ImagineImagine

Cerere unban - FRENCH

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
french
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Lun Iul 05, 2021 10:31 pm
2
Romania

Cerere unban - FRENCH

Nickname: frenchhh (il schimb uneori)
STEAM ID:https://steamcommunity.com/id/frenchhhhh/
Nume Server/ip: csgo.parabestial.ro

Salut, am primit ban PERMANENT, motivul nu il stiu deoarece nu era specificat si nici pe site nu mi am vazut ban-ul in acea lista. Insa tot ce pot spune este ca am primit banul la cateva zile dupa ce am avut un mic conflict, nici nu poate fi numit conflict, cu un player de pe server care avea gold member daca nu ma insel si acesta abuza de ak/m4/awp in runde de pistoale si de arme in runda de cutite ceea ce mi se pare total incorect fata de restul. Stiu sigur ca ii spusesem frumos sa nu mai abuzeze de chestia asta pentru ca strica fun-ul si buna starea de pe server si e ceva total unfair fata de toti ceilalti playeri. Acesta imi raspunsese cu mesaje de tip: "nu mai suferi" sau "ia vezi-ti de joc" sau "nu e problema ta" etc etc, dupa care incepea sa vorbeasca aiurea daca facea kill pe mine.
Tot ce pot spune e ca nu inteleg motivul banului, mai ales permanent, deoarece nu avea un grad vip, mod, owner, etc. Era un simplu gold member care abuza si strica jocul si i am spus si lui lucrul asta si l am rugat sa inceteze si urmatoarea mapa s a intamplat exact la fel. V as ruga sa luati in considerare cererea mea de unban deoarece ma jucam de foarte mult timp pe server ul acesta, am fost si verificat de cateva ori de catre membrii dvs si aveam o legatura buna cu unii din membrii staff ului si playerii server ului si nu consider ca cea mai buna decizie e sa primesc ban permanent, mai ales pentru un asemenea motiv in care cel care are partea de vina nu sunt eu.
Multumesc si sper sa se rezolve, FRENCH.


Avatar utilizator

HandlerOne
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 37
Membru din: Mar Apr 27, 2021 6:58 pm
2
Romania

Re: Cerere unban - FRENCH

Contra cererea se face in maxim 72 ore de la ban! De ce ai modificat sa nu mai scrie ca ai fost banat acum cateva saptamani?
Avatar utilizator

Topic author
french
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Lun Iul 05, 2021 10:31 pm
2
Romania

Re: Cerere unban - FRENCH

Am modificat pentru ca eu sunt mai mult plecat de acasa si vin o data la 2 3 saptamani, fac fotbal si scoala in alt oras si vin mai rar. Si ma joc doar in weekend uri de obicei. De asta am schimbat.
Avatar utilizator

HandlerOne
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 37
Membru din: Mar Apr 27, 2021 6:58 pm
2
Romania

Re: Cerere unban - FRENCH

Cand ai luat ban nu te-ai gandit sa faci cererea? Sunt sigur ca erai pe server cand l-ai luat, tot ce pot sa zic este ca nu cred ceea ce zici.Daca chiar tineai la server sa te joci o faceai pe loc fara sa mai astepti
Avatar utilizator

Gogoase
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 187
Membru din: Lun Apr 05, 2021 2:36 pm
2
Localitate: Focsani
Romania
Loading…

Re: Cerere unban - FRENCH

Cerere respinsă!

Pentru a fi luată în considerare o cerere de unban, aceasta trebuie făcută într-un interval de maxim 72h de la acordarea sancțiunii.
𝔹𝕖𝕣𝕖𝕒 𝕕𝕦𝕡ă 𝕧𝕚𝕟 𝕖 𝕦𝕟 𝕔𝕙𝕚𝕟,
𝕍𝕚𝕟𝕦𝕝 𝕕𝕦𝕡ă 𝕓𝕖𝕣𝕖 𝕖 𝕡𝕝ă𝕔𝕖𝕣𝕖. 🍻
Încuiat