ImagineImagine

Cerere unban Kitsune

Avatar utilizator

Topic author
Kitsune
Membru
Membru
Mesaje: 117
Membru din: Mie Aug 07, 2019 1:12 pm
4
Localitate: Turceni

Re: Cerere unban Kitsune

ka1zer scrie: Sâm Noi 30, 2019 1:58 pm
Kitsune scrie: Sâm Noi 30, 2019 1:50 pm lasa frate, ca nu ma fute un ban pe public, da' ma doare capu' cand vad atata prostie, sincer, sa vina unu de 28 de ani la tine care nu stie sa scrie si nu stie sa se joace cs si sa iti dea ban, fara frica de consecinte ca e prieten cu owneru, ma lasi?
deci vrei adevarul?.....eu deja eram spec pe tine de 8 minute inainte de orice alt contact pe forum,cineva mio cerut parerea dupa ce deja te-am suspectat si eu pur si simplu mi-am dat cu parerea pe orice punct de vedere ,si te rog sa pastrezi un limbaj decent
Nu ti-ai dat cu parerea, ai actionat fara sa gandesti ;)


Girl, I have no shame
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban Kitsune

Kitsune scrie: Sâm Noi 30, 2019 2:00 pm
ka1zer scrie: Sâm Noi 30, 2019 1:58 pm
Kitsune scrie: Sâm Noi 30, 2019 1:50 pm lasa frate, ca nu ma fute un ban pe public, da' ma doare capu' cand vad atata prostie, sincer, sa vina unu de 28 de ani la tine care nu stie sa scrie si nu stie sa se joace cs si sa iti dea ban, fara frica de consecinte ca e prieten cu owneru, ma lasi?
deci vrei adevarul?.....eu deja eram spec pe tine de 8 minute inainte de orice alt contact pe forum,cineva mio cerut parerea dupa ce deja te-am suspectat si eu pur si simplu mi-am dat cu parerea pe orice punct de vedere ,si te rog sa pastrezi un limbaj decent
Nu ti-ai dat cu parerea, ai actionat fara sa gandesti ;)
ma copile cati ani ai?.....ia spune
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Kitsune
Membru
Membru
Mesaje: 117
Membru din: Mie Aug 07, 2019 1:12 pm
4
Localitate: Turceni

Re: Cerere unban Kitsune

te faci mai rau de ras, ca un pusti de 16 ani rade de tine ca nu stii sa scrii si sa te exprimi :)))
Girl, I have no shame
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban Kitsune

Kitsune scrie: Sâm Noi 30, 2019 2:18 pm te faci mai rau de ras, ca un pusti de 16 ani rade de tine ca nu stii sa scrii si sa te exprimi :)))
e clar,de mult timp pe forum si pe server si habar nu ai nimic de mine?.....lol oftica
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1157
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Cerere unban Kitsune

Se vede aimbot-ul pe usp-s din ultimul demo. CONTRA unban si PRO remove.
Avatar utilizator

Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Re: Cerere unban Kitsune

Contra , incerci sa ascunzi wallhack dar te-ai dat de gol , sunt mai multe situatii unde ai fost nerabdator sa faci frag si usor te-ai dat de gol , as zice wh si flick lock. Degeaba incerci sa fii arogant pentru ca in aceasta situatie il felicit pe ka1zer pentru ca te-a scos in evidenta. Admin nu inseamna ca poti sa joci cu wh boy dar se dovedeste ca este foarte dificil de depistat dupa ce primeste admin iar de aceea sustin ideea de staff din prime only.
Avatar utilizator

Hunter
Membru
Membru
Mesaje: 291
Membru din: Vin Noi 02, 2018 10:00 pm
5
Loading…

Re: Cerere unban Kitsune

Cerere respinsa.
Încuiat