ImagineImagine

Renuntare RaDaR

Avatar utilizator

Topic author
Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Renuntare RaDaR

Motivul : Am realizat ca am acordat timp intr-un concept in care oricine poate avea rank , chiar si cei banati de tine in trecut pe multiple conturi, exista gold nova 1-3 in linia de admini , exista reguli , regulament vorbiti despre el dar verdictul se da la tot la o bisericuta pe discord. Pot sa ii spun mirajul de pe Mirage. Asa ca vreau sa inchei acest capitol pentru ca am acordat prea mult timp. Oricum lucrurile observ ca se schimba radical aproape la cateva luni aici, poate asa functioneaza. Sper sa fiti bine si sa nu deveniti o comunitate toxica , din pacate cu rank free /admin free owner/ free everything free , Nu il simt ca un loc select in care oamenii au ajuns in acele pozitii in urma unor rezultate vizibile. Oricine poate ajunge admin ma indoiesc ca va exista o varietate de oameni dispusi sa ramana atat de multa vreme intr-un singur loc. !!! .important Atentie totusi schimbarea culorii numeleui poate provoca impresia de importanta extrema ,culmea , chiar poate schimba si oamenii am constientizat recent , este vorba despre patratica imaginara de "putere"
Realizari: In timp ce administram acest server a avut cel mai bun rating ever.


Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Renuntare RaDaR

Si eu am realizat ca tot ma rog de tine sa cautam un mod de a discuta undeva in 3 sa discutam despre problema
Asta nu inseamna ca daca cineva a gresit si realizat ca a gresit trb calcat in picioare pana la moarte,tu nu dai posibilitate la nici unu sa-ti explice sau sa comunice cu alte persoane si in acest caz cu un alt membru al stafului,eu nu zic ca nu ai dreptate si nu zic ca ai dreptate unde amandoi ati exagerat si tu stii la ce ma refer,daca totusi cu tine nu este posibil sa se comunice, sa ai o pace interioara sa ne intelegem intr-un fel,sincer sa-ti spun Radar si imi pare rau de tine dar nu asta vreau din partea stafului,doar pentru ca posibil sa fi fost o neintelegere,cum am spus nu inseamna sa calci in picioare o persoana
Deci in concluzie tu chiar crezi ca va ajunge o comunitate toxica?....sincer Radar am aparat eu pe cineva pana acum?.....vrei sa vorbim de mitica?......crezi ca nu-mi placea sa joc cu el sau sa fie in staff?....am trecut prin multe si o data ce vad cand cineva este codat imi pierd total increderea dar ma mai si gandesc uneori si incerc sa dau si posibilitati dar,dupa cum am auzit tot ma-u scuipat in fata pentru ca ei sincer nu le intereseaza cat de bun esti,si cred ca sunt bun destul cu totii,ce am facut de rau in ati cere sa vorbim si clarificam toti 3?
Si Monster se supara ca am dat a doua sansa lui Madalin cand a injurat in chat,la codati nu se da sanse DELOC,la toxici poate o sansa se da si poate se va schimba si nu va fi vina mea daca o arde si pe aia,l-am tinut pe Madalin o zi banat dupa care la-m rugat sa aibe un limbaj mai decent in viitor

Unde vezi gresit aici?........tu ai dat 4 advertismente lui Dogg ma-ti zapacit 2 zile amandoi,si acum daca chiar profitati de bunatatea mea ce ziceti daca chiar va scoteam gradurile la amandoi?......sa va spuna Para daca am reactionat negativ impotriva la amandoi,nici lui numai stiam ce sa-i spun ca eram confuz,credeam ca erati amandoi ok dar am vazut ca va plangeti ca niste bebelusi pentru biberon
Deci care parte din context-ul scris zice ca eu sunt si ma simt deasupra tuturor?
Hai sa fim seriosi daca era un staf unit eram cu totii conectati intradevar,dar aici pare mie sau se aud numai certuri?
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Renuntare RaDaR

Vrei sa renunt eu si sa te bag pe tine owner?.......ar fi o idee buna sa vezi ce vei purta pe spate,dar ca owner trb maxim sa-ti dai interesul fata de comunitate,sa ajuti muuuuuulti jucatori,cu cererile,cu codatii pe servere,cu cei care se plang ca sunt toxici pe servere etc etc,sa ai idei proprii sa dai un scop acestei comunitati, sa controlezi toate serverele si nu trb sa fii owner ca fatada,vrei?
Asa intelegi si tu ce am acceptat si poate intr-o zi cresti,in a fi owner si sa administrezi servere e ca si cum ai fi omul cel mai "rau",sa dai ban sau sa pedesesti jucatorii cu mila,pentru ca sunt codati sau toxici si trebuie sa faci in mod ca cei alti jucatori sa au pace pe servere
Daca tot o tii asa nu inseamna ca ajuti ce ne stresezi mai mult,ai pareri?....idei?....te deranjeaza ceva?......COMUNICATI!!!
Comunicarea este cheia vietii
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Renuntare RaDaR

Si daca vrei sa ma retrag de tot nu este nici o problema pentru mine,pot pleca oricand,nu ma va oftica faptul deloc,voi spune doar o vorba, a fost o comunitate grea de inteles si am fost fericit sa o conduc pe o cale de pace,sanatate si succes in continuare

Si daca crezi ca este simplu sa o spun fara fapte,iti pot dovedi chiar si acum

Deci am eu o intrebare pentru tine si s-o spui chiar aici,ce iti mananca suflet-ul?
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Re: Renuntare RaDaR

Nu a fost nimeni calcat in picioare , Dogg a primit 2 avertismente : 1 a modificat textul initial de (50 cuvinte intr-unul de 5)- 2 Dupa ce a modificat textul in loc sa anunte civilizat cu semnatura "later edit" a inceput sa se victimizeze pe sintagma fiecare cu parerea lui si cine sunt eu sa ii atrag atentia ca incepuse sa blesteme in alea (50 cuvinte primele) dar da era parerea lui si a continuat intr-o reclamatie . Ka1zer multumesc pentru ca ai scris atat de mult . Nu stiu ce putem vorbi despre Mitica el nu are legatura cu decizia mea de a renunta. Nu imi doresc functia de Owner. Ceea ce imi displace cel mai mult este usurinta cu care extindeti echipa, desi sunt peste 50 in echipa multi au disparut , chimia intre membrii stafului se creeaza in timp dar ultimul venit trebuie sa il respecte pe cel deja prezent pentru ca asta inseamna unitate. Asta este ceea ce lipseste, de ce nu exista respect? Pentru ca ego-ul fiecaruia preia controlul si fiecare crede ca are dreptate, o comunitate predominata de ego-ul personal , vanitatea si trufia ele distrug pasiunea si lucrurile care conecteaza oamenii dar si nivelul de inteligenta si etica morala al fiecaruia.
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Renuntare RaDaR

RaDaR scrie: Joi Ian 23, 2020 3:50 am Nu a fost nimeni calcat in picioare , Dogg a primit 2 avertismente : 1 a modificat textul initial de (50 cuvinte intr-unul de 5)- 2 Dupa ce a modificat textul in loc sa anunte civilizat cu semnatura "later edit" a inceput sa se victimizeze pe sintagma fiecare cu parerea lui si cine sunt eu sa ii atrag atentia ca incepuse sa blesteme in alea (50 cuvinte primele) dar da era parerea lui si a continuat intr-o reclamatie . Ka1zer multumesc pentru ca ai scris atat de mult . Nu stiu ce putem vorbi despre Mitica el nu are legatura cu decizia mea de a renunta. Nu imi doresc functia de Owner. Ceea ce imi displace cel mai mult este usurinta cu care extindeti echipa, desi sunt peste 50 in echipa multi au disparut , chimia intre membrii stafului se creeaza in timp dar ultimul venit trebuie sa il respecte pe cel deja prezent pentru ca asta inseamna unitate. Asta este ceea ce lipseste, de ce nu exista respect? Pentru ca ego-ul fiecaruia preia controlul si fiecare crede ca are dreptate, o comunitate predominata de ego-ul personal , vanitatea si trufia ele distrug pasiunea si lucrurile care conecteaza oamenii dar si nivelul de inteligenta si etica morala al fiecaruia.
a continuat intr-o reclamatie pentru ca advertismentele pe care le ai dat tu lui prima oara le a platit,si apoi ai mai dat 2 advertismente si normal ca unu se oftica,nu crezi? si nici unu a spus ca el are dreptate dar ce ai facut tu cu advertismentele nu a fost asa de corect
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Dogg
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 423
Membru din: Lun Dec 16, 2019 11:14 pm
4

Re: Renuntare RaDaR

Eu am intales 2, dar dupa inca 2 si spui alea sunt bonus urii ? si acum dinou 2 ? Eu ti am zis si acolo hai sa vorbim pe discord undeva , sa ne auzim amn doi sa rezolvam acea treaba. dar tu n ai dat nici un raspuns .... eu unul n am treaba cu tine, dupa cum au zis totii esti baiat de treaba la fel te am considerat si eu , ka1zer pe mine grad ul asta nu ma face mai presus, asa ca te rog frumos sa l scotii. sa vedem daca sunt alta persoana.. intalegi ?
fyP:)
Avatar utilizator

SilentX
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 134
Membru din: Sâm Noi 03, 2018 10:19 am
5
Localitate: Tirgu Mures
Romania

Re: Renuntare RaDaR

Radar imi pare rau ca vrei sa renunti asa usor.Dupa parerea mea avertismentele alea sau dat foarte usor intr-un timp foarte scurt si fara a anunta un owner.Este totusi un coleg din staf cu aceleasi privilegi ca si tine.Ar fi bine ca pe viitor sa invatam din problemele acestea iar daca observam ca un coleg greseste sa i se atraga atentia printr-un pm.Nu este frumos sa ne dam in cap unii altora mai ales ca si colegi.Suntem o echipa si trebuie sa lucram impreuna desi poate nu suntem cei mai comunicativi dar aia ee.
Avatar utilizator

lemann
Membru
Membru
Mesaje: 50
Membru din: Dum Oct 20, 2019 8:35 pm
4
Localitate: Tampere Finland

Re: Renuntare RaDaR

Dogg scrie: Joi Ian 23, 2020 1:35 pm Eu am intales 2, dar dupa inca 2 si spui alea sunt bonus urii ? si acum dinou 2 ? Eu ti am zis si acolo hai sa vorbim pe discord undeva , sa ne auzim amn doi sa rezolvam acea treaba. dar tu n ai dat nici un raspuns .... eu unul n am treaba cu tine, dupa cum au zis totii esti baiat de treaba la fel te am considerat si eu , ka1zer pe mine grad ul asta nu ma face mai presus, asa ca te rog frumos sa l scotii. sa vedem daca sunt alta persoana.. intalegi ?
you should just not answer
strange
Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: Renuntare RaDaR

Nu trebuie s-a faci mare tam-tam de fiecare data cand iti este facuta o reclamatie. Nu mai pune tot la suflet ca nu este bine. Ai gresit, asta este , nu este capat de lume un avertisment sau o reclamatie.
Încuiat