ImagineImagine

propunere- adugare unui meniu special pentru staff

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
NemeSyS1
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 24
Membru din: Vin Apr 23, 2021 9:37 pm
2
Localitate: botosani
Romania

propunere- adugare unui meniu special pentru staff

De ce sa fie adaugat(cu ce ajuta serverul):ar fi mult mai usor pentru staff uri sa aiba un meniu separat in care ,in functie de gradul detinut sa i se afiseze comenzile la care are permisiune de exeplu la heleper cand scie in chat ,,!admin,, sa i apara un meniu sa selecteze din comenzile la care are acces de exemplu mute ,alege persoana si cate minute doreste sa i deie
Detalii(optional):cand scriem !admin selectam mute,apoi persoana(vor fi numerotate persoanele ca si cand iti alegi skinul pentru arma),apoi numarul de minute si motivul.


Avatar utilizator

DonParako
Owner
Owner
Mesaje: 586
Membru din: Mar Mar 09, 2021 8:08 pm
3
Localitate: Arad
Romania
Loading…

Re: propunere- adugare unui meniu special pentru staff

este acest lucru, daca scrii !admin in chat iti apare un meniu cu care poti selecta ce vrei sa faci! Doar la mute/gag nu poti selecta minutele.
Forta UTA Arad
Imagine
Avatar utilizator

Gogoase
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 187
Membru din: Lun Apr 05, 2021 2:36 pm
2
Localitate: Focsani
Romania
Loading…

Re: propunere- adugare unui meniu special pentru staff

În aceast topic ai spus două lucruri diferite. În primul rând, ai spus că dacă accesezi meniul "!admin" să poți vedea comenzile la care au acces un grad anume, însă, pe rândul de mai jos ai spus în același timp că daca accesezi meniul "!admin" să poți da mute sau gag din acel meniu așa că îmi voi da cu părerea la ambele idei aduse de tine.

În primul rând, nu cred că este necesar ca în meniul "!admin" să fie prezentă o listă cu diferite comenzi la care diferite grade au acces deoarece acestea sunt deja existente pe forum. (viewtopic.php?f=157&t=4)

A doua idee adusă de tine este deja implementată pe comunitate, dacă vei accesa acest meniu vei putea avea acces la mai multe funcții atribuite membrilor STAFF, în schimb nu au aceeași acuratețe precum cele acordate din chat sau din consolă.
𝔹𝕖𝕣𝕖𝕒 𝕕𝕦𝕡ă 𝕧𝕚𝕟 𝕖 𝕦𝕟 𝕔𝕙𝕚𝕟,
𝕍𝕚𝕟𝕦𝕝 𝕕𝕦𝕡ă 𝕓𝕖𝕣𝕖 𝕖 𝕡𝕝ă𝕔𝕖𝕣𝕖. 🍻
Avatar utilizator

SilentX
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 134
Membru din: Sâm Noi 03, 2018 10:19 am
5
Localitate: Tirgu Mures
Romania

Re: propunere- adugare unui meniu special pentru staff

Ai sm_who si vezi fiecare ce accese are :D
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: propunere- adugare unui meniu special pentru staff

Propunere respinsa ai deja !admin
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Încuiat