ImagineImagineImagine

Cerere unban- Shaorma Dude

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
alioan
Membru
Membru
Mesaje: 32
Membru din: Dum Mai 24, 2020 4:38 pm
3

Cerere unban- Shaorma Dude

Nickname-ul meu: Selling Commends Shaorma Dude
Nickname-ul adminului care te-a banat: Vlad
Nume server/ip: 93.114.82.108:27015
Data si ora: 4:14; 24.05.2020
SteamID-ul tau: STEAM_1:1:33785209
Dovada:
Sper ca screenul asta e folositor, imi apare dupa ce dau sa ma conectez pe sv. Banul a fost luat pt bug abuse(vazusem replayul de server record si l-am facut), despre care nu am reusit sa gasesc nimic in regulament. Oricum, am gresit, dar as vrea sa pot sa ma reintorc pe sv pt ca e misto si surfu chiar m-a prins. Sper sa se poata rezolva intr-un fel sau altul. Problema mea e ca nu am primit niciun advertisment inainte sau asa ceva ca "ba daca mai faci asta iei ban/gag/mute/etc"


Avatar utilizator

Vlad
Membru
Membru
Mesaje: 125
Membru din: Dum Mar 29, 2020 6:37 pm
4
Romania

Re: Cerere unban- Shaorma Dude

In primul rand mereu cand intram pe mape cu bug, scriu in chat, ba chiar fac spam cu "CINE FACE BUG ABUSE ARE BAN PERMANENT", spun si pe Voice, tocmai sa ma fac inteles, deoarece nu are rost sa pierdem playeri aiurea, dar dupa ce spun toate astea, incepeti sa abuzati, ce parere iti faci tu? In exemplul tau, a dat unul inaintea ta mapa folosindu-se de BUG, l-am banat (il gasiti in banlist), apoi iar am spus toata chestia cu CINE FACE..., la un minut, vii tu si iar dai SR folosind BUG-ul respectiv... Se poate vedea ca v-am anuntat si pe chat si pe Voice. (@Owner ,puteti verifica log-urile sa vedeti). Acestea fiind spuse, eu te-am vazut ca esti player activ pe server, si cred ca meriti unban din punctul meu de vedere, si sa fie ultima data cand se mai intampla.
-> 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 <-
Avatar utilizator

Topic author
alioan
Membru
Membru
Mesaje: 32
Membru din: Dum Mai 24, 2020 4:38 pm
3

Re: Cerere unban- Shaorma Dude

Vlad scrie: Dum Mai 24, 2020 6:04 pm In primul rand mereu cand intram pe mape cu bug, scriu in chat, ba chiar fac spam cu "CINE FACE BUG ABUSE ARE BAN PERMANENT", spun si pe Voice, tocmai sa ma fac inteles, deoarece nu are rost sa pierdem playeri aiurea, dar dupa ce spun toate astea, incepeti sa abuzati, ce parere iti faci tu? In exemplul tau, a dat unul inaintea ta mapa folosindu-se de BUG, l-am banat (il gasiti in banlist), apoi iar am spus toata chestia cu CINE FACE..., la un minut, vii tu si iar dai SR folosind BUG-ul respectiv... Se poate vedea ca v-am anuntat si pe chat si pe Voice. (@Owner ,puteti verifica log-urile sa vedeti). Acestea fiind spuse, eu te-am vazut ca esti player activ pe server, si cred ca meriti unban din punctul meu de vedere, si sa fie ultima data cand se mai intampla.
bro, eu atunci am intrat si am incercat sa dau mapa si nu am reusit si am vrut sa dau spec pe bot. oricum, asta e irelevant, ideea e ca am intrat mai tarziu, nu la inceputul mapei si nu te.am auzit cand ai zis.nu am vrut sa incalc vreo regula, doar nu am auzit ca ai zis ca e bug si se sanctioneaza, pentru ca nu eram pe sv cand ai zis astea, de aia cer si unban. vreau sa ma joc nu sa trisez :))
Avatar utilizator

Vlad
Membru
Membru
Mesaje: 125
Membru din: Dum Mar 29, 2020 6:37 pm
4
Romania

Re: Cerere unban- Shaorma Dude

alioan scrie: Dum Mai 24, 2020 6:29 pm
Vlad scrie: Dum Mai 24, 2020 6:04 pm In primul rand mereu cand intram pe mape cu bug, scriu in chat, ba chiar fac spam cu "CINE FACE BUG ABUSE ARE BAN PERMANENT", spun si pe Voice, tocmai sa ma fac inteles, deoarece nu are rost sa pierdem playeri aiurea, dar dupa ce spun toate astea, incepeti sa abuzati, ce parere iti faci tu? In exemplul tau, a dat unul inaintea ta mapa folosindu-se de BUG, l-am banat (il gasiti in banlist), apoi iar am spus toata chestia cu CINE FACE..., la un minut, vii tu si iar dai SR folosind BUG-ul respectiv... Se poate vedea ca v-am anuntat si pe chat si pe Voice. (@Owner ,puteti verifica log-urile sa vedeti). Acestea fiind spuse, eu te-am vazut ca esti player activ pe server, si cred ca meriti unban din punctul meu de vedere, si sa fie ultima data cand se mai intampla.
bro, eu atunci am intrat si am incercat sa dau mapa si nu am reusit si am vrut sa dau spec pe bot. oricum, asta e irelevant, ideea e ca am intrat mai tarziu, nu la inceputul mapei si nu te.am auzit cand ai zis.nu am vrut sa incalc vreo regula, doar nu am auzit ca ai zis ca e bug si se sanctioneaza, pentru ca nu eram pe sv cand ai zis astea, de aia cer si unban. vreau sa ma joc nu sa trisez :))
CEEA CE DETEST CEL MAI MULT ESTE MINCIUNA!Uita-te la aceste doua poze, dovada ca erai clar pe server cand am spus tot ce am spus, si l-am si banat pe cel dinaintea ta!
Dovada 1:
Dovada 2:

Dupa toata faza asta, mi-am schimbat parerea! PROPUN SA RAMANA BANAT!
-> 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 <-
Avatar utilizator

Topic author
alioan
Membru
Membru
Mesaje: 32
Membru din: Dum Mai 24, 2020 4:38 pm
3

Re: Cerere unban- Shaorma Dude

Vlad scrie: Dum Mai 24, 2020 7:32 pm
alioan scrie: Dum Mai 24, 2020 6:29 pm
Vlad scrie: Dum Mai 24, 2020 6:04 pm In primul rand mereu cand intram pe mape cu bug, scriu in chat, ba chiar fac spam cu "CINE FACE BUG ABUSE ARE BAN PERMANENT", spun si pe Voice, tocmai sa ma fac inteles, deoarece nu are rost sa pierdem playeri aiurea, dar dupa ce spun toate astea, incepeti sa abuzati, ce parere iti faci tu? In exemplul tau, a dat unul inaintea ta mapa folosindu-se de BUG, l-am banat (il gasiti in banlist), apoi iar am spus toata chestia cu CINE FACE..., la un minut, vii tu si iar dai SR folosind BUG-ul respectiv... Se poate vedea ca v-am anuntat si pe chat si pe Voice. (@Owner ,puteti verifica log-urile sa vedeti). Acestea fiind spuse, eu te-am vazut ca esti player activ pe server, si cred ca meriti unban din punctul meu de vedere, si sa fie ultima data cand se mai intampla.
bro, eu atunci am intrat si am incercat sa dau mapa si nu am reusit si am vrut sa dau spec pe bot. oricum, asta e irelevant, ideea e ca am intrat mai tarziu, nu la inceputul mapei si nu te.am auzit cand ai zis.nu am vrut sa incalc vreo regula, doar nu am auzit ca ai zis ca e bug si se sanctioneaza, pentru ca nu eram pe sv cand ai zis astea, de aia cer si unban. vreau sa ma joc nu sa trisez :))
CEEA CE DETEST CEL MAI MULT ESTE MINCIUNA!Uita-te la aceste doua poze, dovada ca erai clar pe server cand am spus tot ce am spus, si l-am si banat pe cel dinaintea ta!
Dovada 1:
Dovada 2:

Dupa toata faza asta, mi-am schimbat parerea! PROPUN SA RAMANA BANAT!
da, ai dreptate, eram pe sv, daca asa zic alea. nu a fost de minciuna ca nu am dc sa mint, aici a fost greseala mea ce-i drept ca nu am vz in chat. nu am vrut sa arat ca sunt smecher sau ceva si ma doare in cot de admini/vip/staff. scuze, am gresit. repet din nou, nu am avut intentia de a minti insa daca poti verifica, am fost pe server cam 2 3 minute in sesiunea in care imi luasem ban. ce incerc sa spun e ca nu stiam despre ce era vorba cu bug abuse si asa. am aflat abia dupa ce am primit banul. acum, sper ca totusi se poate rezolva, cu toate ca a fost neatentia mea
Avatar utilizator

retired
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Mar Apr 28, 2020 12:09 am
4

Re: Cerere unban- Shaorma Dude

Pro, deoarece e un baiat foarte de treaba si fac pariu ca nu a facut bugul acela intentionat, mai ales ca eram pe server.
Avatar utilizator

Vlad
Membru
Membru
Mesaje: 125
Membru din: Dum Mar 29, 2020 6:37 pm
4
Romania

Re: Cerere unban- Shaorma Dude

Ok, acestea fiind spuse, cred ca pana la urma are dreptul la UNBAN, este player activ, nu este toxic, fapta o putem trece ca si greseala neconstientizata. Asteptam sa vedem ce spun si Ka1zer / Sn1per
-> 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 <-
Avatar utilizator

retired
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Mar Apr 28, 2020 12:09 am
4

Re: Cerere unban- Shaorma Dude

Vlad scrie: Dum Mai 24, 2020 10:36 pm Ok, acestea fiind spuse, cred ca pana la urma are dreptul la UNBAN, este player activ, nu este toxic, fapta o putem trece ca si greseala neconstientizata. Asteptam sa vedem ce spun si Ka1zer / Sn1per
Si pana la urma, playerii nu au nici o vina, nu e neaparat un bug.
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban- Shaorma Dude

Unban acordat!
Tine minte ce a spus Vlad :-)
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat