gradul de Admin. Motiv: Avansare in grad.

Re: Cerere Helper-El chapo

Scris: Joi Mai 05, 2022 8:15 am
de doR!nescu
Grad dezactivat la cerere. Multumim pentru implicare si te asteptam sa revii.