ImagineImagine

Cerere avansare grad / UP

Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Cerere avansare grad / UP

Contra, daca citeai regulamentul raspunsul meu era altul, dar asa imi pare rau !


Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

OverdoseNX
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 66
Membru din: Lun Apr 05, 2021 10:01 pm
2
Localitate: Brasov
Romania

Re: Cerere avansare grad / UP

Pro de la mine! Eu zic ca merita o sansa. :D
Avatar utilizator

SIC
Membru
Membru
Mesaje: 374
Membru din: Joi Ian 28, 2021 1:39 pm
3

Re: Cerere avansare grad / UP

Ma bag si eu. Melink si a schimbat comportamentul si limbajul vizibil dupa parerea mea,cat despre regulament chiar daca raspunsul nu era corect,stie de 10 ori mai mult ca multi din staff.
Avatar utilizator

Gogoase
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 187
Membru din: Lun Apr 05, 2021 2:36 pm
2
Localitate: Focsani
Romania
Loading…

Re: Cerere avansare grad / UP

În primul rând, nu am cum să îți dau un PRO cu toată inima din cauza comportamentului tău care, în ultima perioadă, s-a rectificat el cât de cât dar tot mai este prezent acolo o parte puțin negativă a ta. Dacă nu a pus un răspuns corect din regulament, asta nu înseamnă că nu știe regulamentul, ba din contra, are destulă experiență datorită vechimei lui și știe regulamentul foarte bine dacă ne luam după modul de administrare pe care îl aplică și după cum gândește o situație pentru a lua cea mai bună decizie. Într-adevăr, de când s-a schimbat răspunsul nu a recitit regulamentul, însă asta nu înseamnă că este prea târziu, sunt aceleași informații pe care le știa și el. În acest moment, ținând cont de aspectele spuse mai sus, o să îți dau un PRO cu mare indulgență dar cu rugămintea ca pe viitor să fii un exemplu și să îți schimbi comportamentul în bine.
𝔹𝕖𝕣𝕖𝕒 𝕕𝕦𝕡ă 𝕧𝕚𝕟 𝕖 𝕦𝕟 𝕔𝕙𝕚𝕟,
𝕍𝕚𝕟𝕦𝕝 𝕕𝕦𝕡ă 𝕓𝕖𝕣𝕖 𝕖 𝕡𝕝ă𝕔𝕖𝕣𝕖. 🍻
Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 587
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: Cerere avansare grad / UP

Eu as spune un pro, deoarece am observat si pe server, si a schimbat putin comportamentul, legat de raspunsul din regulament, chiar daca nu l-a rectit, sunt sigur ca se descurca :D
Forta UTA Arad
Imagine
Avatar utilizator

Anntooo
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 962
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 2:41 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Cerere avansare grad / UP

Cerere acceptata.
Signed by Anntooo :D :lol: 8-)
Încuiat