ImagineImagine

Renuntare SHAGGY

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
SHAGGY
Membru
Membru
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 07, 2018 1:57 pm
5

Renuntare SHAGGY

Salutare!
In mod general nu prea mi-au placut shooter-ele pvp cum este CS-ul. Prin 2012 am intrat pe acest server prin intermediul unor prieteni si am ramas aici pentru ca,playeri de atunci erau mai maturi(pe acest server),dupa un timp m-am imprietenit cu multi dintre acestia,majoritatea admini. Acum nu prea mai am motivatie sa raman sa ma ocup de server cum o faceam acum 1 an sau 2. Nu mai exista "Familia PARABESTIAL" . Iar pentru mine fara acea familie fictiva a disparut in acelasi timp si acea atmosfera placuta de pe server care a fost inlocuita cu una toxica in care toti isi baga si isi scoate in sus si in jos.
Multumiri lui Para pentru locul de joaca pe care la creat in toti acesti ani.
Va las cu bine.


Avatar utilizator

AsuL
Membru
Membru
Mesaje: 77
Membru din: Lun Dec 31, 2018 5:10 pm
5
Localitate: Dambovita

Re: Renuntare SHAGGY

Imi pare rau sa aud asta! Ai fost un jucator pe care nu l-a interesat gradul, un jucator cinstit! Ti-ai respectat functia si ai facut tot posibilul sa faci bine! Pentru asta te respect si te voi respecta mereu! :cry: , totusi CONTRA!
Ultima oară modificat Vin Mar 29, 2019 8:00 pm de către AsuL, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator

CR7
Membru
Membru
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 12:11 pm
5
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Renuntare SHAGGY

Contra!
Oricât de grele ar fi vremurile , nu ar fi corect să lăsăm corabia la greu!
Oamenii se schimbă , iar de dragul comunității create acum mult timp trebuie să ne adaptăm situatiei!
Ești un player , un om pe care nu aș vrea să accept să-l las să renunțe așa ușor.
Chiar dacă mare parte din familia Parabestial nu mai există sau nu mai este prezentă , hai totuși , cei rămași să continuăm să îi ducem numele mai departe.
Cu respect ,
CR7.
Avatar utilizator

Hunter
Membru
Membru
Mesaje: 291
Membru din: Vin Noi 02, 2018 10:00 pm
5
Loading…

Re: Renuntare SHAGGY

Contra! Faci parte din familia Parabestial.
Avatar utilizator

Topic author
SHAGGY
Membru
Membru
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 07, 2018 1:57 pm
5

Re: Renuntare SHAGGY

Va apreciez aceste voturi de CONTRA,dar ca eu doar am anuntat retragerea mea nu am cerut-o.Am anuntat ca semn de respect pentru voi altfel rezolvam prin inactivitate. Decizia mea ramane aceasi asa ca va rog sa o respectati!
Cu respect,
SHAGGY
Încuiat