ImagineImagine

Cerere unban - FRENCH

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
french
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Lun Iul 05, 2021 10:31 pm
2
Romania

Cerere unban - FRENCH

Salut. Am mai facut o cerere de unban in care nu am fost destul de explicit (viewtopic.php?t=2647). Ideea e ca eu nu stau foarte mult pe acasa, in genneral sunt plecat deoarece fac fotbal de performanta la o echipa din Cluj, eu stand in Mures. Nu vin des pe acasa, iar cand am venit ultima data stiu ca am luat probabil mute deoarece nu mi-a convenit faza cu 'VIP-ul' si AK-47 in prima runda. In fine, nu cred ca am luat ban din cauza asta deoarece eu am fost pe server si nu am fost dat afara din cauza banului, am iesit de buna voie de pe server. Cand incerc sa intru imi apare ca sunt banat iar in 'Sourcebans' nu apare absolut nimic cum ca as fi banat. Am fost banat anterior si apoi debanat. Nu e vorba ca nu imi "pasa" si nu am facut cererea in 72 de ore, e vorba ca nu am fost acasa eu fiind mai mult plecat si vin odata la 2-3 luni acasa.

Sper ca m-am facut inteles, iar pentru orice alta intrebare o sa va raspund tot in acest topic.


Avatar utilizator

Mr.Finn
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 154
Membru din: Mie Mar 17, 2021 3:04 pm
3
Localitate: Targu Jiu
Romania

Re: Cerere unban - FRENCH

Re: Banlist -> Gogoașe™
SÂM IUN 19, 2021 2:29 PM

Nume server / IP: csgo.parabestial.ro
Nickname: french
IP/SteamID: STEAM_0:0:542542984
Motiv: Cheats (Wallhack)

Imi pare rau , dar apari in banlistul lui Gogoase ca cheater, nu pentru toxicitate sau altceva , daca povestea ta s-ar fi legat pe vreundeva as intelege , dar apari in sourceban , si apari si in banlist pentru coduri, orice admin este obligat sa tine dovezile macar 3 zile, daca tu nu ai facut cerere atunci , este cuvantul tau impotriva lui. CONTRA
Avatar utilizator

Mr.Finn
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 154
Membru din: Mie Mar 17, 2021 3:04 pm
3
Localitate: Targu Jiu
Romania

Re: Cerere unban - FRENCH

Si uite unde esti in Sourceban :french sourceban
Avatar utilizator

Topic author
french
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Lun Iul 05, 2021 10:31 pm
2
Romania

Re: Cerere unban - FRENCH

Ban pentru coduri? Asta ii lucrul pentru care nu m as fi asteptat veci, nu m o verificat nimeni deloc, nici macar dovada sunt garantat ca nu are sau nu a avut, plus ca am fost verificat inclusiv de para la un moment dat si de alti 2 admini parca si am fost 100% clean, nu inteleg pe bune, am mai fost banat pe motivul asta acum ceva vreme pe nedrept, dupa care am fost testat si am fost clean. Aveti profilul meu de faceit pe contul de steam. Mai am putin si fac lvl 8 nu inteleg despre ce e vorba.
https://www.faceit.com/en/players/frenchhhh
Imi puteti face o verificare si acum daca doriti, nu mi trecea prin cap ca asta e motivul banului pentru ca in sourceban nu m am vazut deloc in lista aia.
Plus ca nu eram acasa cand am primit ban, am spus si mai devreme, sunt mai mult plecat de acasa, cand am incercat sa intru pe server dupa ce am venit acasa am vazut ca am ban si nu stiam de ce, m am uitat in sourceban si nu ma vazusem acolo, de aia nu am trimis in respectivele 72h. Trebuie sa fiti si voi putin intelegatori, vreti sa va dau si profilul de instagram sa ma credeti? =)))
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Cerere unban - FRENCH

Cerere unban respinsa! Cererea se face dupa 72 de ore .
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Încuiat