ImagineImagineImagine

Cerere unban - Denver

Avatar utilizator

Topic author
StangerCrime
Membru
Membru
Mesaje: 7
Membru din: Mie Feb 17, 2021 7:08 pm
3
United Arab Emirates

Cerere unban - Denver

Nickname-ul tau: D E N V E R
Nickname-ul adminului care te-a banat: Transpirat'ulll
Nume server/ip: CSGO.PARABESTIAL.RO
Data si ora: 02-17-21 11:16
SteamID-ul tau: STEAM_0:0:452187233
Dovada: Se poate verifica SourceBans - sourcebans/index.php?p=banlist#

Astept un demo de la admin in care sa se vada asa presupusul wallhack


Avatar utilizator

Alexutzz
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 114
Membru din: Mie Aug 12, 2020 3:25 pm
3
Romania

Re: Cerere unban - Denver

Ai fost banat pe baza unei reclamatii a altui jucator insotita de un demo. Stafful a decis sa iei ban
:D
Avatar utilizator

Topic author
StangerCrime
Membru
Membru
Mesaje: 7
Membru din: Mie Feb 17, 2021 7:08 pm
3
United Arab Emirates

Re: Cerere unban - Denver

Broadare, primesc ban pentru un video de 36 de secunde, in care nici macar nu e perspectiva mea ci a unui jucator din echipa adversa?

Ca sa te fac sa intelegi, stateam in A la firebox, a trecut minato pe langa mine, am tras dupa el, i-am dat un hit si a reusit sa scape, fugind in jungla. Cand fac peek-ul acolo la window, ma astepta ala din market, care avea alt skin pe agent fata de minato. Minato avea un agent de la operatiunea broken fang, iar iamkulkat, era cu skin default. Automat cand am vazut alt om in market, era clar ca cel dupa care am tras in site A ma astepta in stanga, cel din market facandu-mi bait. Asta multumiti-le celor de la valve ca au bagat skin-uri pe agenti si acum poti distinge fiecare jucator in parte, asta daca nu esti chior sau braindead.

Legat de bunnyhop. Domnul meu, dupa ce am facut peek sa verific daca e cineva in stanga am sarit in under cu lama-n mana spre B apps, martori sunt ce din echipa mea ca nu am facut niciun B hopp. Pe ceas, 14 secunde a durat sa ajung din window in apartament, iar adversarul a pierdut timp in market scriindu-mi ca am wall, si alte cateva secunde in backsite B uitandu-se pe short, timp in care eu am mers.

Invatati sa jucati si nu mai suferiti, majoritatea de pe server nu au nici macar peste mg, iar la un numar de 20 de jucatori pe server nu e greu sa faci cate 40-50-60 de kills.
Avatar utilizator

Transpirat'ulll
Membru
Membru
Mesaje: 306
Membru din: Vin Dec 06, 2019 10:13 pm
4
Romania

Re: Cerere unban - Denver

Sefule s a facut reclamatie pe baza reclamatiei s a spus sa ti se ea ban pe primul cont repet primul cont ti a dat antoo dar astazi cand am intrat pe sv te vad jucand de pe al cont repet de pe alt cont si ti am dat ban deoadata ce reclamatia a fost acceptata!
cica nu imi place sa fac baie :? :?
Avatar utilizator

Topic author
StangerCrime
Membru
Membru
Mesaje: 7
Membru din: Mie Feb 17, 2021 7:08 pm
3
United Arab Emirates

Re: Cerere unban - Denver

Transpirat'ulll scrie: Mie Feb 17, 2021 9:57 pm Sefule s a facut reclamatie pe baza reclamatiei s a spus sa ti se ea ban pe primul cont repet primul cont ti a dat antoo dar astazi cand am intrat pe sv te vad jucand de pe al cont repet de pe alt cont si ti am dat ban deoadata ce reclamatia a fost acceptata!
Patroane, cu greu am reusit sa inteleg ce ai scris acolo, incearca pe viitor sa folosesti niste semne de puctuatie.
De care alt cont vorbesti? Am contul main ( https://steamcommunity.com/profiles/76561198242687364/ ), dar nu cred ca am intrat de pe el pe acest server ( in ultima perioada cel putin). Asta e contul fratelui meu, iar cand ma plictisesc mai intru de pe al lui cate un meci/doua ca sa nu mai dau switch la conturi.
Pe cuvant iti zic, in acel video de l-a postat nu se vede nimic, poate doar frustrarea celor de la T Side. Am explicat tot ce era de explicat la acea faza intr-un raspuns de mai sus
Avatar utilizator

Transpirat'ulll
Membru
Membru
Mesaje: 306
Membru din: Vin Dec 06, 2019 10:13 pm
4
Romania

Re: Cerere unban - Denver

Sefule pe filamre nici mie nu mi s a parut nimic suspect decat ca tu ai fi acuzat de bhop,acum eu am facut ce mi s a cerut.De la un grad mult mai mare.Eu ca te joci acm pe contul lui frate tu cu numele tau nush ce sa zic,dar daca vrei sa rezolvam rog un membru staff mai mare sa ti faca control
cica nu imi place sa fac baie :? :?
Avatar utilizator

Transpirat'ulll
Membru
Membru
Mesaje: 306
Membru din: Vin Dec 06, 2019 10:13 pm
4
Romania

Re: Cerere unban - Denver

Eu mi am facut treaba
cica nu imi place sa fac baie :? :?
Avatar utilizator

Topic author
StangerCrime
Membru
Membru
Mesaje: 7
Membru din: Mie Feb 17, 2021 7:08 pm
3
United Arab Emirates

Re: Cerere unban - Denver

Inteleg ce zici, doar ai facut ce ti s a cerut, insa mi se pare absurd sa se dea ban pentru un video de 36 secunde, cum am mai zis.

Nu jucam cu numele meu pe contul lui. El are numele denver pe cont si asa am si jucat, nu stau sa modific numele. Ce i drept, avem impreuna vreo 6 conturi de cs, toate fara vac ban si cu vechime intre 1 si 4/5 ani, toate cu nume diferite, asa ca se exclude posibilitatea de a juca cu cod.
In momentul cand a luat ban, era fratele meu pe cont, a incercat sa intre de pe altul, dar aparent ban ul e pe ip

Sunt deschis la orice test din partea unui admin in domeniu.
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Cerere unban - Denver

Din jungle in apps câte secunde? Nice bunnyhop!
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

[Șef]
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 218
Membru din: Lun Iul 06, 2020 1:31 pm
3

Re: Cerere unban - Denver

Contra !Sa înveți sa joci corect !
Sef ti-a dat HeadShot :twisted:
Încuiat