ImagineImagineImagine

Renuntare georgica

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Georgica
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 241
Membru din: Vin Ian 28, 2022 6:29 pm
2
Localitate: bucuresti
Contact:
Romania

Renuntare georgica

Nu as fi facut aceasta cerere daca nu ar fi venit domnul kaizer/gabriel, am inteles ca nu prea ii place de mine ca is copil, si a schimbat totul de parca ar fi sv lui sau asa, inteleg frt ai venit ca owner din prima si gata nu ti au placut cateva lucruri ai schimbat tot, si tot nu iti respecti toate regulile pe noi dc te astepti sa le urmam, sa vedem cu cine va mai descurcati in staff in curand sau daca va mai aplica cineva, iubesc serverul asta si mi a placut enorm sa fiu in staff, dar cat timp este gabriel ca acest rank in care poate schimba aproape orice, nu mai doresc sa fiu in staff
Zi buna!


am tras.. am dat pe langa cap
Avatar utilizator

Topic author
Georgica
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 241
Membru din: Vin Ian 28, 2022 6:29 pm
2
Localitate: bucuresti
Contact:
Romania

Re: Renuntare georgica

Si mai sunt cateva lucruri, de exemplu ca s au dat up uri pe ochi frumosi/degeaba seara buna fratilor
am tras.. am dat pe langa cap
Avatar utilizator

Mafiotul
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 248
Membru din: Lun Feb 14, 2022 8:24 pm
2
Romania

Re: Renuntare georgica

Paaa Georgica =(((
Avatar utilizator

-txt
Membru
Membru
Mesaje: 26
Membru din: Joi Ian 05, 2023 11:57 am
1
Poland

Re: Renuntare georgica

Multa bafta George, si sper sa ne revedem patroane!
"I took the wock to Poland"
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Renuntare georgica

Sal, in primul rand aici dai dovada ca esti prea mic si nu vrei sa intelegi anumite lucruri si nici rabdare ai..... din pacate mai ai nevoie sa cresti! doi la mana nu s-au dat upuri degeaba am dat ceilor care pot sa ma inteleg mai bine si cred ca am incredere(e inca de vazut acest lucru), trei la mana cum sa-ti permiti sa-mi spui mie ca am schimbat totul parca e sv-ul meu?....atunci ce este sv-ul vostru sa va permiteti sa faceti ce vreti?...nu am nimic cu tine si cu nimeni din staff dar voi insusi mi-ati dat dovada ca aveti ceva in neregula in aceasta comunitate, stiu unii din voi cine sunteti si ce ati fost in trecut si unde ati vrut sa duceti aceasta comunitate si inca vor sa duca aceasta comunitate pe aceasi strada fara success si fara schimbari ci nu ca pe o comunitate decenta, din pacate tot degeaba vorbesc cu tine ca esti prea mic sa intelegi.
Aceasta comunitate avea nevoie de o schimbare o schimbare de care era nevoie timp cat am fost plecat si nu s-a facut, din contra din punctul meu de vedere va-ti batut joc de ea in mod nesimtit si dupa un an cand am intrat pe server maxim am vazut 10 conturi main pe server atat in rest bataie de joc pe conturi noi si injuraturi in chat in mod absurd.
Nu am spus ca nu va-ti facut treaba dar va-ti facut treaba pe plac-ul vostru ci nu spre binele comunitatii si nici cu respect fata de fondator, sa va fie rusine!
Nu va plac noile reguli si aici este unde va dati de gol si imi spuneti pe fata si de ce!......
Cum pot sa-ti dau up tie ca moderator cand inca mai trb sa inveti anumite functii?...
Hai sa fim seriosi!
Mult success si multa bafta!
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Georgica
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 241
Membru din: Vin Ian 28, 2022 6:29 pm
2
Localitate: bucuresti
Contact:
Romania

Re: Renuntare georgica

Nu ti am cerut mod, si nu sunt prea mic ca sa inteleg anumite lucruri si ba chiar am rabdare, nimeni altcnv inafara de para nu mi a spus ca i se pare ca s prea mic, dorinescu eme gaboantza eme si toti ceilalti nu mi au spus nimic, din contra m au ajutat sa fac bine lucrurile ceea ce ar trb sa faci si tu
am tras.. am dat pe langa cap
Avatar utilizator

Topic author
Georgica
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 241
Membru din: Vin Ian 28, 2022 6:29 pm
2
Localitate: bucuresti
Contact:
Romania

Re: Renuntare georgica

Si nu stiu unde ai vazut boi ca ne am permis sa facem orice vrem pe sv?? Dar hai gata, accepti cererea sau nu ca nu asta e motiv de cearta 😉 nu s ca alti copii la 13 ani batuti in cap de nu stiu sa faca ceva, seara buna
am tras.. am dat pe langa cap
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Renuntare georgica

Dar nu e motiv de cearta, tu m-ai intrebat pe discord apropozit de moderator si eu ti-am raspuns, si tu o dai cu "pentru ca eu cred ca tu esti mic" si renunti pentru acest fapt care eu nu ti-am spus asa ceva inainte de cererea de renuntare, deci e chiar comportament de copil al tau, imi pare rau ca tu crezi altfel dar e cea ce dovedesti.
Da-mi tu dovada ca, inainte ca tu sa faci cerere de renuntare eu am zis ca, "eu cred ca tu esti prea mic"!

Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 590
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: Renuntare georgica

Cerere anulata!
Forta UTA Arad
Imagine
Încuiat