ImagineImagine

Propunere Forum

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
WuGH
Membru
Membru
Mesaje: 33
Membru din: Mie Dec 25, 2019 10:13 am
4
Localitate: Targoviste
Loading…

Propunere Forum

La semnatura , ar merge sa adaugati si o poza sau un gif , ma refer la un fisier din calculator.


ᴍɪᴇ ɴᴜ-ᴍɪ ᴘʟᴀᴄᴇ ᴄᴇ ᴠᴀ ᴘʟᴀᴄᴇ ᴠᴏᴜᴀ ꜱɪ ɴᴜ ꜱᴜɴᴛ ᴀᴛᴀᴛ ᴅᴇ ɴᴇʙᴜɴ ꜱᴀ ᴍᴀ ɪɴᴛᴇʀɴᴇᴢ ʟᴀ 9. :twisted:
Avatar utilizator

Bl4dimir
Membru
Membru
Mesaje: 115
Membru din: Mar Dec 31, 2019 4:49 pm
4
Localitate: Iasi
Loading…

Re: Propunere Forum

Nu stiu cat de mult conteaza opinia celorlalti operatori in afara ownerilor pe acest topic, dar eu de exemplu consider ca acest lucru care face referire doar la estetica forumului este momentan "inutila" as propune axarea in special pe serverele propriu-zise ca mai apoi sa se merite sa iti bati capul si cu customizarea forumului. Intr-adevar ar fi un plus, dar nu cred ca cineva ii va da atentie decat cei care isi petrec zilele pe forum.
Deci in afara de admini/helperi/owneri si eventual VIP nu vor folosi asa ceva. De asemenea imagineaza-ti ca un membru din staff sa aiba un gif si sa intre un owner pe Ban list-ul sau, imi imaginez semi-lagul creeat plus ca iti fug ochii de la ceea ce conteaza mai mult.
Astfel, consider ca este o idee buna, insa mai poate astepta, fiind alte lucruri mult mai importante de facut.
(Trebuie sa ne gandim si prin ce modalitate respectiva propunere va atrage jucatori. Nu vad acel plus necesar)
Aceasta a fost opinia mea!
Multumesc pentru atentie!
M-a atins pe suflet aceasta postare, vrei sa te mint!? :P
Încuiat