ImagineImagine

Cerere - Helper Sasuke Uchiha

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
❤Sasuke❤
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Mar Feb 18, 2020 9:36 pm
4

Cerere - Helper Sasuke Uchiha

Nickname: Sasuke Uchiha
Discord: ❤Sasuke Uchiha❤#5129
Nume server/ip: Surf.parabestial.ro
Varsta: 16 ani
Ore jucate pe server (minim 30): 60 si ceva de cand sa bagat active
Ore jucate pe steam: am vreo 500 si ceva pe csgo
Cont free sau cumpărat (PRIME): am contu free dar o sa fac o schimbare prin August 2020 cam asa.
Puncte obținute pe forum (minim 500): A nu am puncta pentru ca nu am stiut cum sa le pun in banca si oricum cred ca activitatea e mai importanta decat punctele

Ai citit Regulamentul?(Raspuns din regulament):NU (=))) )
SteamID: 6561198957094512
Link catre profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/id/6561198957094512/
Experinta anterioara cu detinerea adminului (1-10): 7 am fost pe multe servere admin si am zis ca ar trebui sa o iau de la inceput.
Detalii: Am vazut ca trebuie sa am 500 de puncta in banca dar totusi daca ma intelegeti nu faceti nimic cu ele gen pe forum stiu un lucru sunt puse acolo cu un scop dar nu pot sa le pun mereu in banca pentru ca toti dau rob. La familia va ureaza o seara frumoasa !!!


Avatar utilizator

Vlad
Membru
Membru
Mesaje: 125
Membru din: Dum Mar 29, 2020 6:37 pm
3
Romania

Re: Cerere - Helper Sasuke Uchiha

CONTRA
Din cate am vazut eu pe server tinzi sa ai atitudinea aia de mistocar, ceea ce eu personal nu agreez, este strict parerea mea si poate ma insel.
+ Nu ai nici punctele necesare... am mai auzit de 100 de ori ca nu ati pus punctele in BANK si ti-au fost furate, contul tau, problema ta.
+ Cont Free
-> 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 | 𝔽𝕠𝕣𝕖𝕩 𝕋𝕣𝕒𝕕𝕖𝕣 <-
Avatar utilizator

Kaya
Membru
Membru
Mesaje: 54
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:23 am
4
Localitate: Bucuresti

Re: Cerere - Helper Sasuke Uchiha

Contra punctele au si ele importanta lor.
P.S. "SteamID: 6561198957094512" ala nu e steam id, ala e profile id
Ultima oară modificat Dum Apr 26, 2020 3:51 pm de către Kaya, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator

Topic author
❤Sasuke❤
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Mar Feb 18, 2020 9:36 pm
4

Re: Cerere - Helper Sasuke Uchiha

Eu am spus ca punctele sunt puse acolo cu un scop si as tine cont ca nu toti ar trebui sa aibe prime adica serveru e nonprime si chiar sunt mistocar pentru ca mai creez putina distractie si le dau mute unora care vorbesc si scot sunete nasoale chiar imi cer scuze o sa ii las sa vorbeasca cum vor, a da sa ma suni din trecut cand o sa fi si tu atat de vechi ca mine pe server.
Avatar utilizator

Kaya
Membru
Membru
Mesaje: 54
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:23 am
4
Localitate: Bucuresti

Re: Cerere - Helper Sasuke Uchiha

❤Sasuke❤ scrie: Dum Apr 26, 2020 3:38 pm Eu am spus ca punctele sunt puse acolo cu un scop si as tine cont ca nu toti ar trebui sa aibe prime adica serveru e nonprime si chiar sunt mistocar pentru ca mai creez putina distractie si le dau mute unora care vorbesc si scot sunete nasoale chiar imi cer scuze o sa ii las sa vorbeasca cum vor, a da sa ma suni din trecut cand o sa fi si tu atat de vechi ca mine pe server.
Regulament server scrie: Fiecare jucator este obligat sa aiba un limbaj decent fata de un alt jucator! - GAG / MUTE / BAN 120 min
Jocul este FREE in limita bunului simt !!!
Ultima oară modificat Dum Apr 26, 2020 6:44 pm de către Kaya, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator

Topic author
❤Sasuke❤
Membru
Membru
Mesaje: 6
Membru din: Mar Feb 18, 2020 9:36 pm
4

Re: Cerere - Helper Sasuke Uchiha

Te rog spunemi si mie ce am zis gresit adica ce limbaj am folosit cu player.
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1275
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Cerere - Helper Sasuke Uchiha

Cerere respinsa.
Încuiat