ImagineImagineImagine

Reclamatie ka1zer

Avatar utilizator

Topic author
Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
4
Localitate: Buzau

Reclamatie ka1zer

Server-ul pe care a fost incidentul: CSGO ROMANIA
Nickname-ul tau: Divin
Nickname-ul adminului reclamat: ka1zer
Data si ora: 21:20
Motiv:Nu isi face treaba ,nu este interesat deloc de functia pe care o are.
Dovada:














Nu raspunde nici cand ii spun ca o sa ii fac reclamatie(asta insemnand ca nu este atent deloc la chat)
Report la player-ul respectiv a fost dat odata la 5m (am uitat sa fac ss la ora ,nici macar spec nu a stat )
Mute-ul il da dupa ce isi aduce aminte sau poate nu a vrut sa piarda o runda daca se pune pe spec. :(
Sau motiv pentru care nu a vrut sa isi faca treaba ,a fost acela ca era in echipa cu el .
Ultima oară modificat Vin Oct 04, 2019 9:58 pm de către Divin, modificat 1 dată în total.


"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Reclamatie ka1zer

Din dovada prezentata se vede numai ca lumea injura foarte mult in preajma lui ka1zer desi el da mute si gag in continuu lui dizo dar edy il injura pe fata dar el parca nu observa.
Avatar utilizator

Topic author
Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
4
Localitate: Buzau

Re: Reclamatie ka1zer

Mitică scrie: Vin Oct 04, 2019 9:58 pm Din dovada prezentata se vede numai ca lumea injura foarte mult in preajma lui ka1zer desi el da mute si gag in continuu lui dizo dar edy il injura pe fata dar el parca nu observa.
SA se incarce toate pozele
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie ka1zer

unu la mana,jucam si eram atent la joc,2 cum nu-mi fac eu treaba ca am stat ore intregi pe spec ca voi sa aveti un joc mai placut?.....m-am pus sa joc si m=am distrat din chat,edy si dozi au fost in gag amandoi si poate edy sa-ti confirme acum in joc si le-am rugat sa pastereze un limbaj mai curat,ce sunt amenintarile astea?......tu macara stii de cand stau pe server?.....intreaba-l pe mitica,si daca nu sunt atent la chat in acel moment este ca poate am nevoie de concentratie cand joc si apoi intra alte mesaje peste,ba ca ala arunca granda,ba ca ala arunca flash etc.....puteai pur si simplu vorbi pe forum ca am pagina deschisa mereu
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie ka1zer

oricum imi cer scuze ca nu am fost pe faza si nui vazui mesajele,vream doar sa-mi fac si eu linistit un match dupa multe ore de spec si mai mult eram si obisnuit cu radar ca se ocupa mai mult la injuraturile in chat dar uitasem ca radar era offline si nu pot pretind sa fie online cand vreau,in zilele mele de concediu am pus mult efort in server si este adevarat.......am stat prea mult,am sa incerc sa fiu mai atent intr-un fel si am sa continuu totusi din toata putinta mea cand voi putea sa observ sau cand stau pe server sa am grija de jucatorii care sufera de limbaje neadeguate din partea altora jucatori,vreau si sa spun ca,in caz daca se mai intampla e de ajuns sa intrati pe parabestial forum si sa trimiteti mesaj ca eu sa le aud si sa raspund cand sunt pe server,am doua ecrane la calculator si pagina parabestial este mereu deschisa acele mesaje le pot vedea repede
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Just ^Дрыщ'
Membru
Membru
Mesaje: 229
Membru din: Lun Aug 19, 2019 8:35 am
4
Localitate: Chisinau, Moldova

Re: Reclamatie ka1zer

Contra
Avatar utilizator

SHAGGY
Membru
Membru
Mesaje: 101
Membru din: Mie Noi 07, 2018 1:57 pm
5

Re: Reclamatie ka1zer

Contra!
Aceste acuzatii nu sunt grave,adminul in cauza si-a cerut scuze.
Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Reclamatie ka1zer

Contra! Sper sa nu se mai intample asa ceva ka1zer.
Avatar utilizator

Topic author
Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
4
Localitate: Buzau

Re: Reclamatie ka1zer

ka1zer scrie: Sâm Oct 05, 2019 12:57 am oricum imi cer scuze ca nu am fost pe faza si nui vazui mesajele,vream doar sa-mi fac si eu linistit un match dupa multe ore de spec si mai mult eram si obisnuit cu radar ca se ocupa mai mult la injuraturile in chat dar uitasem ca radar era offline si nu pot pretind sa fie online cand vreau,in zilele mele de concediu am pus mult efort in server si este adevarat.......am stat prea mult,am sa incerc sa fiu mai atent intr-un fel si am sa continuu totusi din toata putinta mea cand voi putea sa observ sau cand stau pe server sa am grija de jucatorii care sufera de limbaje neadeguate din partea altora jucatori,vreau si sa spun ca,in caz daca se mai intampla e de ajuns sa intrati pe parabestial forum si sa trimiteti mesaj ca eu sa le aud si sa raspund cand sunt pe server,am doua ecrane la calculator si pagina parabestial este mereu deschisa acele mesaje le pot vedea repede
Cand stai spec esti afk si cate 30m,deci te rog frumos.
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie ka1zer

Divin scrie: Sâm Oct 05, 2019 1:43 pm
ka1zer scrie: Sâm Oct 05, 2019 12:57 am oricum imi cer scuze ca nu am fost pe faza si nui vazui mesajele,vream doar sa-mi fac si eu linistit un match dupa multe ore de spec si mai mult eram si obisnuit cu radar ca se ocupa mai mult la injuraturile in chat dar uitasem ca radar era offline si nu pot pretind sa fie online cand vreau,in zilele mele de concediu am pus mult efort in server si este adevarat.......am stat prea mult,am sa incerc sa fiu mai atent intr-un fel si am sa continuu totusi din toata putinta mea cand voi putea sa observ sau cand stau pe server sa am grija de jucatorii care sufera de limbaje neadeguate din partea altora jucatori,vreau si sa spun ca,in caz daca se mai intampla e de ajuns sa intrati pe parabestial forum si sa trimiteti mesaj ca eu sa le aud si sa raspund cand sunt pe server,am doua ecrane la calculator si pagina parabestial este mereu deschisa acele mesaje le pot vedea repede
Cand stai spec esti afk si cate 30m,deci te rog frumos.
esti sigur de cea ce spui?......
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat