ImagineImagine

Cerere ADMIN/HELPER - CSGO

Avatar utilizator

Topic author
DarkAngel
Admin
Admin
Mesaje: 87
Membru din: Sâm Ian 02, 2021 6:21 pm
3

Cerere ADMIN/HELPER - CSGO

Nickname: DarkAngel
Discord: 𝕯𝖆𝖗𝖐𝕬𝖓𝖌𝖊𝖑ᶜᵒˣ#6578
Nume server/ip: surf.parabestial.ro / csgo.parabestial.ro / awp.parabestial.ro
Varsta: 18
Vechime pe forum: (2 luni): Da
Ore jucate pe server (minim 30):
Ore jucate pe steam (se pune profilul pe public): 3000
Cont free sau cumpărat (PRIME): PRIME
Puncte obținute pe forum (minim 500): peste 500
Interviu (prin voce pe discord): da

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): CSGO.PARABESTIAL
SteamID: STEAM_1:1:467983391
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198896232511/
Experinta anterioara cu detinerea adminului (1-10): 8
Absenta de pe forum de maxim 7 zile, gradul se dezactiveaza automat: accept
Ultima oară modificat Mar Apr 26, 2022 12:12 am de către DarkAngel, modificat 1 dată în total.


Avatar utilizator

Hyper
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 51
Membru din: Sâm Mar 26, 2022 11:09 pm
2
Romania

Re: Cerere ADMIN/HELPER - CSGO

Pro!
waste of time
Avatar utilizator

Georgica
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 241
Membru din: Vin Ian 28, 2022 6:29 pm
2
Localitate: bucuresti
Contact:
Romania

Re: Cerere ADMIN/HELPER - CSGO

PRO!
am tras.. am dat pe langa cap
Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 591
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: Cerere ADMIN/HELPER - CSGO

Pro melink!
Forta UTA Arad
Imagine
Avatar utilizator

Minato
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 152
Membru din: Lun Feb 15, 2021 9:34 pm
3
Romania
Loading…

Re: Cerere ADMIN/HELPER - CSGO

Un mare pro! :D


The King Minato
Avatar utilizator

DaNNNy25
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 300
Membru din: Dum Iun 13, 2021 7:57 pm
2
Romania

Re: Cerere ADMIN/HELPER - CSGO

Pro!
Avatar utilizator

Mafiotul
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 248
Membru din: Lun Feb 14, 2022 8:24 pm
2
Romania

Re: Cerere ADMIN/HELPER - CSGO

Pro!
Avatar utilizator

doR!nescu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 464
Membru din: Mar Apr 13, 2021 9:12 pm
3
Localitate: Undeva prin Romania
Qatar
Loading…

Re: Cerere ADMIN/HELPER - CSGO

Ce sa ma fac eu cu tine? Te dam afara pe usa (remove) tu cauti sa intri pe geam..
Are rost sa explicam ce s-a intamplat in trecut? Se va intampla iar? Sa iti zic iar ca ti-ai terminat/epuizat toate sansele? Iar vei fi inactiv, nu vei participa la sedinte, nu raspunzi la cererile dupa forum? Vei cauta sa ma suni/deranjezi din nou, sa-mi zici ca sunt frustrat? Ce facem cu avertismentele?
Sunt intrebari cu/fara raspuns. Ca si in trecut a depins doar de tine sa-ti pastrezi gradul. Ai dat cu piciorul la tot, in stilul tau caracteristic.
Voi analiza cererea ta si voi reveni cu un raspuns. Printre timp, tu cauta sa-mi raspunzi la intrebarile de mai sus.
Ps: nu avem server awp.parabestil.ro
Imagine
Fortza RAPID!
Avatar utilizator

Topic author
DarkAngel
Admin
Admin
Mesaje: 87
Membru din: Sâm Ian 02, 2021 6:21 pm
3

Re: Cerere ADMIN/HELPER - CSGO

doR!nescu scrie: Mar Apr 26, 2022 12:02 am Ce sa ma fac eu cu tine? Te dam afara pe usa (remove) tu cauti sa intri pe geam..
Are rost sa explicam ce s-a intamplat in trecut? Se va intampla iar? Sa iti zic iar ca ti-ai terminat/epuizat toate sansele? Iar vei fi inactiv, nu vei participa la sedinte, nu raspunzi la cererile dupa forum? Vei cauta sa ma suni/deranjezi din nou, sa-mi zic ca sunt frustrat? Ce facem cu avertismentele?
Sunt intrebari cu/fara raspuns. Ca si in trecut a depins doar de tine sa-ti pastrezi gradul. Ai dat cu piciorul la tot, in stilul tau caracteristic.
Voi analiza cererea ta si voi reveni cu un raspuns. Printre timp, tu cauta sa-mi raspunzi la intrebarile de mai sus.
Ps: nu avem server awp.parabestil.ro
Stiu ceea ce s-a intamplat in trecut, eu as zice ca nu se va mai intampla iar din moment ce am zis sa incerc sa fac din nou cerere de staff. Am sa incerc sa fiu activ si sa nu mai fac ceea ce am facut in trecut. In legatura cu sansele... Stiu si eu ca la sanse in staff este stoc epuizat insa am zis sa incerc si sa vad daca apare o sansa de undeva. De sunat in privat sau de deranjat nu am sa mai fac decat daca este strict necesar sau este legat de server. Imi pare enorm de rau pentru antecedentele mele din trecut si as vrea cumva sa ma revansez fata de voi. Am sa incerc cat se poate sa imi pastrez functia pe care o voi avea (daca o voi avea). Am sa imi cer inca odata scuze fata de toti cei ce am gresit cu tot ceea ce am facut in trecut si va zic ca nu o sa se mai repete.

Ps: nu avem server awp.parabestil.ro - am modificat acum, nu am realizat ca am scris gresit.
Avatar utilizator

Topic author
DarkAngel
Admin
Admin
Mesaje: 87
Membru din: Sâm Ian 02, 2021 6:21 pm
3

Re: Cerere ADMIN/HELPER - CSGO

Am uitat sa precizez ca am sa incerc sa adun puncte pentru inlaturarea avertismentelor acumulate.
Încuiat