Pagina 2 din 2
Re: Cerere Helper/Admin DonParako
Scris: Mie Iul 14, 2021 9:19 am
de Dogg
Pro, meriti o sansa, ai lucrat mult pentru acest server, meriti o sansa, din greseli invatam!
Re: Cerere Helper/Admin DonParako
Scris: Mie Iul 14, 2021 9:32 am
de ???Norris???
Pro.
Re: Cerere Helper/Admin DonParako
Scris: Mie Iul 14, 2021 9:48 am
de ScreaM
neutru nu stiu ce sa raspund
Re: Cerere Helper/Admin DonParako
Scris: Mie Iul 14, 2021 9:49 am
de Anntooo
Te asteptam zilele astea la un scurt interviu. Te rog sa contactezi un interviewer (SIC, ede sau Melink).
Re: Cerere Helper/Admin DonParako
Scris: Mie Iul 14, 2021 9:52 am
de OverdoseNX
Contra.
Am încercat sa fac mereu sa fie bine cu tine, ca să îmi aud vorbele pe care mi le-a auzit. Ai pierdut gradul pe care l-ai avut din cauza atitudinii pe care ai avut-o.
Nu vreau sa par nesimțită, dar, pentru cate s-au zis și pe cealalta comunitate de către tine "tovarășul tău" în legătură cu mine și alte persoane de la noi din staff, pentru mine, scuzele tale sunt egale cu 0. Nu au fost probleme cu tine o data, au fost de mai multe ori. Cu mine chiar pot să spun că ți-ai dat arama pe față .
Să nu uiți ca fiecare acțiune are consecințele ei. Îmi pare rău, dar contra-ul meu va rămâne valabil și în cazul în care această cerere va fi respinsă și vei mai face alta pe viitor.
Re: Cerere Helper/Admin DonParako
Scris: Mie Iul 14, 2021 10:56 am
de Dogg
Interviu cazut!
Motiv: usor de dirijat.
control de sine: greu de stapanit!