ImagineImagine

Reclamatie LuvAPinti

Avatar utilizator

Topic author
teerx
Membru
Membru
Mesaje: 38
Membru din: Lun Ian 07, 2019 2:07 pm
5
Localitate: Craiova

Re: Reclamatie LuvAPinti

Tu taci fata mea. :D


Avatar utilizator

LuvAPinti
Membru
Membru
Mesaje: 37
Membru din: Lun Dec 31, 2018 3:49 pm
5
Localitate: Focsani

Re: Reclamatie LuvAPinti

Daca atat te duce mintea... :D
Avatar utilizator

onLyK3nT
Membru
Membru
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Dec 29, 2018 10:57 pm
5

Re: Reclamatie LuvAPinti

Teerx,chiar vorbesti ca un cocalar.Vorbeste si tu ca un om civilizat.In primul rand LuvAPinti este baiat,daca nu stii.Stiu ca o sa spui:Am fost ironic sau era o gluma.Si de ce crezi ca esti superior?Taci fata mea?Fiecare este egal.Eu sunt egal cu tine sau cu domnul Asul sau cu domnul Tupeu sau cu domnul Ionut sau cu domnul Para sau cu domnul Delian.Eu vad pe toata lumea egala.
2.Eu nu sunt fratele tau.Nu suport sa imi vorbesti asa.Eu pentru tine sunt Andrei sau K3nT.
3.Da,injuri pe sv.Si nu inteleg de ce trebuie sa vorbiti asa.Da,inteleg va enervati,spui din greseala p**a sau care e cuvantul obscen.Dar voi,ba voi,mereu ma.Asta nu inteleg eu.
Vad ca il bate cineva pe unu si spune:Da-l dracu de prost.De ce nu spui:Uite frate,joaca bine,bravo lui.
4.Recunosc eu nu injur fiindca da,m-ar certa parintii,este un lucru absolut normal,dar in acelasi timp nu imi place.
5.Nu cred ca e frumos sa spui ca un om nu e bun de nimic sau nu face nimic.Oricum pe domnul LuvAPinti l-ar descuraja sau chiar nu l-ar interesa.
6.Atat am avut de zic,va doresc o seara faina tututor.
Cu foarte extrem de mult respect
Andrei(k3nt)
EDIT:Am citit iar tot.
Teerx,el nu este un golan.Nu vorbeste urat,ba chiar este un admin super ok.Chiar imi place ca vorbeste ca un om destept si chiar mi se pare ok sa foloseasca dictionarul(chiar daca nu o face) sa vorbeasca cu tine!Daca tu te crezi "jmeker" ca vorbesti cu te pupa fratele tau sau sa mor eu sau taci fata mea,eu cred ca ai gresit comunitatea.Imi este rusine de tine Teerx.Esti mai mare ca mine(diferenta marisoara) si chiar te credeam matur!Tu doar injuri.Ai un vocabular de cocalar.Nu rezolvi nimic daca vorbesti asa.
Omule vorbeste normal,ca un om civilizat.
Auzi,taci fata mea :lol: :lol:
Te faci de ras cu limbajul Teerx.
Am spus ca pentru mine,toti sunt egali,dar aici o sa fac o exceptie si o sa spun ca LuvAPinti iti este superior.Are o mentalitate mai buna.
Nu vreau sa zic ca doar LuvAPinti este cel mai bun.De fapt toti sunteti buni.Nu vreau sa zic ca eu sunt CEL MAI BUN sau cel mai prost.
Eu o sa ii tin partea lui LuvAPinti.

Bafta!
Avatar utilizator

Topic author
teerx
Membru
Membru
Mesaje: 38
Membru din: Lun Ian 07, 2019 2:07 pm
5
Localitate: Craiova

Re: Reclamatie LuvAPinti

Esti penibil, iauzi "cocalar" ma jignesti fara motiv, esti mai expirat ca pufuletii la 1 leu. Sa traiesti! :lol: :lol:
Avatar utilizator

Topic author
teerx
Membru
Membru
Mesaje: 38
Membru din: Lun Ian 07, 2019 2:07 pm
5
Localitate: Craiova

Re: Reclamatie LuvAPinti

Altul cu VAC, care vorbeste pe un forum de CSGO. :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator

LuvAPinti
Membru
Membru
Mesaje: 37
Membru din: Lun Dec 31, 2018 3:49 pm
5
Localitate: Focsani

Re: Reclamatie LuvAPinti

Realizezi ca iti bati joc de tot staff-ul care nu iti sustine punctul de vedere?
Eu numesc asta ipocrizie.Sincer,nu iti sustii deloc cauza prin ceea ce continui sa scrii. :roll:
Avatar utilizator

onLyK3nT
Membru
Membru
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Dec 29, 2018 10:57 pm
5

Re: Reclamatie LuvAPinti

In primul rand se scrie i-auzi nu iauzi.
Da,mi-am luat ban pentru griefing nu pentru hack.
In al treilea rand si tu il jignesti pe LuvAPinti facundu-l fata.
EDIT:Parerea mea e sa iti cauti alta comunitate.
Avatar utilizator

SHAGGY
Membru
Membru
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 07, 2018 1:57 pm
5

Re: Reclamatie LuvAPinti

Mascaradă.
De la reclamatie la certuri inutile si imature.
Un moderator ar trebui sa inchida acest topic.
Avatar utilizator

CR7
Membru
Membru
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 12:11 pm
5
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie LuvAPinti

Bun!
Am asteptat , am citit off-ul fiecăruia .. Consider că este o reclamație fără rost și de la care s-a ajuns la certuri și inutile și imature , precum citează SHAGGY!

Stimate teerx , ai încălcat punctul 7 din regulamentul adminiilor. Vei fi sancționat cu avertisment pentru limbaj. Băiete , nu suntem în curtea școlii aici. Ai dat dovada de un caracter care nu se pliază pe această comunitate. Schimbă-ți atitudinea , chiar dacă te-a supărat cineva folosește un limbaj adecvat și dă dovadă că ești un om bine crescut, în caz contrar următoarea abatere va avea alte consecințe!
În caz că nu mai știai punctul 7 , îl las aici , e valabil pentru orice membru al comunității , indiferent de grad!

7. Respectati jucatorii si adminii indiferent de grad, in caz contrar veti fi sanctionati conform regulamentului.

Topic închis!
Încuiat