ImagineImagine

Cerere unban [AlexTK]

Avatar utilizator

Topic author
AlexTK
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Joi Mar 11, 2021 2:26 pm
5
Romania

Cerere unban [AlexTK]

Nickname-ul tau: AlexTK
Nickname-ul adminului care te-a banat:Mel1nk
Nume server/ip:csgo.parabestial.ro
Data si ora: 03-11-21 si 11:38
SteamID-ul tau: STEAM_1:1:227861484
Dovada: https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... apture.PNG'


Tin sa mentionez ca am fost banat fara verificare pentru wall+aim , dar nu am folosit nimic (pot fii verificat cu alt admin sau chiar cu Mel1nK , pentru a dezvolta mai mult situatia cu el) . Nu stiu daca se poate da ban offline , dar am fost banat cand nu eram pe server (Discordul meu pentru a vorbi cu un admin/staff : AlexTK#7410)


Avatar utilizator

Mitică
Membru
Membru
Mesaje: 1157
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
6
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Cerere unban [AlexTK]

Asteptam ca adminul in cauza sa trimita dovada. Am fost pe discord cu el cand ti-a facut demo si este clar ca folosesti ceva coduri.
Avatar utilizator

Topic author
AlexTK
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Joi Mar 11, 2021 2:26 pm
5
Romania

Re: Cerere unban [AlexTK]

Astept sa vad din ce a vazut el si de ce crede ca am "cod" , ca nu m-a verificat sau macar sa imi spuna ceva . nu joc cs de ieri (am 2000 de ore pe joc) . Nu stiu acum , astept
Avatar utilizator

Mitică
Membru
Membru
Mesaje: 1157
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
6
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Cerere unban [AlexTK]

Nu stiu daca esti informat, dar controalele pc nu mai merg. Toata lumea stie cum functioneaza, deci in consecinta pot cu usurinta sa ascunda codurile foarte bine.
Avatar utilizator

Topic author
AlexTK
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Joi Mar 11, 2021 2:26 pm
5
Romania

Re: Cerere unban [AlexTK]

pai acum catvea saptamani un prieten a fost verificat asa , deci ..
Eu vreau sa vad dovada , asta ma intreseaza si sa imi iau unban , pentru ca nu am nimic
Avatar utilizator

Topic author
AlexTK
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Joi Mar 11, 2021 2:26 pm
5
Romania

Re: Cerere unban [AlexTK]

Si mai vreau sa spun ca am contul asta de peste 3-4 ani si loyalty badge (adica am jocul cumparat) + alte badge-uri si skinuri de peste 20-30e (care nu e neaparat o suma mare , dar de principiu)
Avatar utilizator

[Șef]
Membru
Membru
Mesaje: 218
Membru din: Lun Iul 06, 2020 1:31 pm
5

Re: Cerere unban [AlexTK]

Așteptăm răspunsului Adminului !
Sef ti-a dat HeadShot :twisted:
Avatar utilizator

zyxs
Membru
Membru
Mesaje: 5
Membru din: Dum Feb 07, 2021 9:25 pm
5
Romania

Re: Cerere unban [AlexTK]

vere nu mi se para corect sincer adica cand dai un ban te uiti si pe steam ul lui si asa la badge-uri omu are 20 badge-uri contu de steam de 4 ani nu are nimic eu am global pe server si 100 de ore il cunosc ne am apucat in acelasi timp nu mi se pare corect
zyxs
Avatar utilizator

Mitică
Membru
Membru
Mesaje: 1157
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
6
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Cerere unban [AlexTK]

zyxs tu daca vezi pe cineva cu cod il lasi pe server pentru ca are bagde-uri si ore?
Avatar utilizator

Mitică
Membru
Membru
Mesaje: 1157
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
6
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Cerere unban [AlexTK]

Dovada va fii astasata maine, dupa spusele adminului. Astazi din cate m-a informat nu are internet.
Încuiat