ImagineImagine

cerere renuntare snupi

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
snupi
Membru
Membru
Mesaje: 65
Membru din: Mar Feb 22, 2022 6:52 pm
2
Bangladesh

cerere renuntare snupi

Motivul:Motivul pentru care renunt este ca nu prea imi place de o persoana si decat sa stau cu sila mai bine nu stau +adaugare de reguli stupide

Domnul Owner Ka1zer,tin sa va anunt ca un cont facut de 5/6 luni nu este nou,la fazele de wall va puteti cumpara niste ochelarii de vedere
Facand cerere unban nu am vrut sa va intimidez,ci doar sa imi iau unban
Interviu l am dat cu un om capabil dar pana sa veniti dvs trebuie mergeau perfect,la aparatia dumneavoastra lucrurile au inceput sa scartaie(si sa stii ca nu sunt singura persoana care se plange)
Cu conversatia veche nush ce vrei sa dovedesti +ca nu am vrut sa iti dau flood(nici nu stiu cum se da macar)
Treaba mergea mult mai bine cand era dorinescu,emenkay gaboantza la putere
Spor cu server-ul


Avatar utilizator

Georgica
Admin
Admin
Mesaje: 239
Membru din: Vin Ian 28, 2022 6:29 pm
2
Localitate: bucuresti
Contact:
Romania

Re: cerere renuntare snupi

Intr-adevar asa e cu eme dorin si gabi la top staff mi se parea mult mai misto, comunicam , nu erau toate regulile de rahat si se comunica
Bafta!!
am tras.. am dat pe langa cap
Avatar utilizator

Mafiotul
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 248
Membru din: Lun Feb 14, 2022 8:24 pm
2
Romania

Re: cerere renuntare snupi

Spor, snupi!
Avatar utilizator

Mannheim
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 66
Membru din: Mar Ian 10, 2023 6:45 pm
1
Romania

Re: cerere renuntare snupi

Baftă, Snupi!! Sper că vei reveni!
Avatar utilizator

MortiiMei
Mesaje: 116
Membru din: Mie Ian 05, 2022 7:26 pm
2
Romania

Re: cerere renuntare snupi

Bafta ………………
Chiar dacă au fost adăugate reguli noi, care l-a început nu mi-au convenit nici mie , au fost adăugate de para sau cel puțin cu binecuvântarea lui .. și trebe sa le respectam, respectiv sa le aplicam . Sper sa te întorci
Avatar utilizator

G4br13l
Partener
Partener
Mesaje: 3
Membru din: Joi Dec 09, 2021 2:41 am
2
Italy

Re: cerere renuntare snupi

snupi scrie: Mar Ian 31, 2023 6:21 am Motivul:Motivul pentru care renunt este ca nu prea imi place de o persoana si decat sa stau cu sila mai bine nu stau +adaugare de reguli stupide

Domnul Owner Ka1zer,tin sa va anunt ca un cont facut de 5/6 luni nu este nou,la fazele de wall va puteti cumpara niste ochelarii de vedere
Facand cerere unban nu am vrut sa va intimidez,ci doar sa imi iau unban
Interviu l am dat cu un om capabil dar pana sa veniti dvs trebuie mergeau perfect,la aparatia dumneavoastra lucrurile au inceput sa scartaie(si sa stii ca nu sunt singura persoana care se plange)
Cu conversatia veche nush ce vrei sa dovedesti +ca nu am vrut sa iti dau flood(nici nu stiu cum se da macar)
Treaba mergea mult mai bine cand era dorinescu,emenkay gaboantza la putere
Spor cu server-ul
Cont de 6 luni cu 39 de ore pe cs e clasificat cont nou acasa la mine.
Treburile mergeau, ce vrei sa spui cu asta?....ca pe server era toxicitate nelimitata in chat cu tine pe server si tu la urma cu ei?...crezi ca noi nu am observat ca si tu injurai sub rank-ul admin al comunitatii in chat pe server?
Tie ti se pare normal asa ceva?
Daca ti se pare normal asa ceva e clar ca nu ai ce cauta pe aceasta comunitate si mai ai nevoie sa cresti.
Tin sa-ti spun ca aceasta comunitate nu este indungi asa cum l-ati transformat timp cat am fost plecat, indungi a inchis cu un motiv la care este inclus si toxicitatea plus nu stiu care spune ca "asa este generatia noua" pentru ca aproape toate serverele in top din romania au aceasi restrictie apropozit de limbaj toxic pe server, de cand bunicu este asa si va fi mereu.
Ca nu-ti place de mine e ok nu exista o lege care te obliga sa-ti placa de cuiva, dar regulile raman deoarece verificarile in PC nu e ok si s-a discus clar de ce.
Cu toate cele spuse eu stiu ca am faze de nebun si pare ca sunt prea dus dar cand e vorba de ceva serios crede-ma ca nu ignor, sper ca tu sa intelegi si sa cresti.
Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 587
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: cerere renuntare snupi

Cerere respinsa, ai primite remove inainte sa iti fie acceptata!
Forta UTA Arad
Imagine
Încuiat