ImagineImagine

Reclamatie LuvAPinti

Avatar utilizator

Topic author
teerx
Membru
Membru
Mesaje: 38
Membru din: Lun Ian 07, 2019 2:07 pm
5
Localitate: Craiova

Reclamatie LuvAPinti

Server-ul pe care a fost incidentul: CSGO.PARABESTIAL.RO
Nickname-ul tau: teerx
Nickname-ul adminului reclamat: LuvAPinti
Data si ora: 10.01.2018 |15:00
Motiv: Abuzeaza de faptul ca are un grad mai mare. Azi (acum 10 minute) am incercat sa dau ban unui jucator pe motivul ca avea wall (a tras in mine prin poarta de mai multe ori), un membru al staff-ului nostru (LuvAPinti) mi-a dat cancel vote fara nici un motiv, apoi cand l-am intrebat "de ce?" nu a vrut sa raspunda, i-am zis ca ii fac report pe forum, ironic mi-a raspuns "nu as fi primul". Rog sa fie intrebat de ce a facut asta, si tras la raspundere. Cu astfel de atitutidine nu se poate face nimic in sensul bun pe serverul acesta. Va multumesc tuturor!
DOVADA: http://www.girlshare.ro/3490240877.2


Avatar utilizator

LuvAPinti
Membru
Membru
Mesaje: 37
Membru din: Lun Dec 31, 2018 3:49 pm
5
Localitate: Focsani

Re: Reclamatie LuvAPinti

Ti-am spus ca ma amuzi. :D
1. "Abuzeaza de faptul ca are un grad mai mare" - Dear snowflake,tin sa te anunt ca folosesti cuvinte pe care nu le intelegi.Ba chiar,esti in contradictie cu ceea ce ai scris ulterior :lol:.In situatia de fata eu numesc abuz faptul ca TU ai incercat sa banezi un jucator pentru ca doar TU ai fost lovit prin poarta de acesta.(La momentul respectiv avea scorul 2-0-2 si la finalul hartii 7-2-9).

2. sm_cancelvote este acordat adminilor cu un singur motiv.Sa opreasca votul in desfasurare,cel mai probabil dat de un helper/admin,iti vine sa crezi? :lol: :lol: :lol:

3. Cu 2 admini pe server ( eu + Ionut ) tu ai luat decizia de a bana un posibil codat pentru 30min cat timp acesta putea fi banat permanent?

4.Cat timp mi te adresezi ca un golan,imi acord dreptul de a nu iti raspunde.

5."Cu astfel de atitutidine nu se poate face nimic in sensul bun pe serverul acesta. Va multumesc tuturor!"
Text de umplere,criticand o atitudine construita pe faptul ca i-am anulat un vot si l-am ignorat pentru 5 minute
deoarece limbajul lasa de dorit.
**Pentru toti helperii noi: Nu trebuie sa vanati activitate ca respectivul,ci sa le oferiti ajutor jucatorilor cand il cer si sa actionati impotriva codatilor DOAR cand sunteti siguri de acest fapt.
Avatar utilizator

Topic author
teerx
Membru
Membru
Mesaje: 38
Membru din: Lun Ian 07, 2019 2:07 pm
5
Localitate: Craiova

Re: Reclamatie LuvAPinti

Ti-a luat ceva timp sa scrii asta. :)) Fratioare in primul rand nu esti bun de nimic, stai degeaba pe server chiar daca esti admin, in al doilea rand nu am fost singurul care se plangea toti din echipa adversa o facea, dar nu aveai de unde sti tu.. tu erai ocupat cu a face reclama (in gluma, cica) la un site de cheat-uri (Nu pot da nume nu vreau sa fac publicitate), in al treilea rand nu trebuia sa astepti sa intru eu "un helper" sa actionez atata timp cat esti "admin" dar se pare ca "doar pe forum". :)) Si in ultimul rand putea sa dai "Cancel" cum ai si dat sa nu ia doar 30 minute, dar apoi sa treci la spec si sa iti faci treaba pe care ar trebui sa o faci, nu sa joci in continuare ca si cum nu s-ar fi intampla nimic, pe Dust, apoi pe Mirage, ca ulterior sa ii dea Ionut ban dupa 3 ore. Stai pe burta ca e apa mica, fa ce ai facut si pana acum, fi invizibil iar pe viitor daca nu mai folosi cuvinte luate din dictionar ci pur si simplu comenteaza cu cuvitele tale. Te pupa fratele tau.
Avatar utilizator

Topic author
teerx
Membru
Membru
Mesaje: 38
Membru din: Lun Ian 07, 2019 2:07 pm
5
Localitate: Craiova

Re: Reclamatie LuvAPinti

"Helper incepator?" Probabil am fost mai mult admin pe server decat ai tu ore jucate in CSGO. Aaa da, si lasa si reclama la Cheat pe sv (in gluma facuta) cu totii stim ca ai luat VAC in trecut, cum a scris si Delian in cererea ta de admin. Din momentul acesta, te rog sa nu mai comentezi, ti-ai facut datoria cu comm-ul de mai sus, lasa pe cineva competent si "curat" (fara VAC) sa faca asta. Multumesc mult!
Avatar utilizator

LuvAPinti
Membru
Membru
Mesaje: 37
Membru din: Lun Dec 31, 2018 3:49 pm
5
Localitate: Focsani

Re: Reclamatie LuvAPinti

1.Orele tale: 16
Orele mele: 58

2."stai degeaba pe server chiar daca esti admin" - Mhm,pentru ca nu dau ban in stanga si in dreapta deoarece ma oftic cand mor? Citez:Nu trebuie sa vanati activitate ca respectivul,ci sa le oferiti ajutor jucatorilor cand il cer si sa actionati impotriva codatilor DOAR cand sunteti siguri de acest fapt.

3."in al doilea rand nu am fost singurul care se plangea toti din echipa adversa o facea, dar nu aveai de unde sti tu.."
In primul rand,ce ai scris aici este foarte greu descifrabil.In al doilea rand,jucatorul avea 2 kill-uri omule,cine se plangea? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:.Incerci sa imi contra-ataci argumentele cu minciuni gogonate? :ugeek:

4." tu erai ocupat cu a face reclama (in gluma, cica) la un site de cheat-uri (Nu pot da nume nu vreau sa fac publicitate)"
Ti-as copia definitia cuvintelor "ironie" si "reclama" doar ca sa te luminez putin,dar nu meriti atata efort.
Daca "I don't use ezfrags.co.ru.uk.eu.us,you are just suck!" este reclama pentru tine,atunci esti total paralel cu
marketing-ul.

5. "in al treilea rand nu trebuia sa astepti sa intru eu "un helper" sa actionez atata timp cat esti "admin" dar se pare ca "doar pe forum"." - What's your point here? Abia intrasem pe server si prima chestie pe care o faci este acordarea unui voteban unui jucator cu scorul 2-0-2 pentru ca tu te-ai ofticat? Here we go AGAIN:Nu trebuie sa vanati activitate ca respectivul,ci sa le oferiti ajutor jucatorilor cand il cer si sa actionati impotriva codatilor DOAR cand sunteti siguri de acest fapt.

6."Si in ultimul rand putea sa dai "Cancel" cum ai si dat sa nu ia doar 30 minute, dar apoi sa treci la spec si sa iti faci treaba pe care ar trebui sa o faci, nu sa joci in continuare ca si cum nu s-ar fi intampla nimic, pe Dust, apoi pe Mirage, ca ulterior sa ii dea Ionut ban dupa 3 ore." - Iti vine sa crezi ca nu a mai jucat suspect de loc pe dust deoarece era EVIDENT ca un admin il va spectata dupa anularea votului? Doar pe mirage a aratat wallhackul,si tot atunci a primit si ban permanent. + Iar minti,de la anularea votului pana la banarea permanenta a jucatorului au trecut maxim 30-40min.

7."pe viitor daca nu mai folosi cuvinte luate din dictionar ci pur si simplu comenteaza cu cuvitele tale. Te pupa fratele tau." - Imi pare rau ca in opinia ta eu folosesc cuvinte utilizate doar de savanti,dar nu ma asteptam de la tine sa intri intr-o discutie ca aceasta cu o gramatica de clasa I si limbaj de cocalar. Imi place sa ma exprim cat mai sublim,fata de tine care arunci cuvinte alandala sperand sa aiba un sens intr-un univers paralel.

8.""Helper incepator?" Probabil am fost mai mult admin pe server decat ai tu ore jucate in CSGO." - Uiti faptul ca eu a trebuit sa iti dau pro/contra la cererea de helper,nu invers?

9."Aaa da, si lasa si reclama la Cheat pe sv (in gluma facuta) cu totii stim ca ai luat VAC in trecut, cum a scris si Delian in cererea ta de admin." - And what's your point again? Ce argument relevant adauga asta la reclamatia ta? Sincer as fi mult mai rusinat cu un limbaj ca al tau decat cu un VAC luat acum 450 de zile,care a fost ca un pumn in mecla cu mesajul:"Schimba-ti atitudinea!".Si ghici ce,m-am schimbat. ;)

10." Din momentul acesta, te rog sa nu mai comentezi, ti-ai facut datoria cu comm-ul de mai sus," - And you think this is going to stop me? Din mesajul acesta nu imi inspiri decat frica de alte argumente,pe care oricum le ignori aruncand fraze fara context in alt mesaj.

11." lasa pe cineva competent si "curat" (fara VAC) sa faca asta. Multumesc mult!" - Din nou reclama proasta la propria persoana,COMPETENT =/= Vanator de activitate curat-check my profile ;)

Astept alt comentariu,unul cu argumente solide,cu un limbaj de persoana care a trecut pe la scoala.

Otherwise,I am done here. :D
Avatar utilizator

Topic author
teerx
Membru
Membru
Mesaje: 38
Membru din: Lun Ian 07, 2019 2:07 pm
5
Localitate: Craiova

Re: Reclamatie LuvAPinti

Ai terminat de mult, nu acum. Ai avut parte de prea multa atentie, incheie asta si lasa pe cineva competent care nu are nevoie de Google sau dictionar sa vorbeasca si sa caute definitii sa comenteze. :lol: :lol:
Avatar utilizator

LuvAPinti
Membru
Membru
Mesaje: 37
Membru din: Lun Dec 31, 2018 3:49 pm
5
Localitate: Focsani

Re: Reclamatie LuvAPinti

Take this L then and never talk again then.

pu22y
Avatar utilizator

Topic author
teerx
Membru
Membru
Mesaje: 38
Membru din: Lun Ian 07, 2019 2:07 pm
5
Localitate: Craiova

Re: Reclamatie LuvAPinti

Tot "google translate" esti penal frate, faci misto singur de tine. Imi e mila, sa mor eu.. :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator

LuvAPinti
Membru
Membru
Mesaje: 37
Membru din: Lun Dec 31, 2018 3:49 pm
5
Localitate: Focsani

Re: Reclamatie LuvAPinti

Tipic,stai in UK si iti permiti sa fi atat de indolent.Daca pentru tine limba engleza este o limba necunoscuta in Romania si trebuie sa ai IQ200+ ca sa o inveti,nu stiu cui trebuie sa ii fie mila de cine.
Avatar utilizator

Topic author
teerx
Membru
Membru
Mesaje: 38
Membru din: Lun Ian 07, 2019 2:07 pm
5
Localitate: Craiova

Re: Reclamatie LuvAPinti

Frate, fie-ti mila de tine.. Gata. :lol: :lol: :lol:
Încuiat