ImagineImagine

reclamatie no thanks

Avatar utilizator

KeepYourSoul
Membru
Membru
Mesaje: 415
Membru din: Joi Iun 27, 2019 1:44 pm
4
Localitate: SoulKeepers
Romania
Loading…

Re: reclamatie no thanks

Sunt on in fiecare zi, pe ambele servere, poate nu ne-am întâlnit, eu nu am program stabilit cand intru etc.


Imagine
“The noblest art is that of making others happy.” — P.T. Barnum
Avatar utilizator

lucasurdea
Membru
Membru
Mesaje: 16
Membru din: Vin Aug 02, 2019 12:19 pm
4

Re: reclamatie no thanks

Dintre care 3 la waifu care a zis ca nu este nimic
Avatar utilizator

lucasurdea
Membru
Membru
Mesaje: 16
Membru din: Vin Aug 02, 2019 12:19 pm
4

Re: reclamatie no thanks

Si iti zic eu ca si robert este revoltat pe tine si nu o sa fii bine nu te gandi la ban o sa ai o reputatie proasta din partea adminilor
Avatar utilizator

Robert
Membru
Membru
Mesaje: 48
Membru din: Sâm Dec 08, 2018 12:51 pm
5

Re: reclamatie no thanks

Imi pare rau sa zic,dar tupeu ar trebui sa isi caute alta comunitate in care sa joace ,caci aici nu este locul lui.Helper-ul si Admin-ul nu au scopul doar de a bana un player cu hack ,de a da kick unui afk sau de a da mute unui ,,vorbaret :),,el este acolo si pentru a face comunitatea mai faina prin a ajuta playeri cu informatii si de a glumi cu ei.Atat timp cat tupeu este cam singurul care se ofenseaza dintr-un singur slap si acela dat unui player ,ce nu se supara si care nu a fost deranjat.Eu prin abuz inteleg ,sa folosesti slap pentru a iti da singur boost sau de a folosi comanda incontinuu pe un player care te-a rugat sa nu o mai folosesti,dar tot nu te opresti.
Asta este parerea mea,tupeu spunea ca vrea sa fie admin pe acest server,imi pare rau,dar daca tupeu devine admin ,nu va fi nimic fun pe server...
Avatar utilizator

Kamu
Membru
Membru
Mesaje: 88
Membru din: Sâm Aug 03, 2019 8:06 pm
4
Localitate: Bucuresti

Re: reclamatie no thanks

fix in prima regula la regulament scrie asa: "1. NU abuzati de admin, NU abuzati de comenzi, cei care utilizeaza adminul in alte scopuri inafara de acela de a ajuta server-ul vor primi remove."
tu cand ai dat slap , nu ai dat in scop de a ajuta server-ul , ci ca asa ai vrut tu, avand in vedere ca si mie mi-ai dat slap , fara nici un motiv , eu zic sa nu mai vorbiti voi "adminilor" , fiindca vorbiti degeaba ;)
Avatar utilizator

KeepYourSoul
Membru
Membru
Mesaje: 415
Membru din: Joi Iun 27, 2019 1:44 pm
4
Localitate: SoulKeepers
Romania
Loading…

Re: reclamatie no thanks

Kamu, noi vorbim din experienta, am explicat si de ce ai primit slap daca ai citit toate mesajele.
Imagine
“The noblest art is that of making others happy.” — P.T. Barnum
Avatar utilizator

KeepYourSoul
Membru
Membru
Mesaje: 415
Membru din: Joi Iun 27, 2019 1:44 pm
4
Localitate: SoulKeepers
Romania
Loading…

Re: reclamatie no thanks

A explicat Robert ce ar fi fost abuz.
Imagine
“The noblest art is that of making others happy.” — P.T. Barnum
Avatar utilizator

Kamu
Membru
Membru
Mesaje: 88
Membru din: Sâm Aug 03, 2019 8:06 pm
4
Localitate: Bucuresti

Re: reclamatie no thanks

am citit tot, dar despre mn nu sa zis nmk.
KeepYourSoul scrie: Mar Aug 06, 2019 5:56 pm Kamu, noi vorbim din experienta, am explicat si de ce ai primit slap daca ai citit toate mesajele.
Avatar utilizator

KeepYourSoul
Membru
Membru
Mesaje: 415
Membru din: Joi Iun 27, 2019 1:44 pm
4
Localitate: SoulKeepers
Romania
Loading…

Re: reclamatie no thanks

Cand un jucător primeste slap cu comanda din !admin, este selectat un numar, ca de exemplu 1. KEEP 2.Ixulesxu 3.Ballistic 4.Kamu
Cand nr 3 trb sa primeasca sa spunem 4 slapuri, dar moare ixulescu ballistic urca pe nr 2 si kamu pe 3,daca el din greseala ca stia ca ballistic era 3 da slap, tu vei fi acolo.
Imagine
“The noblest art is that of making others happy.” — P.T. Barnum
Avatar utilizator

Kamu
Membru
Membru
Mesaje: 88
Membru din: Sâm Aug 03, 2019 8:06 pm
4
Localitate: Bucuresti

Re: reclamatie no thanks

din pacate, el nu a murit (si stiu cum functioneaza), asa ca tot abuz e :)
KeepYourSoul scrie: Mar Aug 06, 2019 6:00 pm Cand un jucător primeste slap cu comanda din !admin, este selectat un numar, ca de exemplu 1. KEEP 2.Ixulesxu 3.Ballistic 4.Kamu
Cand nr 3 trb sa primeasca sa spunem 4 slapuri, dar moare ixulescu ballistic urca pe nr 2 si kamu pe 3,daca el din greseala ca stia ca ballistic era 3 da slap, tu vei fi acolo.
Încuiat