ImagineImagine

Cerere unban - DaZay^

Avatar utilizator

Topic author
✪ DaZay^
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 04, 2020 10:29 pm
4
Localitate: Suceava
Loading…

Re: Cerere unban - DaZay^

Eu stiam de la alte servere ca adminii sunt obligati sa faca demo la orice ban :))


Avatar utilizator

Topic author
✪ DaZay^
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Mie Mar 04, 2020 10:29 pm
4
Localitate: Suceava
Loading…

Re: Cerere unban - DaZay^

Si daca tot zici tu ca am wh.. de ce ma nu gasesti nimic in calculator? il am pe stick ??? chiar daca era pe stick trebuia sa il vezi la my last activity... :))
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban - DaZay^

✪ DaZay^ scrie: Mar Mar 31, 2020 12:51 am N-o sa-mi vina randul pentru ca n-o sa iau :)))

"el din conector inainte sa iasa la colt tu al naibii te-ai pus pe faza,de unde stiai?"

- mai erau vreo 5 secunde era clar ca tre sa iasa la un moment dat.... gandeste si tu :))
ehm da stiu ai dreptate,dar pe tine te oftica fapt-ul ca te-am vazut in acel moment cand el incepea sa dea push pe shift din conector si tu mare pregatire,si daca dadea save?....nope el stia inainte sa iasa la colt,mare pregatire "destept"
Domnu dazay habar nu ai cu cine vorbesti....punct,ai fost banat o data si a doua oara,pentru ca asa imi place mie?.....oh da stai cum spun multi codati eu dau ban doar pentru ca cineva ma bate,lol mda cand ti-am dat tie ban eram in echipa cu tine si spec pe tine,am asa de multe ow cases pe cs ca tu haba ai,am stat si controlat mii de jucatori exclus pe aceasta comunitate,si vii mie sa-mi spui de game sense?.............ia spune tu tuturor de ce ai luat ban prima data
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban - DaZay^

✪ DaZay^ scrie: Mar Mar 31, 2020 12:58 am Si daca tot zici tu ca am wh.. de ce ma nu gasesti nimic in calculator? il am pe stick ??? chiar daca era pe stick trebuia sa il vezi la my last activity... :))
eu dadeam control doar in caz cand cineva se plange mult sau suspect,nu dau control la cei obvious
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban - DaZay^

✪ DaZay^ scrie: Mar Mar 31, 2020 12:55 am
Ka1zer scrie: Mar Mar 31, 2020 12:47 am
✪ DaZay^ scrie: Mar Mar 31, 2020 12:45 am tu te auzi ce spui? este total random.. cum ai zis si tu nu aveam cum sa-l stiu pe ala connector dar dupa ce nu l-am mai auzit pe mid am mers connector... mai lucreaza la gamesense omule.. esti praf daca crezi ca eu sunt codat :))
aha wh inseamna game sense la tine?te-ai pregiti chiar inainte sa iasa la colt cu o secunda exact mai indepartat de colt la nivel-ul capului,s-a vazut clar ca il stiai,unban nu primesti

sa nu primesc ma doare in cur.. am zis ca intru de pe alt cont si n-o sa stiti care-s :))).. am facut cererea pentru ca sunteti niste incapabili...
da mersi asa au spus toti codatii care momentan sunt cu vac ban si game ban,imi pare rau sa te dezamagesc dar serverul este prime only,good luck with that
Unban respins!
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat