ImagineImagine

Renuntare- nutu

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
nutu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 208
Membru din: Vin Mar 12, 2021 8:53 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Renuntare- nutu

Motivul: Toata lumea asteapta asta, uite ca pana la urma s-a intamplat. Nu mai pot sta pe aceasta comunitatea cand tot stafful este impotriva mea. Va urez multa bafta cu comunitatea. Bafta la up-uri. Au iesit 7 admini pentru ca am luat eu up la moderator. Toata lumea zice ca nu-l merit. Poate asa este, poate nu l merit. Mai bine ies decat sa se intample alte nenorociri.Cam atat am avut de zis. Imi pare rau ca s-a ajuns aici, chiar imi placea comunitatea, cat si unii oameni. Si sn1per, daca tot ma banezi pe discord am rugamintea sa ma banezi si pe joc.Vipul meu gold sa i se dea unui jucator activ si care isi doreste.Salut!


Signed by nutu :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Renuntare- nutu

In primul rand niciun membru din staff ul "Parabestial" nu are nimic personal cu tine. In al doilea rand Sn1per ti a dat ban deoarece tu inca continuai sa faci reclama (era de 7 zile). In al 3 lea rand dupa discutia cu fondatorul comunitati "para" tu nici macar nu ai avut bunul simt sa stai de vorba cu el, si ai iesit asa random spunand ca nu mai poti sta dar tu te ai dus pe fivem. Ti a spus ca nu ii place sa se vada ca tu faci reclama iar tu nu te ai pus nici macar pe invizibil avand bunul simt sa nu mai faci reclama, deoarece fiind un grad inalt se vedea acolo ca tu te jucai pe acel server.Infine succes in continuare si bafta pe fivem!
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

Topic author
nutu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 208
Membru din: Vin Mar 12, 2021 8:53 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Renuntare- nutu

Yanis26 scrie: Vin Mai 07, 2021 4:25 pm In primul rand niciun membru din staff ul "Parabestial" nu are nimic personal cu tine. In al doilea rand Sn1per ti a dat ban deoarece tu inca continuai sa faci reclama (era de 7 zile). In al 3 lea rand dupa discutia cu fondatorul comunitati "para" tu nici macar nu ai avut bunul simt sa stai de vorba cu el, si ai iesit asa random spunand ca nu mai poti sta dar tu te ai dus pe fivem. Ti a spus ca nu ii place sa se vada ca tu faci reclama iar tu nu te ai pus nici macar pe invizibil avand bunul simt sa nu mai faci reclama, deoarece fiind un grad inalt se vedea acolo ca tu te jucai pe acel server.Infine succes in continuare si bafta pe fivem!
nu m am dus pe fivem, a trebuit sa ies.
Signed by nutu :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1275
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Renuntare- nutu

Cerere respinsa.
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1275
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Renuntare- nutu

Cerere acceptata.
Încuiat