ImagineImagine

Cerere unban Viata de Borfas

Avatar utilizator

Topic author
xd_interity
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 6
Membru din: Dum Iul 24, 2022 3:50 pm
1

Re: Cerere unban Viata de Borfas

MARIOGamer scrie: Dum Iul 24, 2022 4:45 pm CONTRA UNBAN, ai un cont main cu vac ban de 400 de zile, pe contul asta ai 112 ore dintre care 40 de ore jucate in ultimele 2 saptamani, pe faceit ai 4 meciuri jucate 3 lose-uri si 1 win, dupa movementul pe care il ai se vede ca nu esti un jucator bun, am o experinta in treaba asta, am fost admini pe multe alte servere si de csgo si de cs 1.6, in legatura cu verificare gunfire a zis ca ai windows-ul instalat recent deci e egal cu 0 , e posibil sa fi folosit un stick usb, iar in legatura cu demo-ul se vede clar cum ti se blocheaza tinta automat pe jucator, nu doar pe cel in ct ai tras 3-4 gloante si dupa cel de la stairs prin stairs, iar de crosshair placement nu pui tinta in perete ca sa ma bati o ti la colt si te misti daca ai fi un jucator bun , dar dupa parerea mea nu esti si se vede si pe demo. [PS] termina cu stolul tau de "AMICI" de pe discord ca nu rezolvi nimic.
te invit la un meci sa vedem daca e asa cum zici tu,de bot movement,m au acuzat si de bhop,si de wall pt shoulder peek uri, a zis unul contra si dupa copiati toti,m au verificat de 3 ori si sunt curat si tot plangeti atat, m au verificat fix dupa ce am facut faza,si a zis baiatul ca nu am nimic,la fel si the gun fire,a vazut ca n am nimic exact dupa ce mi a dat ban,dar m am luat in gura cu el si a zis ca nu mi mai da unban,am fost si eu toxic ,dar n am facut o degeaba primind ban aiurea,cat cu vac ul,am avut linked account pe un cont ,,capusha" care a fost creat de mine si dupa lasat unui prieten sa se joace pe el pentru ca mi s a ars placa video,400 zile mai tarziu revening pe cs cu numele de viata de borfas, pt ca mi am cumparat alta placa,din nou repet,va demonstrez cum ma joc live si sa vedeti ca tot asa trag fara hack si cu share files
Ultima oară modificat Dum Iul 24, 2022 5:23 pm de către xd_interity, modificat 1 dată în total.


Avatar utilizator

Topic author
xd_interity
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 6
Membru din: Dum Iul 24, 2022 3:50 pm
1

Re: Cerere unban Viata de Borfas

MARIOGamer scrie: Dum Iul 24, 2022 4:45 pm CONTRA UNBAN, ai un cont main cu vac ban de 400 de zile, pe contul asta ai 112 ore dintre care 40 de ore jucate in ultimele 2 saptamani, pe faceit ai 4 meciuri jucate 3 lose-uri si 1 win, dupa movementul pe care il ai se vede ca nu esti un jucator bun, am o experinta in treaba asta, am fost admini pe multe alte servere si de csgo si de cs 1.6, in legatura cu verificare gunfire a zis ca ai windows-ul instalat recent deci e egal cu 0 , e posibil sa fi folosit un stick usb, iar in legatura cu demo-ul se vede clar cum ti se blocheaza tinta automat pe jucator, nu doar pe cel in ct ai tras 3-4 gloante si dupa cel de la stairs prin stairs, iar de crosshair placement nu pui tinta in perete ca sa ma bati o ti la colt si te misti daca ai fi un jucator bun , dar dupa parerea mea nu esti si se vede si pe demo. [PS] termina cu stolul tau de "AMICI" de pe discord ca nu rezolvi nimic.
Cat cu windows ul reinstalat,am avut 11 pana acum si nu ma puteam juca faceit pt ca nu poti activa secure boot ul,si apropo faza aia trimisa de tine este de pe windows 10,deci il aveam pe atunci instalat si nu are treaba ce ai zis tu
Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 587
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: Cerere unban Viata de Borfas

Contra unban! Iar cei fara grad care comenteaza, ii rog sa se abtina! Multumesc.
Forta UTA Arad
Imagine
Avatar utilizator

Dragoslectura
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 186
Membru din: Lun Sep 20, 2021 4:11 pm
2
Romania

Re: Cerere unban Viata de Borfas

Pro unban!
DRAGOS UPSS :D
Avatar utilizator

emenkay
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 555
Membru din: Dum Iun 27, 2021 10:55 am
2
Localitate: Keflavik
Iceland

Re: Cerere unban Viata de Borfas

Te astept la o scurta convorbire pe discord, dupa care decidem ce facem in privinta acestei cereri..
Avatar utilizator

emenkay
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 555
Membru din: Dum Iun 27, 2021 10:55 am
2
Localitate: Keflavik
Iceland

Re: Cerere unban Viata de Borfas

Cerere acceptata.
Unban acordat dupa verificarea persoanei in PC.
Încuiat