ImagineImagine

Reclamatie

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
mafyrgzu
Membru
Membru
Mesaje: 8
Membru din: Vin Oct 04, 2019 9:57 pm
4

Reclamatie

Server-ul pe care a fost incidentul:parabestial
Nickname-ul tau:mafyrgzu
Nickname-ul adminului reclamat: ka1zer
Data si ora:11:40
Motiv am stat in site jucam 3 v3 era srv gol si am campat cu degle a trecut pe langa mine de 2 3 ori nu ma vazut a facut fache plant de si am tras in el si zice lol regizore pisamasi pe tine .nu asa vorbeste un admin
Dovada:
dovada nu mai am ca am cumparat stemu de cu prime ieri aveam poza facuta pe f5 cand a injurat si am zis am poza pe f5 asa vorbeste un admin la care el ami spune amenintarea se pedepseste cu ban permanent si a intervenit un player si a zis dc ban faci abuz regizore fai reclamatie si nu am vrut sa i fac da vad ca e nesimtit si face abuz de admin da gaga cate 30 40 de minute si daca anunti un codat zice am o lene in mine me sila si oari se joaca in continuare fara sa ia masuri ori iese de pe servar >


Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie

poftim?............de unde ai iesit afara cu prostia asta acum?.....ai dovezi din cea ce spui?owneru poate si sa verifice ca la acea ora nici nu erai pe server
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Just ^Дрыщ'
Membru
Membru
Mesaje: 229
Membru din: Lun Aug 19, 2019 8:35 am
4
Localitate: Chisinau, Moldova

Re: Reclamatie

You are writing a warning for an admin, provide proofs, overwise no sanctions for the admin. We can write an unargumented essay too, you know.
Avatar utilizator

Topic author
mafyrgzu
Membru
Membru
Mesaje: 8
Membru din: Vin Oct 04, 2019 9:57 pm
4

Re: Reclamatie

Erai admin acum 2 sapatami e vorba cand am zis caizer am poza pe f5 si ai zis ca amenintarea se pedepseste cu ban permanent ai noroc ca am cumparat steamu cu prime si poza e pe contu lu pr meu da o sa il sun si o sa i zic sa caute poza sa vedem daca o mai are .
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie

mafyrgzu scrie: Vin Oct 11, 2019 1:00 pm Erai admin acum 2 sapatami e vorba cand am zis caizer am poza pe f5 si ai zis ca amenintarea se pedepseste cu ban permanent ai noroc ca am cumparat steamu cu prime si poza e pe contu lu pr meu da o sa il sun si o sa i zic sa caute poza sa vedem daca o mai are .
mai ai ceva de inventat?.....zimi ca sa imi iau niste pop corn
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Hunter
Membru
Membru
Mesaje: 291
Membru din: Vin Noi 02, 2018 10:00 pm
5
Loading…

Re: Reclamatie

Reclamație nefondata.
Încuiat