ImagineImagine

cereri helper/admin

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

cereri helper/admin

Rog CO OWNERII inainte de fiecare aprobatie cererilor de helper/admin,acel individ inainte de a primi gradul sa treaca print-un control,ei nu au obligatia sa accepte controlul dar nici noi nu avem obligatia sa acceptam cererile de helper/admin si sa riscam sa bagam un codat in staful nostru mai ales cu cont de lvl 0 sau de recent creat
Attentie:la orice control,orice tip de cod pentru csgo care a fost folosit in trecut sau prezent cererea nu va fi aprobata


Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Transpirat'ulll
Membru
Membru
Mesaje: 306
Membru din: Vin Dec 06, 2019 10:13 pm
4
Romania

Re: cereri helper/admin

ka1zer scrie: Joi Ian 02, 2020 12:21 am Rog CO OWNERII inainte de fiecare aprovatie cererilor de helper/admin,acel individ inainte de a primi gradul sa treaca print-un control,ei nu au obligatia sa accepte controlul dar nici noi nu avem obligatia sa acceptam cererile de helper/admin si sa riscam sa bagam un codat in staful nostru mai ales cu cont de lvl 0 sau de recent creat
Attentie:la orice control,orice tip de cod in csgo a fost folosit in trecut sau prezent cererea nu va fi aprobata
perfect
cica nu imi place sa fac baie :? :?
Avatar utilizator

Just ^Дрыщ'
Membru
Membru
Mesaje: 229
Membru din: Lun Aug 19, 2019 8:35 am
4
Localitate: Chisinau, Moldova

Re: cereri helper/admin

Ka1zer, maybe modify the rules then? I mean, add a WARNING or something like that with this information?
Avatar utilizator

Just ^Дрыщ'
Membru
Membru
Mesaje: 229
Membru din: Lun Aug 19, 2019 8:35 am
4
Localitate: Chisinau, Moldova

Re: cereri helper/admin

Ka1zer, maybe modify the rules then? I mean, add a WARNING or something like that with this information?
Avatar utilizator

Topic author
Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: cereri helper/admin

Just ^Дрыщ' scrie: Joi Ian 02, 2020 9:02 am Ka1zer, maybe modify the rules then? I mean, add a WARNING or something like that with this information?
yeah i know that why i do have made this announcement,so maybe sn1per or para modify the rules
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat