ImagineImagine

Cerere admin din nou

Avatar utilizator

Topic author
iAmToNNNy
Membru
Membru
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Iul 27, 2019 10:49 am
6

Cerere admin din nou

.
Ultima oară modificat Mie Iul 31, 2019 8:45 pm de către iAmToNNNy, modificat 1 dată în total.


Avatar utilizator

Topic author
iAmToNNNy
Membru
Membru
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Iul 27, 2019 10:49 am
6

Re: Cerere admin din nou

Si aveam si vip
Avatar utilizator

Hunter
Membru
Membru
Mesaje: 291
Membru din: Vin Noi 02, 2018 10:00 pm
7
Loading…

Re: Cerere admin din nou

VAC BAN nu este demn pentru un admin. CONTRA!
Ultima oară modificat Mie Iul 31, 2019 8:50 am de către Hunter, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator

KeepYourSoul
Membru
Membru
Mesaje: 415
Membru din: Joi Iun 27, 2019 1:44 pm
7
Localitate: SoulKeepers
Romania
Loading…

Re: Cerere admin din nou

Îmi pare rău, CONTRA, ai avut 2 ore pe sv și ti au acceptat cererea fiindcă era nevoie de tine, tu trebuia sa scapi de cheateri nu sa devii unul.
Imagine
“The noblest art is that of making others happy.” — P.T. Barnum
Avatar utilizator

Topic author
iAmToNNNy
Membru
Membru
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Iul 27, 2019 10:49 am
6

Re: Cerere admin din nou

Eram aproape de 10 ore bossilor
Avatar utilizator

KeepYourSoul
Membru
Membru
Mesaje: 415
Membru din: Joi Iun 27, 2019 1:44 pm
7
Localitate: SoulKeepers
Romania
Loading…

Re: Cerere admin din nou

Nu știu dacă contează prea mult, dar ai primit grad când ai avut vreo 3 ore, în afara de asta nu ai putut rezista tentației de a juca cu Cheat, poate nu vei rezista tentației de a face și alte greșeli, nu știu ce sa zic, asta suna cam Admin cu Cheaturi...
Adică tu știi ca ai Admin pe un servar dar iti permiți sa joci cu coduri? Nu am înțeles...
Imagine
“The noblest art is that of making others happy.” — P.T. Barnum
Avatar utilizator

Topic author
iAmToNNNy
Membru
Membru
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Iul 27, 2019 10:49 am
6

Re: Cerere admin din nou

Am jucat cu cod doar pe compe, pentru ca m a chemat un prieten si a zis hai ba sa ne bagam coduri, eu pe server n am abuzat niciodata de comenzi cat nici cheaturi, mai ales cheaturi, asta este am zis ca imi asum tot, astept raspunsul lui Para sau Sniper, toti gresim, toti avem a doua sansa. Ba chiar mai mult mi am luat lectia ca sunt pe cale de a pierde o mare sansa de a avea admin, nu ca n am mai fost dar deja mi am facut prieteni pe sv, care ma respecta, si ma ajuta in cautarea codatilor, toti au discordul meu si ma cheama cand este nevoie.
Avatar utilizator

forzennn
Membru
Membru
Mesaje: 190
Membru din: Mie Iul 10, 2019 10:56 am
6

Re: Cerere admin din nou

contra
Avatar utilizator

Topic author
iAmToNNNy
Membru
Membru
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Iul 27, 2019 10:49 am
6

Re: Cerere admin din nou

Astept raspunsul ownerilor, ei iau decizia.
Avatar utilizator

cata
Membru
Membru
Mesaje: 42
Membru din: Vin Iun 28, 2019 9:49 am
6

Re: Cerere admin din nou

contra
Încuiat