ImagineImagineImagine

Propunere adaugare lucruri noi!

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 589
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Propunere adaugare lucruri noi!

1. Adaugarea comenzii !viptest, care iti da vip normal, cu acces la shop si un tracer sau cv default [pt 10 minute], pentru a vedea daca se merita sa cumperi sau nu.
2. Adaugarea lucruri Estetice pentru vip premium/gold, de ex, scanteile acelea care ies de la picioarele tale cand te spawnezi [mai mult pt serverul de awp], aceste scantei cand tragi cu arma in pereti., sa poti alege cand cumperi din !shop, paintball sau aceste scantei . Si cand omori un jucator, sa fie un efect de explozie intr-un fel.
3. Comenzile !ws respetiv !knife, !gloves sa fie scoase, si adaugat sistem de drop uri la fiecare sfarsit de meci, si sistem de case opening [cu sanse mai mari la drop uri scumpe, nu ca in cs-ul default :)] si adaugata comanda !skinshop, de unde poti cumpara/vinde skin-uri [ asta vine cu sistem de bani ca pe cs 1.6 :))] cu bani din joc.
4. Resetarea tuturor punctelor din sistemul de RankMe odata la cv vreme [1-2 luni], deoarece in mare parte toti de pe server au global, si cand intra jucatori noi, vad sv plin de globali, si isi pierd chef-ul [din cate am vazut].
Cam astea au fost Propunerile la care m-am gandit pana acum, daca mai am idei de lucruri noi care ar pute atrage lumea, si sunt interesante [ din punctul meu de vedere ], voi reveni cu alt Topic!.


Forta UTA Arad
Imagine
Avatar utilizator

IamKulkat
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 227
Membru din: Vin Ian 08, 2021 11:50 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania

Re: Propunere adaugare lucruri noi!

Total pro,dar acele scantei eh nu stiu ce pot zice incarca serverul mai mult degeaba.
Yo here it`s kulkat :twisted:
Avatar utilizator

cosmin983
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 57
Membru din: Mar Apr 13, 2021 11:04 am
3
Romania

Re: Propunere adaugare lucruri noi!

Pro!
Signed by COSMIN :D :lol: :)
Avatar utilizator

doR!nescu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 464
Membru din: Mar Apr 13, 2021 9:12 pm
3
Localitate: Undeva prin Romania
Qatar
Loading…

Re: Propunere adaugare lucruri noi!

Pro.
Doar ca pt global am muncit, dar asta e.. 🙈
Imagine
Fortza RAPID!
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Propunere adaugare lucruri noi!

Pro, resetarea rank urilor e o idee buna.Dar cu viptest sunt total contra o sa cauzam un lag imens pe server, iar acele scantei nu le vad rostul=)
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

Topic author
DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 589
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: Propunere adaugare lucruri noi!

Yanis26 scrie: Mar Mai 11, 2021 9:54 pm Pro, resetarea rank urilor e o idee buna.Dar cu viptest sunt total contra o sa cauzam un lag imens pe server, iar acele scantei nu le vad rostul=)
dupa cum am spus, scanteile doar pt partea estetica :D
Forta UTA Arad
Imagine
Încuiat