ImagineImagine

Cerere Unban - bNt.

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
ZURN
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 81
Membru din: Vin Oct 25, 2019 6:00 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania

Cerere Unban - bNt.

Nickname-ul tau: bNt.
Nickname-ul adminului care te-a banat: SIC
Nume server/ip: CSGO.PARABESTIAL.RO
Data si ora: 06-24-21 17:06
SteamID-ul tau: STEAM_0:0:597822588
Dovada: I-am trimis si main-ul meu lu SIC acum 2 zile fiind acesta https://steamcommunity.com/profiles/76561198996667214 , m-a verificat in tot PC-ul helper-ul DaddyFlusha ieri si tot am luat ban FARA DOVADA cu motivul wallhack si cont nou. Si am de mentionat faptul ca , contul este facut in luna Martie si am pe el 113 ore. Am mai intrat si pe alte servere si jucam la fel de bine pe serverul acesta si la fel, ajung sa-mi iau ban. Stiu ca mai sunt si toxic in legatura cu suferintele mele pe chat si ca mai vorbesc uneori cu limbaj vulgar da nu toti ne putem abtine si consider ca as merita o a doua sansa, asta daca aveti incredere. Nu am mai jucat pe parabestial din noiembrie, 2019 de cand am luat ban tot cu motivul de cheat desi nu am avut. Si acum in 2021 primesc iar ban, ma puteti verifca cat de adanc puteti in PC, nu o sa exista cuvantul "Hack,Aim,Wall,Spin,Trigger, etc." chiar daca este prea tarziu ca deja am luat ban. Sunteti niste oameni extraordinari si de treaba si cred ca o sa ma credeti cand va zic ca nu am jucat cu cod, am trimis atatea mesaje catre SIC si el tot nu ma crede cu tot cu dovezile pe care i le-am trimis in legatura cu ce i-am zis. O zi frumoasa.


Winners train, losers complain.
Avatar utilizator

SIC
Membru
Membru
Mesaje: 374
Membru din: Joi Ian 28, 2021 1:39 pm
3

Re: Cerere Unban - bNt.

Imi pare rau sa iti spun ca daca esti alta persoana aici si in privat/server alta deja ai inceput rau. Mi-ai dat un link de la "mainul tau",te-am rugat sa intrii de pe el si mi-ai spus ca l-ai pierdut. Ai idee cate persoane ca si tine inventeaza tot felul de scuze legate de conturile principale? Dupa ce am incercat si in privat sa te lamuresc ca acest cont de pe care joci nu ofera nimanui incredere si ti-am explicat in repetate randuri ca foarte multa lume de pe server se plange ca esti toxic/injuri foarte mult si esti acuzat atat de wall cat si de aim. Ieri am vorbit cu tine iar pe discord tot despre reclamatiile la adresa ta si am ajuns la concluzia ca mai meriti o sansa. Azi cand deja aveai impresia ca mi-ai castigat increderea ai inceput sa joci nesimtit cu wall si aim ca la final sa mai scrii si ceva cuvinte toxice pe chat. Dupa ce te-am banat si ai vazut ca nu poti sa-mi mai schimbi parerea,ai decis sa ma ameninti si cam asa am ajuns la ce ai spus tu in topicul tau cum ca "nu iti mai raspundeam la mesaje".
Nu sunt 2-3 persoane cu 100 de ore fara vac,sunt mai multe decat crezi tu. E de mirare ca ai luat ban si pe alte servere tot pentru hack? Pe mine ma mira ca un jucator atat de bun ca si tine tot nu a reusit sa aiba macar in cont cu prime. Ai rank 5,sunt convins si cate meciuri de MM ai jucate in aceste 100 de ore. Imi pare rau dar eu imi mentin parerea!
Avatar utilizator

Gogoase
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 187
Membru din: Lun Apr 05, 2021 2:36 pm
3
Localitate: Focsani
Romania
Loading…

Re: Cerere Unban - bNt.

Așteptăm o dovadă video din partea lui SIC pentru justificarea banului acordat.
𝔹𝕖𝕣𝕖𝕒 𝕕𝕦𝕡ă 𝕧𝕚𝕟 𝕖 𝕦𝕟 𝕔𝕙𝕚𝕟,
𝕍𝕚𝕟𝕦𝕝 𝕕𝕦𝕡ă 𝕓𝕖𝕣𝕖 𝕖 𝕡𝕝ă𝕔𝕖𝕣𝕖. 🍻
Avatar utilizator

Topic author
ZURN
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 81
Membru din: Vin Oct 25, 2019 6:00 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Cerere Unban - bNt.

SIC scrie: Joi Iun 24, 2021 11:38 pm Imi pare rau sa iti spun ca daca esti alta persoana aici si in privat/server alta deja ai inceput rau. Mi-ai dat un link de la "mainul tau",te-am rugat sa intrii de pe el si mi-ai spus ca l-ai pierdut. Ai idee cate persoane ca si tine inventeaza tot felul de scuze legate de conturile principale? Dupa ce am incercat si in privat sa te lamuresc ca acest cont de pe care joci nu ofera nimanui incredere si ti-am explicat in repetate randuri ca foarte multa lume de pe server se plange ca esti toxic/injuri foarte mult si esti acuzat atat de wall cat si de aim. Ieri am vorbit cu tine iar pe discord tot despre reclamatiile la adresa ta si am ajuns la concluzia ca mai meriti o sansa. Azi cand deja aveai impresia ca mi-ai castigat increderea ai inceput sa joci nesimtit cu wall si aim ca la final sa mai scrii si ceva cuvinte toxice pe chat. Dupa ce te-am banat si ai vazut ca nu poti sa-mi mai schimbi parerea,ai decis sa ma ameninti si cam asa am ajuns la ce ai spus tu in topicul tau cum ca "nu iti mai raspundeam la mesaje".
Nu sunt 2-3 persoane cu 100 de ore fara vac,sunt mai multe decat crezi tu. E de mirare ca ai luat ban si pe alte servere tot pentru hack? Pe mine ma mira ca un jucator atat de bun ca si tine tot nu a reusit sa aiba macar in cont cu prime. Ai rank 5,sunt convins si cate meciuri de MM ai jucate in aceste 100 de ore. Imi pare rau dar eu imi mentin parerea!
Inainte de update-ul cu prime-ul pe cs, aveam rank 5 si ma jucam numai competitiv si faceam cate 30-40 de killuri cu scopul de a face rank 21 si sa iau prime dar aparent a intervenit update-ul care a schimbat tot gameplay-ul pentru jucatori, daca vrei intru pe demo acolo la My Matches si iti dau partajare pe discord cum jucam inainte de prime update si activez si X-Ray sa vezi ca nu aveam wall , aim , nimic bro, stiu ce zici cu codatii si ca nu ai incredere dar totusi, si o sa imi cumpar si prime in curand stai linistit, eu doar astept sa-mi cumpar telefon si sa-mi recuperez cartela sa ma pot loga pe main, timpul vine la toate, rabdarea conteaza, si daca raman cu ban, asta e, eu nu o sa stau cu vina ca am jucat cu cod deoarece nu am jucat , sunt legit si vreau sa-mi recastig aderarea pe server inapoi.
Winners train, losers complain.
Avatar utilizator

Gogoase
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 187
Membru din: Lun Apr 05, 2021 2:36 pm
3
Localitate: Focsani
Romania
Loading…

Re: Cerere Unban - bNt.

Cerere de unban acceptată. Adminul în cauză a fost sancționat cu un avertisment pentru acordarea unui ban greșit.
@SIC, te rog frumos ca data viitoare să acorzi mai multă atenție la modul în care iei o decizie într-o asemenea situație. Sancțiunea se acordă unui cont nou doar dacă acel cont de Steam nu are mai mult de o lună de când a fost creat și este suspect de cheat-uri.
𝔹𝕖𝕣𝕖𝕒 𝕕𝕦𝕡ă 𝕧𝕚𝕟 𝕖 𝕦𝕟 𝕔𝕙𝕚𝕟,
𝕍𝕚𝕟𝕦𝕝 𝕕𝕦𝕡ă 𝕓𝕖𝕣𝕖 𝕖 𝕡𝕝ă𝕔𝕖𝕣𝕖. 🍻
Încuiat