ImagineImagineImagine

Cerere unban -Raducu

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
AlexandruR25
Membru
Membru
Mesaje: 17
Membru din: Mar Mar 10, 2020 11:38 pm
4

Cerere unban -Raducu

Nickname-ul tau: Raducu
Nickname-ul adminului care te-a banat: de unde sa stiu eu?
Nume server/ip: surf.parabestial.ro
Data si ora: 04:04:2020 ora 21:00
SteamID-ul tau:
Dovada:

Bro mi-am luat ban ca i-am zis unui copil sa intre pe un site. Adevarat? Ban ca am facut reclama?
Cu ce va deranjeaza pe voi ca server ca am zis sa intre pe acel site? In primul rand nu reprezinta o concurenta pentru voi acest site. Iar in al doilea rand toti stiu de acest site. E penibil pe bune acum, asta e abuz clar.


Editat de Sn1per


Avatar utilizator

Topic author
AlexandruR25
Membru
Membru
Mesaje: 17
Membru din: Mar Mar 10, 2020 11:38 pm
4

Re: Cerere unban -Raducu

hai ca da sterge vere ce vrei, lasa ce iti convine.
Scrisesem ca toti isi pun in nume site-uri de pariuri si nu patesc nimic. Doamne primesc ban zici ca cine stie ce am facut. Am deranjat pe cineva cumva? Acum de ce imi stergi din ce am scris ? Te deranjeaza adevarul?
Avatar utilizator

shane
Membru
Membru
Mesaje: 106
Membru din: Mie Ian 29, 2020 3:08 pm
4
Localitate: Bucuresti
Loading…

Re: Cerere unban -Raducu

AlexandruR25 scrie: Sâm Apr 04, 2020 9:50 pm hai ca da sterge vere ce vrei, lasa ce iti convine.
Scrisesem ca toti isi pun in nume site-uri de pariuri si nu patesc nimic. Doamne primesc ban zici ca cine stie ce am facut. Am deranjat pe cineva cumva? Acum de ce imi stergi din ce am scris ? Te deranjeaza adevarul?
Este interzisa vulgaritatea, reclamele la orice fel de servere,siteuri,nume sau semnaturi este pedepsita cu suspendarea contului.


Ban ul a fost dat de John. Asteptam raspunsul lui
“You gotta train like hell until the point where your hair falls out. That’s the only way to become truly strong.” – Saitama
Avatar utilizator

Topic author
AlexandruR25
Membru
Membru
Mesaje: 17
Membru din: Mar Mar 10, 2020 11:38 pm
4

Re: Cerere unban -Raducu

Bro zi-mi si mie cu ce va deranjeaza pe voi ca am scris in chat. Ba daca faceam raclama la alt server intelegeam da acum pe bune. Va deranjeaza pe voi cu ceva?
Avatar utilizator

John Quinones
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Dum Feb 09, 2020 11:22 pm
4

Re: Cerere unban -Raducu

Ban-ul a fost acordat datorita unei reclama la un site. Reclama de orice fel se sanctioneaza. Pe langa asta eu sanctionez toti jucatorii cu reclama in nume cu kick in cele mai multe cazuri sau change name.De asemenea tu ai pus site-ul ala pentru un copil de maxim 12 ani care nu stie ce e aia si iti bateai joc de el asa cum voiai tu. Nu te mai da victima ca nu esti!
Avatar utilizator

John Quinones
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Dum Feb 09, 2020 11:22 pm
4

Re: Cerere unban -Raducu

AlexandruR25 scrie: Sâm Apr 04, 2020 9:50 pm hai ca da sterge vere ce vrei, lasa ce iti convine.
Scrisesem ca toti isi pun in nume site-uri de pariuri si nu patesc nimic. Doamne primesc ban zici ca cine stie ce am facut. Am deranjat pe cineva cumva? Acum de ce imi stergi din ce am scris ? Te deranjeaza adevarul?
Nu te mai lua tu de staff ca stiu ei ce sa stearga daca nu scrii adecvat
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1289
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Cerere unban -Raducu

Cerere refuzata.
Încuiat