ImagineImagineImagine

Reclamatie - RaDaR

Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1289
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Reclamatie - RaDaR

Hunter, a existat in prealabil o discutie cu RaDaR pe aceasta tema?


Avatar utilizator

Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
4
Localitate: Buzau

Re: Reclamatie - RaDaR

ka1zer scrie: Joi Noi 14, 2019 6:08 pm
forest2k scrie: Joi Noi 14, 2019 5:58 pm
ka1zer scrie: Joi Noi 14, 2019 5:52 pm eu il cunosc de mult pe radar si nu vazui niciodata sa faca abuz de grad pe server,e cel mai de treaba de inainte sa devin admin si moderator,multi admini de treaba se vor lasa,recunosc ca nu a avut dovada la acel ban dar stiu ca nu degeaba da ban,si stiu motivul de aceasta reclamatie,trebuie postat in ban list jucatorul banat,dar daca radar pleaca plec si eu si cred ca p250 deja o plecat ca nu l-am mai auzit,ce o ramas este un razboi intre admini dupa cum vad cei care sunt mult dubiosi,radar nu-mi este prieten dar il prefer ca admin deoarece e bun cea ce face in acel moment cand este activ pe server,iti dai seama sa acordezi un unban la 3 contra si un pro,si mai ales unui toxic care ce face este doar sa-si bata joc de admini,deci noi aici nu prea avem prioritati dupa cum vad,bafta si sanatate
Asta a fost decizia lui Sn1per si ne-a rugat sa ii scoatem ban-ul chiar daca unii nu au fost de acord.
Poate a considerat ca merita o a 2-a sansa .
merita a doua sansa?.....ia scoateti putoare din voi si controlati cate conturi are divin pe aceasi ip care o dadea cu coade la greu,a doua sansa o merita la cate reclamatii o facut divin impotriva dminilor cu aroganta si nereusita si nici scuze din partea lui am avut,doar aroganta,ce stie sn1per?....o fost el activ pe server sa vada situatuatia?.....si doar o vazut screenshoturile si chat la ultima reclamatie,doar aroganta
Parca ai facut un control pe tema asta ,de ce inca esti /erai toxic ,la adresa mea?
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

Topic author
Hunter
Membru
Membru
Mesaje: 291
Membru din: Vin Noi 02, 2018 10:00 pm
5
Loading…

Re: Reclamatie - RaDaR

Acum am discutat, dar se pare ca nu intelege unele aspecte, la el totul se rezuma la codati, dar el nu stie ca si ei fac parte din joc.
Avatar utilizator

Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Re: Reclamatie - RaDaR

Hunter scrie: Mie Noi 27, 2019 6:46 pm Acum am discutat, dar se pare ca nu intelege unele aspecte, la el totul se rezuma la codati, dar el nu stie ca si ei fac parte din joc.
Salut. Totul se rezuma la un joc fair pentru playerul corect de aceea a crescut atat de mult numarul playerilor in ultimele luni , codatii fac parte din joc dar pentru ei exista servere speciale cheatvscheat, atunci cand codatii ajung sa predomine pe server o sa sesizati o modificare drastica negativa a fluxului de playeri constanti. Atunci o sa imi dai dreptate in privinta acestui aspect dar sper sa nu se ajunga acolo, dar birocratia aceasta de video upload spatiu hdd sdd video edit banlist pentru mine nu poate functiona fizic nu am spatiu decat pentru foarte putine cazuri speciale.
Avatar utilizator

SilentX
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 134
Membru din: Sâm Noi 03, 2018 10:19 am
5
Localitate: Tirgu Mures
Romania

Re: Reclamatie - RaDaR

Radar, imi pare rau da nu putem lucra doar pe incredere.Multi sa sti ca nu vin sa faca unban doar de "florile marului" iar daca nu avem dovada si mergem pe incredere s-ar putea sa facem si greseli.Si inca o chestie, nu cred ca te-a obligat nimeni sa stai 24/24 on pe server doar uitandu-te dupa codati daca nu dispui de resursele necesare.Te poti limita lejer la joc si admina in timpul acestuia ca restul (exceptie ka1zer care si joaca si sta ascuns dar dispune de resurse).Sper sa nu te superi dar acesta este un adevar. :D
Avatar utilizator

Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Re: Reclamatie - RaDaR

SilentX scrie: Joi Noi 28, 2019 12:06 am Radar, imi pare rau da nu putem lucra doar pe incredere.Multi sa sti ca nu vin sa faca unban doar de "florile marului" iar daca nu avem dovada si mergem pe incredere s-ar putea sa facem si greseli.Si inca o chestie, nu cred ca te-a obligat nimeni sa stai 24/24 on pe server doar uitandu-te dupa codati daca nu dispui de resursele necesare.Te poti limita lejer la joc si admina in timpul acestuia ca restul (exceptie ka1zer care si joaca si sta ascuns dar dispune de resurse).Sper sa nu te superi dar acesta este un adevar. :D
SilentX ,din peste 100 de ban-uri permanente am avut o singura cerere de unban, cu o simpla ecuatie reusesti sa deduci procentajul de eficacitate in aplicarea verdictului dat de mine in fiecare caz din cele de mai sus. Ca sa poti avea un asemenea procentaj trebuie sa petreci timp in identificarea clara a fiecarei situatii doar cu utilizarea a celor invatate in 20 de ani de CS.-stiu poate suna absurd pentru unii aceasta cifra, este poate la fel sau mai mare decat varsta lor in realitate. De aceea spuneam de incredere pentru ca ceea ce am aplicat atat eu cat si ceilalti colegi activi pe acest server a fost eficient in cresterea numarului de jucatori.
Încuiat