ImagineImagine

salutare dragi moderatori PARABESTIAL

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
thehyper112
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mai 30, 2025 9:00 pm
1

salutare dragi moderatori PARABESTIAL

sunt un player destul de activ, cu cateva ore in cursul saptamanii si mai mult in weekend. poate va intrebati care este motivul pentru care vreau admin. Pai, e simplu. Mai mereu cand sunt online nu este niciun admin pe sv si cred ca v-as fi de folos. De obicei cand sunt online sunt persoane care vb urat sau au conturi noi/ conturi unde este dezactivat anticheat-ul si se joaca linistiti cu hack. de asemenea sunt si multe conturi suspicioase, care dau top frag cu nici o ora pe cs iar altele cu contul privat.
Sper ca v-am convins si sunt dispus sa va mai raspund la intrebari suplimentare.
va multumesc, Sherban


Avatar utilizator

blazegaming22
Mesaje: 187
Membru din: Mar Mar 05, 2024 9:15 pm
2
Romania

Re: salutare dragi moderatori PARABESTIAL

Salut,te rog sa respecti modelul de cerere pentru a putea fi luat in considerare.
Avatar utilizator

maita
Membru
Membru
Mesaje: 60
Membru din: Dum Noi 10, 2024 8:00 pm
1

Re: salutare dragi moderatori PARABESTIAL

Salut!
Pentru a-ți putea lua în considerare cererea, trebuie să respecți modelul de cerere pe care il gasesti aici viewtopic.php?t=272
Bafta!
Încuiat