ImagineImagine

Reclamatie-Radar

Avatar utilizator

Topic author
Dogg
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 423
Membru din: Lun Dec 16, 2019 11:14 pm
4

Re: Reclamatie-Radar

Man, eu am intales, oke un avertisment, dar tu ai inceput sa ai ceva cu mine dupa... eu nu accept chestia asta si pana nu se rezolva abuzul asta n am nevoie de puncte de la tine sa mi platesc advertisment ul. eu vreau sa se faca dreptate atata tot.


fyP:)
Avatar utilizator

Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Re: Reclamatie-Radar

Justice has been delivered! Nu are nimeni nimic cu tine. Anumite chestii trebuiesc aduse la cunostinta pentru atentia intregii comunitati, un moderator care face astfel de modificari si nu spune despre asta decat intr-un topic cu reclamatie arata multe despre caracaterul individului.
Avatar utilizator

Topic author
Dogg
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 423
Membru din: Lun Dec 16, 2019 11:14 pm
4

Re: Reclamatie-Radar

Aceasta reclamatie a venit o data cu abuzivitatea acelor advertismente, pe care mi le ai dat in mod repetat, fara un motiv cu adevarat ul sens. intalegi ?? un edit, nu e mare lucru si sti de ce? mi am ediatat parerea mea, am tot drept ul, dar tu sa dai advertismente in repetare fara motive reale, e o problema dest ul de mare, putem spune... !
fyP:)
Avatar utilizator

Topic author
Dogg
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 423
Membru din: Lun Dec 16, 2019 11:14 pm
4

Re: Reclamatie-Radar

Asa ca, asteptam sa vada para, sa vedem ce are de zis despre aceasta chestie, eu am sa vorbesc si cu el pe discord, el a fost de fata cand am platit pentru cele doua"platit cu puncte, sa nu intalegem gresit" ; de si una dintre ele nu avea motiv... acum inca 2, vedem ce zice para despre chestia asta!
fyP:)
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie-Radar

Cerere fondata,Radar a primit advertisment
Abuz de advertismente catre un moderator din partea unui alt moderator nu este tolerata
Sper intr-o zi sa mergeti cu totii mai de acord pe viitor,nu ajuta cu nimic comunitatii daca,doi moderatori se cearta pentru o mica problema
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat