Pagina 2 din 2

Re: Cerere unban [AlexTK]

Scris: Joi Mar 11, 2021 8:49 pm
de AlexTK
am inteles

Re: Cerere unban [AlexTK]

Scris: Joi Mar 11, 2021 8:50 pm
de zyxs
da mitica nu are logica ce plm sens are sa piarda cont cu 3000 ore si bage uri plm oricum e pe nedrept

Re: Cerere unban [AlexTK]

Scris: Vin Mar 12, 2021 11:48 am
de AlexTK
Am vazut ca a fost Mel1nk pe site azi si i-am spus si pe chat sa trimita dovada , dar nu a raspuns .

Re: Cerere unban [AlexTK]

Scris: Vin Mar 12, 2021 11:56 am
de DarkAngel
Eu si Mitica am considerat ca ai avut wall si un silence aim. Asteptam reactia celorlalti admini!

Re: Cerere unban [AlexTK]

Scris: Vin Mar 12, 2021 12:14 pm
de DarkAngel
https://ibb.co/RYYVtKt Banul ramane permanent.