ImagineImagine

Cerere helper - retired

Avatar utilizator

Topic author
retired
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Mar Apr 28, 2020 12:09 am
4

Cerere helper - retired

Nickname: retired, i try to find myself
Discord: retired#3062
Nume server/ip: surf.parabestial.ro
Varsta: 20
Ore jucate pe server (minim 30): 85
Ore jucate pe steam: 250 + 3200 pe main
Cont free sau cumpărat (PRIME): Pe contul pe care cer helper, nu dar urmeaza si pe contul meu mare am.
Puncte obținute pe forum (minim 500): 515
Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament): NU
SteamID: STEAM_1:1:531844452
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/id/vabatazirau
Experinta anterioara cu detinerea adminului (1-10): 9
Detalii: Nu se pune problema sa folosesc coduri sau mai stiu eu ce avand in vedere ca contul meu principal are 3200 de ore + lvl 44 + awp de 50 + ak de 40 + cont de faceit lvl 10, am scris asta pentru ca mai sus intrebati de cont free sau cumparat.


Avatar utilizator

Rius
Membru
Membru
Mesaje: 56
Membru din: Lun Apr 20, 2020 4:49 am
4
Localitate: Germany
Loading…

Re: Cerere helper - retired

Pro
:!: surf.csgoromania.ro :!:
Avatar utilizator

shane
Membru
Membru
Mesaje: 106
Membru din: Mie Ian 29, 2020 3:08 pm
4
Localitate: Bucuresti
Loading…

Re: Cerere helper - retired

Pro da nu mai fura sr uri
“You gotta train like hell until the point where your hair falls out. That’s the only way to become truly strong.” – Saitama
Avatar utilizator

MalKaTaShuTa
Membru
Membru
Mesaje: 16
Membru din: Mar Apr 14, 2020 9:28 pm
4

Re: Cerere helper - retired

PRO
Avatar utilizator

Transpirat'ulll
Membru
Membru
Mesaje: 306
Membru din: Vin Dec 06, 2019 10:13 pm
4
Romania

Re: Cerere helper - retired

..
Ultima oară modificat Mie Mai 06, 2020 11:34 pm de către Transpirat'ulll, modificat 1 dată în total.
cica nu imi place sa fac baie :? :?
Avatar utilizator

Transpirat'ulll
Membru
Membru
Mesaje: 306
Membru din: Vin Dec 06, 2019 10:13 pm
4
Romania

Re: Cerere helper - retired

contra!
mai fai odata ceea ce ai facut ca te ai dus!
cica nu imi place sa fac baie :? :?
Avatar utilizator

Bl4dimir
Membru
Membru
Mesaje: 115
Membru din: Mar Dec 31, 2019 4:49 pm
4
Localitate: Iasi
Loading…

Re: Cerere helper - retired

CONTRA!
Realizarea unor thread-uri in prostie doar pentru a sublinia activitatea de pe forum!
A primit Warn in momentul in care a procedat astfel de la mine si pe forum chat nu am avut cum sa ii explic pentru ca tot pe a lui o tinea.
Deci eu nu vreau sa il pun pe aceeasi linie ca ceilalti membri staff care si-au batut capul ceva zile/saptamani sa acumuleze corect un numar de mesaje relevante (nu melodii random si tutoriale ) pentru ca asa vin si eu scriu CSGO TUTORIAL pe YT si le insir pe Parabestial ca nu am altceva mai bun de facut, sa vada Sn1per, Ka1zer si Para ca am activitate ce sa mai!
Plus ca se incepe frumos cu VIP
Mi se pare ai un comportament putin intepat din punctul meu de vedere vezi toata lumea de sus si ai o usoara aliura de superioritate(acest lucru valabil totodata si pe forum chat), motiv foarte vizibil si in detaliile enuntate in cererea ta! Sincer nu sunt deranjat de acest lucru, dar din perspectiva mea ti-ai stricat imaginea grav!
Una peste alta sper sa fie luata in calcul si afirmatia mea in ceea ce priveste cine merita sa primeasca grad si cine nu!
ScreenShot-urile sunt trimise deja la cine trebuie si se va lua o anumita decizie!
M-a atins pe suflet aceasta postare, vrei sa te mint!? :P
Avatar utilizator

stefan1415
Membru
Membru
Mesaje: 16
Membru din: Joi Apr 16, 2020 1:35 am
4
Romania

Re: Cerere helper - retired

PRO
Avatar utilizator

Topic author
retired
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Mar Apr 28, 2020 12:09 am
4

Re: Cerere helper - retired

Bl4dimir scrie: Mie Mai 06, 2020 11:45 pm CONTRA!
Realizarea unor thread-uri in prostie doar pentru a sublinia activitatea de pe forum!
A primit Warn in momentul in care a procedat astfel de la mine si pe forum chat nu am avut cum sa ii explic pentru ca tot pe a lui o tinea.
Deci eu nu vreau sa il pun pe aceeasi linie ca ceilalti membri staff care si-au batut capul ceva zile/saptamani sa acumuleze corect un numar de mesaje relevante (nu melodii random si tutoriale ) pentru ca asa vin si eu scriu CSGO TUTORIAL pe YT si le insir pe Parabestial ca nu am altceva mai bun de facut, sa vada Sn1per, Ka1zer si Para ca am activitate ce sa mai!
Plus ca se incepe frumos cu VIP
Mi se pare ai un comportament putin intepat din punctul meu de vedere vezi toata lumea de sus si ai o usoara aliura de superioritate(acest lucru valabil totodata si pe forum chat), motiv foarte vizibil si in detaliile enuntate in cererea ta! Sincer nu sunt deranjat de acest lucru, dar din perspectiva mea ti-ai stricat imaginea grav!
Una peste alta sper sa fie luata in calcul si afirmatia mea in ceea ce priveste cine merita sa primeasca grad si cine nu!
ScreenShot-urile sunt trimise deja la cine trebuie si se va lua o anumita decizie!
Daca era corect ceea ce ai zis, nu mi se scotea warn-ul, nu?
Nu ma ascund de nimeni si nu ma feresc de nimeni sa-i spun ce am de spus direct in fata, chit ca ii place chit ca nu, de-asta de acolo denota "aliura de superioritate".
Comportamentul meu este bine pus la punct, cei de pe server-ul de surf ma cunosc si stiu cat de mult ii ajut cand au nevoie de ajutorul meu, de acolo reiese si "bot retired" pe server, deoarece cand cineva nu stie ceva da spec pe mine.
Thread-urile acelea sunt facute strict pentru acumularea de puncte, nu pentru activitate, iar vorbesti prostii, vezi? Activitatea nu o poti face intr-o zi 2, ci in timp, dar numarul de posturi le poti face. Daca in regulamentul sectiunii respective nu este adaugat un numar maxim de topicuri pe zi, atunci eu nu am gresit nimic, si ghici ce, chiar nu este.
Post hunt = vanarea de +1 ( adica reply-uri fara rost spre ex: gg ! misto ! frumoasa lucrare! imi faci si mie un cadou? etc. )
Spamm = este reprezentat prin insulte, continut indecent, reclama si postari una dupa alta ( dublu post , triplu post etc. )
Dublu post = atunci cand postezi inca un reply dupa reply-ul pe care l-ai lasat mai devreme.
Nu incerca sa te crezi superior in fata mea, detaliind greseli pe care nu le-am facut.
Am detinut prea multe comunitati ca sa nu stiu cu ce se "mananca" un forum. Am fost Administrator/Supervizor pe comunitati mari din Romania unde ca sa vezi, eu am facut majoritatea regulamentelor/modelelor.
Iar ca sa stii si tu, asta nu e post off-topic, este strict parerea mea despre ce ai scris si postul care imi ia apararea in fata ta.
Off topic va fi daca voi face alt reply sustinandu-mi punctul de vedere.
O seara placuta.
Avatar utilizator

Vlad
Membru
Membru
Mesaje: 125
Membru din: Dum Mar 29, 2020 6:37 pm
4
Romania

Re: Cerere helper - retired

PRO
Faza cu AWP de nu stiu cati dolari si asa este abolsut irelevanta, cat si contul main, la fel, deoarece pe acesta faci cerere, nu pe contul respectiv.In rest, indeplineste conditiile, pe server ajuta lumea si este de treaba.
-> 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 <-
Încuiat