ImagineImagine

Reclamatie onLyK3nT

Avatar utilizator

Topic author
tupeu
Membru
Membru
Mesaje: 76
Membru din: Dum Dec 23, 2018 4:34 pm
5

Reclamatie onLyK3nT

Server-ul pe care a fost incidentul: CSGO.PARABESTIAL.RO
Nickname-ul tau: tupeu
Nickname-ul adminului reclamat: onLyK3nT
Data si ora: 7.01.2019 In jurul orei 13
Motiv: Reclama ( i-am dat si ban 120 de minute)
Dovada:


𝓉𝓊𝓅𝑒𝓊𝓊𝓊𝓊
Avatar utilizator

onLyK3nT
Membru
Membru
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Dec 29, 2018 10:57 pm
5

Re: Reclamatie onLyK3nT

Da,a intrebat cred ca un admin sau un player cui i am dat si i am scris numele.Eu joc doar pe parabestial.
Avatar utilizator

onLyK3nT
Membru
Membru
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Dec 29, 2018 10:57 pm
5

Re: Reclamatie onLyK3nT

Da,ok.A intrebat un admin sau un jucator cui i am dat ban.I-am scris numele si mi am luat ban.
Avatar utilizator

LuvAPinti
Membru
Membru
Mesaje: 37
Membru din: Lun Dec 31, 2018 3:49 pm
5
Localitate: Focsani

Re: Reclamatie onLyK3nT

Tupeu,eu nu stiam contextul in care i-ai dat ban.Prima ta grija trebuia sa fie schimbarea nickname-ului acelui jucator,nu penalizarea unui COLEG pentru raspunsul dat la intrebarea lui Powerpoint.In cazul acesta trebuie sa fiu intelegator si sa ii tin partea lui K3nt,care este incepator si trebuie "slefuit" de catre colegii sai care se presupune ca ar fi mai intelepti.
Nu propun o penalizare pentru niciunul din cei doi jucatori,dar trebuie sa mai lucram putin la teamwork. :D :D
Avatar utilizator

Topic author
tupeu
Membru
Membru
Mesaje: 76
Membru din: Dum Dec 23, 2018 4:34 pm
5

Re: Reclamatie onLyK3nT

Powerpoint nu a intrebat nimic ca se vedea pe consola.
E adevarat am banat un player dar acela pentru b-hop nu pentru ca avea reclama in nume.
Si nu mi se pare normal ca un staff sa scrie alt server pe chat sau orice fel de reclama+ nu cred ca daca e incepator ar trebui sa nu stie ca nu are voie sa faca reclama..
𝓉𝓊𝓅𝑒𝓊𝓊𝓊𝓊
Avatar utilizator

onLyK3nT
Membru
Membru
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Dec 29, 2018 10:57 pm
5

Re: Reclamatie onLyK3nT

Cred ca nu ai inteles Tupeu.Eu doar am scris numele jucatorului.Pur si simplu asta era numele lui.
Avatar utilizator

Ciprian
Membru
Membru
Mesaje: 38
Membru din: Joi Dec 20, 2018 10:05 pm
5

Re: Reclamatie onLyK3nT

DIn regulament
5. Sunt interzise comenzile intre admini.(Daca suspectati un admin, ii faceti demo si prezentati dovada la Staff Only)
Parerea mea este ca tupeu sa primeasca un derank pentru ca a actionat cu ban, el fiind responsabil sa raporteze cu dovada unui owner, iar acesta sa se ocupe de adminul in cauza. + se vede clar din poza ca el a scris go.xxxxx.ro aim, e si greseala lui pentru ca nu a raportat pe u@
Avatar utilizator

Topic author
tupeu
Membru
Membru
Mesaje: 76
Membru din: Dum Dec 23, 2018 4:34 pm
5

Re: Reclamatie onLyK3nT

Celui care i am dat ban i am dat pe motiv de bhop asta nu intelegeti nu pe motivul de reclama.Si nu trebuia sa spune kent numele serverului pentru ca nu cred ca daca eu as fi facut reclama tu nu mi ai dat ban tinand cont ca sunt si staff si fac reclama la alt server.
Si pentru ce trebuia sa l suspectez pentru reclama ?
𝓉𝓊𝓅𝑒𝓊𝓊𝓊𝓊
Avatar utilizator

LuvAPinti
Membru
Membru
Mesaje: 37
Membru din: Lun Dec 31, 2018 3:49 pm
5
Localitate: Focsani

Re: Reclamatie onLyK3nT

tupeu scrie: Lun Ian 07, 2019 5:48 pm Celui care i am dat ban i am dat pe motiv de bhop asta nu intelegeti nu pe motivul de reclama.Si nu trebuia sa spune kent numele serverului pentru ca nu cred ca daca eu as fi facut reclama tu nu mi ai dat ban tinand cont ca sunt si staff si fac reclama la alt server.
Si pentru ce trebuia sa l suspectez pentru reclama ?
Reciteste-ti mesajul si spune-mi ce relevanta are. :geek: :geek:
Avatar utilizator

Topic author
tupeu
Membru
Membru
Mesaje: 76
Membru din: Dum Dec 23, 2018 4:34 pm
5

Re: Reclamatie onLyK3nT

Eu nu stiu de ce te bagi Luv cand nici nu ai fost pe server si scoti vorbe aiurea.
𝓉𝓊𝓅𝑒𝓊𝓊𝓊𝓊
Încuiat