ImagineImagine

Cerere Helper Eduard Andrei

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
OldMan
Membru
Membru
Mesaje: 5
Membru din: Mie Ian 15, 2020 9:25 pm
4

Cerere Helper Eduard Andrei

Nickname: Eduard Andrei
Discord: eduardandrei 16#7851
Nume server/ip: Surf CS GO ROMANIA
Varsta: 20
Ore jucate pe server (minim 30): 40 ( precizez ca am mai jucat cu nick name-urile: BrencioLamaFinaPulaEnormaCamataru, shata BrencioLamaFinaPulaEnormaCamataru, ★ 1 tap u suck ★, ★ Muistul ★ )
Ore jucate pe steam: 1028
Cont free sau cumpărat (PRIME): PRIME
Puncte obținute pe forum (minim 500): -

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): Da
SteamID: STEAM_0:0:25634922
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198011535572/
Experinta anterioara cu detinerea adminului (1-10): 8
Detalii: Joc zilnic pe server, iar in ultima perioada la anumite ore serverul este full, insa nu este niciun admin/helper on, motiv pentru care unii isi fac de cap ( pun muzica, injura, fac spam, reclama la alte servere etc etc ) de aceea consider ca este nevoie de un staff mai numeros, cel putin pentru server ul de surf .
Ultima oară modificat Mie Feb 05, 2020 9:40 am de către OldMan, modificat 1 dată în total.


Avatar utilizator

Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Re: Cerere Helper ★ Muistul ★

"★ Muistul ★" si restul numelor pe care le-ai avut sunt alese atat de bine de tine incat va trebui sa le schimbi complet , regulamentul nu l-ai citit. Pare un pamflet cererea ta de helper dar daca chiar esti serios iti recomand sa citesti regulamentul inainte de a face o cerere. "Sunt interzise nick-urile care contin cuvinte obscene. - KICK / BAN 120 min"
Era sa uit in a specifica : CONTRA! Daca reusesti sa iti dai interesul mai mult in a respecta comunitatea exista sansa sa imi pot schimba parerea initiala pana atunci ramane asa.
Avatar utilizator

Topic author
OldMan
Membru
Membru
Mesaje: 5
Membru din: Mie Ian 15, 2020 9:25 pm
4

Re: Cerere Helper Eduard Andrei

Done. Ai dreptate, dar nick-urile mele denota mai degraba lipsa staff-ului de pe server decat lipsa mea de respect fata de comunitate, cum altfel as fi reusit sa fac aproape 50 de h, fara a primi kick/ban cu astfel de nickname-uri ? :lol:
Avatar utilizator

Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Re: Cerere Helper Eduard Andrei

Un argument foarte bun. Daca ai petrecut majoritatea orelor pe Surf este de inteles, nu sunt asa de multi in staff in acel mod. Ma bucur ca ai ales sa schimbi. PRO (daca vrei helper pe Surf ai gresit sectiunea btw)
Avatar utilizator

D{F}D
Membru
Membru
Mesaje: 18
Membru din: Sâm Feb 01, 2020 7:31 pm
4

Re: Cerere Helper Eduard Andrei

Pro
Avatar utilizator

LaurM
Membru
Membru
Mesaje: 59
Membru din: Joi Dec 12, 2019 11:49 pm
4

Re: Cerere Helper Eduard Andrei

Pro!
Avatar utilizator

Punini
Membru
Membru
Mesaje: 22
Membru din: Dum Dec 08, 2019 5:38 pm
4

Re: Cerere Helper Eduard Andrei

Pro
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1297
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Cerere Helper Eduard Andrei

Helper activat.
Încuiat