ImagineImagineImagine

cerere unban - magic-

Avatar utilizator

Topic author
magic
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 22
Membru din: Mar Oct 13, 2020 1:33 pm
3

cerere unban - magic-

Nickname-ul tau: magic-
Nickname-ul adminului care te-a banat: Mitica
Nume server/ip: csgo.parabestial.ro
Data si ora:07.11.2020, ora 17:10
SteamID-ul tau: STEAM_1:1:195379600
Dovada: -
o intrebare, că am zis că majoritatea adminilor sunt inapți, e o injurătură atât de rea încât să primesc ban permanent?
INÁPT, -Ă, inapți, -te, adj. Nepotrivit pentru o anumită sarcină, slujbă etc.; lipsit de putere, de forța (fizică) de a face ceva. – Din fr. inapte. (Pentru cultura ta generală, mitică). Prima oară îmi dădusei o oră, n-am zis nimic, am înțeles că sunt prea bun și sunt prea așa dar nu trebuia să-mi dai permanent.


Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: cerere unban - magic-

Decizia a fost luata impreuna cu fondatorul, te crezi superior si injuri staff-ul. CONTRA!
Avatar utilizator

Topic author
magic
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 22
Membru din: Mar Oct 13, 2020 1:33 pm
3

Re: cerere unban - magic-

care înjurături vreau să-mi spui și mie domnule mitică....dacă se poate(superior sunt clar, dar vreau să stiu care înjurături și vă las în pace că și asa v-am dat clasă de când m-am apucat de server și până astă-seară când aparent la tine „inapt” e înjurătură de mamă familie etc) oricum nici tu nu te ai bine cu administrația, probabil te țin ăstia că le e lene să se ocupe ei
Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: cerere unban - magic-

Astazi nu este prima data cand injuri pe server. Chiar daca nu stiai ca fac parte din staff i-ai injurat, probabil fiind nervos ca ai fost omorat de catre ei.
Avatar utilizator

Topic author
magic
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 22
Membru din: Mar Oct 13, 2020 1:33 pm
3

Re: cerere unban - magic-

=)))))deja esti penibil, fii serios.... dacă stăteam să mă oftic de fiecare dată când mor jucând cu slabi ca voi era nasol frate..(scuza-ti-mă că sunteți uși de biserică voi, bine, vă cred că aveti și voi în jur de 30 ani si jucați cs)
Avatar utilizator

Anntooo
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 962
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 2:41 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: cerere unban - magic-

Astept niste dovezi.
Signed by Anntooo :D :lol: 8-)
Avatar utilizator

Topic author
magic
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 22
Membru din: Mar Oct 13, 2020 1:33 pm
3

Re: cerere unban - magic-

mersi Anto, tu ești singurul de treabă, cu care m-am și înțeles. La el în Găureni, așa se procedează
Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: cerere unban - magic-

=)))))))) Nu sunt din Gaureni, nickname-ul meu este luat de pe youtube, iar personajul Mitica este din Gaureni. In plus nu imi place deloc faptul ca te crezi superior tuturor. Anntooo nu am filmat sa se auda cum face staff-ul inapt. Daca tu accepti ca cineva sa te faca inapt, nu stiu ce sa zic, eu nu las pe nimeni sa faca asta.
Avatar utilizator

Topic author
magic
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 22
Membru din: Mar Oct 13, 2020 1:33 pm
3

Re: cerere unban - magic-

bai gaureni, INAPT, de câte ori să-ti mai trimit

https://dexonline.ro/definitie/inapt
https://dexonline.ro/definitie/inapt


INÁPT, -Ă, inapți, -te, adj. Nepotrivit pentru o anumită sarcină, slujbă etc.; lipsit de putere, de forța (fizică) de a face ceva. – Din fr. inapte.

CITEZ, NEPOTRIVIT PENTRU O SLUJBĂ, ADICĂ N-ARE CE CĂUTA ÎN STAFF, SIMPLU.
când o să te înjur pe tine, personal, atunci să-mi dai ban permanent...sau pe oricine altcineva din staff.
și deja o arzi aiurea, am zis că majoritatea din staff sunt inapti, n-au ce căuta. exact așa am zis. Dacă tu te simți, e treaba ta nepoate,.
Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: cerere unban - magic-

Dupa ce ai iesit din staff, acum il faci incompetent. Ce treaba ai tu cu, cum ne facem noi treaba? Daca nu iti place cum isi face staff-ul treaba, de ce mai joci pe server la noi? Nu am sa mai adaug nimic, astept mai multe pareri din partea staff-ului.
Încuiat