ImagineImagine

ANUNT IMPORTANT!

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

ANUNT IMPORTANT!

După cum ați aflat câteva servere au fost schimbate pe prime only plătit, de curând si sper....vom da acces si la prime gratis
Într-o mare perioada de timp a fost analizat si făcut personal de mine o statistică, non prime player s constant intra pe serverele noastre doar cu un motiv explicit....sa distrugă comunitatea, constant după orice banare acei "jucători" intra cu alte conturi LVM 0......80% din cei LVM 0 non prime accounts sunt codați, am controlat multi si multi jucători unde multi dau bani pe coduri si foarte multi sunt codați, este timpul sa facem un pas înainte!
Am lipsit câteva zile de pe servere, in acel timp ce am lipsit.....multi mai mulți codați au intrat pe serverul principal cu conturi rank0 si lvl0 steam
Așa ca serverele vor rămâne prime only, ati plâns mult in fiecare zi din cauza codaților cu conturi noi, si multi jucători valoroși cu conturi peste 1 an si prime au plecat din aceasta cauza, deci o cale exista împotriva codaților si nici așa va place?...acesta este comunitatea unde ascultam părerile altora, se face ce se poate face, dar in momentul critic din cauza codaților nici noi nu putem sta 24/7 pe servere si sa banam codații, avem si noi o viata de tras înainte
Daca credeți ca e corect cea ce facem sa ducem comunitatea pe o cale mai buna apreciez faptul!....daca nu este corect puteți sa adaugați un comentariu mai jos, orice părere va fi totuși apreciat


Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: ANUNT IMPORTANT!

up
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat