ImagineImagineImagine

Cerere Unban 2 - bNt.

Avatar utilizator

Topic author
ZURN
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 81
Membru din: Vin Oct 25, 2019 6:00 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania

Cerere Unban 2 - bNt.

Nickname-ul tau: bNt.
Nickname-ul adminului care te-a banat: Paradox
Nume server/ip: CSGO.PARABESTIAL.RO
Data si ora: 06-27-21 , 19:59
SteamID-ul tau: STEAM_1:0:597822588
Dovada: Eram pe server, ca orice om, era 5v6 , echipa mea moare , si raman singur in viata, omor 4 oameni (ca orice jucator) si dupa ma omoara al cincilea , intre timp Paradox statea spectate pe mine fix la momentu ala cand a crezut el ca eram dubios, si as dori un demo de la el ca sa-i explic fiecare detaliu ca sa iau iar unban a doua oara, multumesc.


Winners train, losers complain.
Avatar utilizator

Paradox
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 27
Membru din: Sâm Noi 10, 2018 8:34 am
5
Localitate: Brasov
Romania
Loading…

Re: Cerere Unban 2 - bNt.

Si dupa faza asta scrii in chat ca cica "ti s-a blocat laptop-u"

So you walk eternally through the shadow realms, standing against cheaters where all others falter.
May your thirst for banning never quench, may the blood on your amx_destroy never dry,
and may we never need you again. - Corrax Entry 7:17
Avatar utilizator

OverdoseNX
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 66
Membru din: Lun Apr 05, 2021 10:01 pm
3
Localitate: Brasov
Romania

Re: Cerere Unban 2 - bNt.

Cam bate in aim lock daca ma intrebati pe mine.
Si sa mai zic si de ce atitudine flegmatica mai ai pe server, bnt? :D
Avatar utilizator

Topic author
ZURN
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 81
Membru din: Vin Oct 25, 2019 6:00 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Cerere Unban 2 - bNt.

Paradox scrie: Dum Iun 27, 2021 8:21 pm
Iti bati joc de mine? De aia nu am voie pe server ca dau flick? In primu rand am tras in ala spray si dupa ai inceput sa tragi si am continuat spray transferul catre tine, ce e asa suspect ? Trag asa mai mereu si nu imi iau ban, imi cer scuze daca ai crezut ceva dar uita-te mai atent , ca la inceput te-am ratat si abia dupa te-am nimerit, daca era aimbot/aimlock/triggerbot iti trageam FIX FIX la milimetru pe langa cap si dupa te nimeream, si au mai stat mai multi admini spectate pe mine si trageam la fel si nu am luat nimic, chiar am jucat bine la faza aia si sunt mandru, si daca vrei te invit pe discord sa verifici tot laptop-ul cu toate schemele tale si nescheme, si iti dau si turul casei sa cautam "USB" sau "stick" din ala de hack cum ii ziceti voi
Winners train, losers complain.
Avatar utilizator

Paradox
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 27
Membru din: Sâm Noi 10, 2018 8:34 am
5
Localitate: Brasov
Romania
Loading…

Re: Cerere Unban 2 - bNt.

OverdoseNX scrie: Dum Iun 27, 2021 8:23 pm Cam bate in aim lock daca ma intrebati pe mine.
Si sa mai zic si de ce atitudine flegmatica mai ai pe server, bnt? :D
"1 previous bans and 9 other combans" 🙄
So you walk eternally through the shadow realms, standing against cheaters where all others falter.
May your thirst for banning never quench, may the blood on your amx_destroy never dry,
and may we never need you again. - Corrax Entry 7:17
Avatar utilizator

Topic author
ZURN
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 81
Membru din: Vin Oct 25, 2019 6:00 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Cerere Unban 2 - bNt.

A, si da, mi se blocase , se vede cum am mai continuat spray-ul dupa ce te-am omorat, 1 secunda sau ceva, si eu deobicei nu fac asa, deci se blocase, nu ca ar conta dar totusi, si OverdoseNX, nu am atitudinea asta cu toti, plus ca fac glume si tu le iei in serios si chestii, nu am nimic personal cu tine sau cu oricine altcineva, in schimb ai putea sa-mi dai gag, nu ma supar daca te deranjeaza pe tine cum vorbesc/ce fac.
Winners train, losers complain.
Avatar utilizator

Topic author
ZURN
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 81
Membru din: Vin Oct 25, 2019 6:00 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Cerere Unban 2 - bNt.

Deci hai sa va explic ca deja ma acuzati prea dur, cand mi-a sarit CT-ul acela deasupra capului i-am vazut umbra cum bine vedeti (si l-am si auzit), bun l-am omorat dupa Paradox incepe sa traga si eu am continuat spray-ul si l-am omorat , chiar s-a vazut aimlock dar nu inteleg de ce, poate e de la replay ca nu mereu e la fel, si in plus ca nici nu asa s-a vazut la mine cand am pus tinta pe tine, se vede asa sketchy nu se vede gen smooth cum e la mine.
Winners train, losers complain.
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Cerere Unban 2 - bNt.

Pro unban, sincer si eu am momente in care cand fac spray intra glontu, e doar noroc nu cod (ps: opinia mea)
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

Paradox
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 27
Membru din: Sâm Noi 10, 2018 8:34 am
5
Localitate: Brasov
Romania
Loading…

Re: Cerere Unban 2 - bNt.

ZURN scrie: Dum Iun 27, 2021 8:24 pm
Paradox scrie: Dum Iun 27, 2021 8:21 pm
Iti bati joc de mine? De aia nu am voie pe server ca dau flick? In primu rand am tras in ala spray si dupa ai inceput sa tragi si am continuat spray transferul catre tine, ce e asa suspect ? Trag asa mai .....

Deci vrei sa-mi spui ca tu faci "flick" in doua cadre? Nici pro-playerii nu fac flick-uri de genu.

So you walk eternally through the shadow realms, standing against cheaters where all others falter.
May your thirst for banning never quench, may the blood on your amx_destroy never dry,
and may we never need you again. - Corrax Entry 7:17
Avatar utilizator

OverdoseNX
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 66
Membru din: Lun Apr 05, 2021 10:01 pm
3
Localitate: Brasov
Romania

Re: Cerere Unban 2 - bNt.

ZURN scrie: Dum Iun 27, 2021 8:27 pm A, si da, mi se blocase , se vede cum am mai continuat spray-ul dupa ce te-am omorat, 1 secunda sau ceva, si eu deobicei nu fac asa, deci se blocase, nu ca ar conta dar totusi, si OverdoseNX, nu am atitudinea asta cu toti, plus ca fac glume si tu le iei in serios si chestii, nu am nimic personal cu tine sau cu oricine altcineva, in schimb ai putea sa-mi dai gag, nu ma supar daca te deranjeaza pe tine cum vorbesc/ce fac.
Eu le iau in serios? Pe bune? Prietene.. ti-am zis doar sa te potolesti cu facutul de misto la adresa mea. Ca faci glume cu altii, e strict problema ta, chiar nu ma intereseaza.
Oricum, eu vorbeam de atitudinea ta in general, daca tu ai luat-o altfel, that's none of my business.
Încuiat