ImagineImagine

Propunere - Harti noi ARENA

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Bl4dimir
Membru
Membru
Mesaje: 115
Membru din: Mar Dec 31, 2019 4:49 pm
4
Localitate: Iasi
Loading…

Propunere - Harti noi ARENA

De ce sa fie adaugat(cu ce ajuta serverul): Devine repetitiv, fiind doar 2 harti (stiu ca despre acest subiect s-a mai vorbit, cred, nu eram pe comunitate atunci, insa nu observ o schimbare). Presupun ca este subinteles cu ce ar putea ajuta serverul. Prin simplul fapt ca il mai "coloreaza" putin prin harti si spot-uri diferite unde poti sa te lupti cu adversarii. De asemenea ar fi un pas care ar ridica serverul de arena la nivelul celorlalte servere.
Detalii(optional):
Hartile pe care le-as propune ar fi:

am_austria
am_jungle [AIM]
am_mcshrine
am_park
am_azul
am_zooka
am_aztecarenatnn
am_subway
am_inferno_banana
aim_map

Si lista poate continua. Am insirat cateva dintre cele pe care eu le prefer personal, sperand ca sunt cateva din cele enuntate mai sus si pe gustul vostru :D .
Evident in cazul in care sunteti de acord cu aceasta sugestie, trebuie sa se puna (nu stiu exact daca e plugin ) comenzile /rtv si /nominate pentru votarea hartilor.
____________________________________________________________________________________________________________________________
P.S.
Stiu ca ar trebui sa fac alta propunere, dar s-a vorbit tot in trecut despre comanda !challenge player. Eu as propune sa se implementeze pe server aceasta comanda fiind nu neaparat utila cat interesanta si FUN pentru jucatori, dorind sa isi provoace tovarasul la un duel.

De asemenea, vreau sa aduc la cunostinta, in cazul in care nu este cunoscut faptul ca pe harta am_dust2 azi in jurul orei 16.40 a fost un bug temporar pe care l-am mai depistat acum aproape o saptamana cu un " Error Cube gigantic" ce se invartea pe harta nepermitand eliminarea adversarului decat prin intermediul cutitului. Probabil a fost un bug de la harta, nu prea am ce sa adaug la acest subiect. Sper sa nu fi deranjat pe cineva adaugand asta ;)

Anyway... astea fiind spuse sper sa starneasca interes aceasta propunere si sa fie tratata ca atare. Multumesc pentru atentie!


M-a atins pe suflet aceasta postare, vrei sa te mint!? :P
Avatar utilizator

Boboo
Membru
Membru
Mesaje: 2
Membru din: Mie Ian 08, 2020 1:20 pm
4

Re: Propunere - Harti noi ARENA

Un mare PRO!
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1275
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Propunere - Harti noi ARENA

O noua mapa: am_map1v1
Avatar utilizator

Topic author
Bl4dimir
Membru
Membru
Mesaje: 115
Membru din: Mar Dec 31, 2019 4:49 pm
4
Localitate: Iasi
Loading…

Re: Propunere - Harti noi ARENA

up!
M-a atins pe suflet aceasta postare, vrei sa te mint!? :P
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Propunere - Harti noi ARENA

Pro
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1275
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Propunere - Harti noi ARENA

Urcata pe server: am_new_banana_freakz
Încuiat