ImagineImagine

Cerere Admin - Az0t

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Az0t
Membru
Membru
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Aug 17, 2019 4:31 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania

Cerere Admin - Az0t

Nickname: Az0t
Discord: MrSleepAllDay#9376
Varsta: 24
Ore jucate pe server (minim 30): 130
Ore jucate pe steam: 727
Cont free sau cumparat (PRIME): cumparat, cu prime
Puncte obținute pe forum (minim 200): ~100 (o sa fiu mai activ pe forum)

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): Da
SteamID: STEAM_0:0:235330781
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198430927290/
Experinta anterioara cu detinerea adminului (1-10): Nu am mai detinut pe vreun alt server functia de admin. Am mai fost helper pe alt server insa nu si admin.
Detalii: Vreau sa ma implic mai mult in comunitatea aceasta si sa ajut in continuare jucatorii care isi petrec timpul pe server. De asemenea, rar se intampla atunci cand imi petrec timpul pe server ca alte persoane cu functia de helper/admin sa fie online. Drept urmare, consider ca pot sa fiu de folos in aceasta privinta, acoperind intr-o oarecare masura acest inconvenient. Daca primesc functia de admin, am sa incerc atat cat imi permite timpul sa nu dezamagesc.


Avatar utilizator

Hunter
Membru
Membru
Mesaje: 291
Membru din: Vin Noi 02, 2018 10:00 pm
5
Loading…

Re: Cerere Admin - Az0t

Înainte sa fie luata in considerare aceasta solicitare, trebuie sa faci o cerere de schimbare nume pe forum.
Este o condiție in regulament: Numele de pe forum trebuie sa corespunda cu cel de pe server.
Avatar utilizator

Topic author
Az0t
Membru
Membru
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Aug 17, 2019 4:31 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Cerere Admin - Az0t

Astept cateva pareri daca este posibil. Multumesc !
Avatar utilizator

Flick
Membru
Membru
Mesaje: 10
Membru din: Lun Iul 01, 2019 9:15 pm
4
Localitate: Neamt

Re: Cerere Admin - Az0t

PRO!
De cate ori te prindeam pe server jucai bine, erai prietenos si incercai sa ajuti jucatorii. Parerea mea este ca meriti gradul :P
Bring me hate , you can't put me down 8-)
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere Admin - Az0t

Flick scrie: Lun Dec 02, 2019 9:10 pm PRO!
De cate ori te prindeam pe server jucai bine, erai prietenos si incercai sa ajuti jucatorii. Parerea mea este ca meriti gradul :P
de aia prietenul lui ....KITSUNE era codat si nu stia pana acum?...hmmm fishy
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Az0t
Membru
Membru
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Aug 17, 2019 4:31 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Cerere Admin - Az0t

Prietenul meu ? Amice, nu cred ca ai citit bine comentariul meu de la sectiunea "Cerere Unban - Kitsune". Acolo am specificat clar ca nu il cunosc personal, ci doar in joc. Daca tu legi prietenii in adevaratul sens al cuvantului cu persoane online, felicitari, insa nu este acesta modul meu de a-mi face prieteni. Pe deasupra, el a fost cel care mi-a dat ban pe server acum cateva luni, insa adminii au decis ca nu am jucat cu cod, motiv pentru care am luat unban. Am fost prezent pe comunitatea aceasta inca de la inceputul verii, am fost activ atat cat mi-a permis timpul si am ajutat prin functia de helper pe oricine am putut, iar numarul total de ore inregistrat pe server este de 150. Hai sa nu incepem un trend in care tu suspectezi toti jucatorii care joaca decent (o spun cu lipsa de aroganta si fara aluzia ca eu as juca bine), ajungand sa banezi toti jucatorii. Totodata, daca eu am fost amic cu acel baiat Kitsune, nu inseamna ca "I turned a blind eye" la codurile lui, daca ma intelegi. Mie mi s-a parut ca joaca bine si nu am luat niciodata in considerare faptul ca joaca cu cod. Asa ca te rog, lasa mangleala asta de 2 lei in care arunci cu pietre in toti care incearca sa sustina aceasta comunitate si sa ii faca bine. Inteleg si iti respect atitudinea si intentiile de a scapa de orice codat de pe aceasta comunitate, mai ales cei care reusesc sa obtina functii de helper/admin, pentru ca in aceasta privinta, eu si cu tine avem un numitor comun. Pe cat ii urasti tu, crede-ma ca eu ii urasc de cateva ori mai mult. Ei sunt unul din motivele principale pentru care eu nu ma mai joc matchmaking, ci doar pe servere publice. In concluzie, ai doua optiuni..fie reusesti sa ajungi la un numitor comun cu mine, cu scopul de a creea o comunitate cat mai curata (hacker-free), fie continui cu suspiciunile tale.
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere Admin - Az0t

Az0t scrie: Mar Dec 03, 2019 1:11 pm Prietenul meu ? Amice, nu cred ca ai citit bine comentariul meu de la sectiunea "Cerere Unban - Kitsune". Acolo am specificat clar ca nu il cunosc personal, ci doar in joc. Daca tu legi prietenii in adevaratul sens al cuvantului cu persoane online, felicitari, insa nu este acesta modul meu de a-mi face prieteni. Pe deasupra, el a fost cel care mi-a dat ban pe server acum cateva luni, insa adminii au decis ca nu am jucat cu cod, motiv pentru care am luat unban. Am fost prezent pe comunitatea aceasta inca de la inceputul verii, am fost activ atat cat mi-a permis timpul si am ajutat prin functia de helper pe oricine am putut, iar numarul total de ore inregistrat pe server este de 150. Hai sa nu incepem un trend in care tu suspectezi toti jucatorii care joaca decent (o spun cu lipsa de aroganta si fara aluzia ca eu as juca bine), ajungand sa banezi toti jucatorii. Totodata, daca eu am fost amic cu acel baiat Kitsune, nu inseamna ca "I turned a blind eye" la codurile lui, daca ma intelegi. Mie mi s-a parut ca joaca bine si nu am luat niciodata in considerare faptul ca joaca cu cod. Asa ca te rog, lasa mangleala asta de 2 lei in care arunci cu pietre in toti care incearca sa sustina aceasta comunitate si sa ii faca bine. Inteleg si iti respect atitudinea si intentiile de a scapa de orice codat de pe aceasta comunitate, mai ales cei care reusesc sa obtina functii de helper/admin, pentru ca in aceasta privinta, eu si cu tine avem un numitor comun. Pe cat ii urasti tu, crede-ma ca eu ii urasc de cateva ori mai mult. Ei sunt unul din motivele principale pentru care eu nu ma mai joc matchmaking, ci doar pe servere publice. In concluzie, ai doua optiuni..fie reusesti sa ajungi la un numitor comun cu mine, cu scopul de a creea o comunitate cat mai curata (hacker-free), fie continui cu suspiciunile tale.
nu era o suspectare si anca nu am pus pro sau contra,nu te supara,incerc doar sa vad reactiile pentru ca personal nu te cunosc in joc,esti activ pe forum la cereri,vom vedea in continuare ce poti face cat pe forum si cat pe server,m-am uitat la profilul tau de steam si meriti astfel de grad,ok ai un PRO de la mine,eu incerc sa nu bag in grad codatii,vad ca nu prea te uiti pe forum si cati admini codati erau pe servere,o precautie trebuie mereu pentru un motiv clar si discus cu ownerii
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Az0t
Membru
Membru
Mesaje: 101
Membru din: Sâm Aug 17, 2019 4:31 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Cerere Admin - Az0t

Eu iti inteleg intentiile si dupa cum am spus, respect aceasta precautie. Sper ca aceasta incredere sa vina cu timpul, sa ma cunosti mai bine ca admin (in cazul in care voi primi functia) si sa va ajut, pe tine si pe ceilalti admini, sa facem o comunitate cat mai placuta atat pentru noi, cat si pentru ceilalti jucatori.
Avatar utilizator

Hunter
Membru
Membru
Mesaje: 291
Membru din: Vin Noi 02, 2018 10:00 pm
5
Loading…

Re: Cerere Admin - Az0t

Admin activat.
Încuiat