ImagineImagine

Reclamatie - SIC

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
meridional
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Mai 15, 2021 5:12 pm
2
Bangladesh

Reclamatie - SIC

Server-ul pe care a fost incidentul:csgo.parabestial.ro
Nickname-ul tau:AndreiGuraDeAur
Nickname-ul adminului reclamat:SiC
Data si ora:15/5/2021 5:12
Motiv: Am fost banat 30 de minute aiurea doar ca l-am intrebat daca joaca de pe telefon, iar domnul admin a inteles ca in privinta asta eu sunt toxic. Daca voi asa va alegeti adminii sa stiti ca o sa pierdeti mult.
Multa bafta!


Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie - SIC

Asteptam raspunsul adminului in cauza.
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

SIC
Membru
Membru
Mesaje: 374
Membru din: Joi Ian 28, 2021 1:39 pm
3

Re: Reclamatie - SIC

Ai primit ban 30 de minute dupa ce te-am rugat sa te opresti din a fi toxic,ti-am vorbit omeneste si dupa ce ai inceput sa faci mistouri prostesti pe felul in care joc. Se pare ca vorbeam singur pentru ca tu voiai neaparat sa ai ultimul cuvant,sunt de parere ca este fix ceea ce meritai.
Avatar utilizator

Topic author
meridional
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Mai 15, 2021 5:12 pm
2
Bangladesh

Re: Reclamatie - SIC

Am scris in felul urmator.
-Asta joaca de pe telefon?
Iar de aici tu m-ai intrebat daca am vorbit cu tine sau nu, ti-am zis ca da si apoi ai spus ca sunt toxic si sa ma potolesc cu asta. Te-am intrebat daca sunt toxic ca am zis daca joci pe de telefon sau nu, iar de aici probabil ca te-ai atacat si tu fiind admin si cu multe grade peste mine te-ai gandit ca ma pui la respect ca am spus asa ceva :)). In fine, imi pare rau ca am inchis CS:GO si nu mai am logul ca puneam si poze aici fara probleme. Astept decizia unui admin mai mare
PS: Apropo, nu imi aduc aminte sa-ti fii zis ceva cu rautate sau sa fac misto de tine si de felul in care joci. Un singur lucru am spus (Asta joaca de pe telefon). Nimic maai mult
Avatar utilizator

SIC
Membru
Membru
Mesaje: 374
Membru din: Joi Ian 28, 2021 1:39 pm
3

Re: Reclamatie - SIC

Intr-adevar "sufar de mine" asa cum ai spus si tu,nu? Asa spun si eu,mai bine lasam in seama cuiva care poate sa ia o decizie. Am ramas eu conectat daca ai nelamuriri cu ce am spus,atat eu cat si tu.
Avatar utilizator

Topic author
meridional
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Mai 15, 2021 5:12 pm
2
Bangladesh

Re: Reclamatie - SIC

SIC scrie: Sâm Mai 15, 2021 5:44 pm Intr-adevar "sufar de mine" asa cum ai spus si tu,nu? Asa spun si eu,mai bine lasam in seama cuiva care poate sa ia o decizie. Am ramas eu conectat daca ai nelamuriri cu ce am spus,atat eu cat si tu.
Nu mi se pare nimic deranjant in asta si mai les demn de banare pe motiv 'Calmeaza-te"
Avatar utilizator

nutu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 208
Membru din: Vin Mar 12, 2021 8:53 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Reclamatie - SIC

Daca nu vine cineva cu dovezi reclamatia va fi respinsa. Este cuvantul tau contra cuvantul lui sic, niciunul nu dovedeste nimic...
Signed by nutu :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator

Topic author
meridional
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Mai 15, 2021 5:12 pm
2
Bangladesh

Re: Reclamatie - SIC

nutu scrie: Sâm Mai 15, 2021 9:31 pm Daca nu vine cineva cu dovezi reclamatia va fi respinsa. Este cuvantul tau contra cuvantul lui sic, niciunul nu dovedeste nimic...
cam ce dovezi ar tebui pentru un ban dat aiurea fara motiv? Din cate stiu el trebuie sa vina cu dovezile pe care le doresti, deoarece el a luat decizia de a ma bana ci nu eu.
In astea 13 ani ce CS pe care ii am, am mai jucat si eu pe publice si eventual am fost si admin si nu luam nici-o decizie fara sa am o dovada la mana.
Avatar utilizator

nutu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 208
Membru din: Vin Mar 12, 2021 8:53 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Reclamatie - SIC

Este un ban de 30 de minute. Mi se pare ca exagerezi putin. Omul a considerat ca ai deranjat jucatorii si te a banat 30 de minute ca tu sa intelegi ca nu e ok ce faci.
Signed by nutu :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar utilizator

nutu
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 208
Membru din: Vin Mar 12, 2021 8:53 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Reclamatie - SIC

Cerere respinsa, reclamatie nefondata!
Signed by nutu :twisted: :twisted: :twisted:
Încuiat