ImagineImagine

reclamatie RollerAndrei

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
ATomic
Membru
Membru
Mesaje: 18
Membru din: Mie Feb 03, 2021 11:23 pm
3
Romania

reclamatie RollerAndrei

Server-ul pe care a fost incidentul:surf.parabestial.ro
Nickname-ul tau:ATomic
Nickname-ul adminului reclamat:RollerAndrei
Data si ora:10-3-2021 23:07
Motiv: de cand ai intrat in acceasta comunitate in nici maxim 2 saptamani a "progresat"(a obtinut aproape toate gradele) iar alti stau cu lunile pt up nu este normal ce a facut el,in regulament scrie clar ca nu ai voie sa banezi un staf mai inferior.Daca era o problema imi facea reclamatie si nu ma bana ca atare.Acest comportament de moderator imi spune ca aceasta comunitate de renume si a ales un jucator foarte slab pregatit sa reprezinte comunitate asta ca parabestial.

Asa se comporta un moderator


Avatar utilizator

RollerAndrei
Membru
Membru
Mesaje: 87
Membru din: Sâm Oct 26, 2019 10:55 pm
4
Localitate: Bucharest
Romania

Re: reclamatie RollerAndrei

ATomic scrie: Mie Mar 10, 2021 11:12 pm Server-ul pe care a fost incidentul:surf.parabestial.ro
Nickname-ul tau:ATomic
Nickname-ul adminului reclamat:RollerAndrei
Data si ora:10-3-2021 23:07
Motiv: de cand ai intrat in acceasta comunitate in nici maxim 2 saptamani a "progresat"(a obtinut aproape toate gradele) iar alti stau cu lunile pt up nu este normal ce a facut el,in regulament scrie clar ca nu ai voie sa banezi un staf mai inferior.Daca era o problema imi facea reclamatie si nu ma bana ca atare.Acest comportament de moderator imi spune ca aceasta comunitate de renume si a ales un jucator foarte slab pregatit sa reprezinte comunitate asta ca parabestial.

Asa se comporta un moderator

In apararea mea nici nu am sesizat ca esti Helper
In dezavantajul tau un admin nu procedeaza cum ai facut tu "hai injura-ma ca vezi tu" ati primit ban 20 de minute amandoi. si sunt pregatit sa-mi asum orice repercursiune.
Avatar utilizator

Topic author
ATomic
Membru
Membru
Mesaje: 18
Membru din: Mie Feb 03, 2021 11:23 pm
3
Romania

Re: reclamatie RollerAndrei

Cum sa nu realizezi ca fac parte din staf cand eu ti am scris pe cannalul staff-chat ?
Avatar utilizator

ChronL9
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 51
Membru din: Vin Feb 05, 2021 2:20 pm
3
Romania
Loading…

Re: reclamatie RollerAndrei

Avand in vedere faptul ca am fost pe server in acel moment si stiu ce s-a intamplat, tot ce pot sa spun e ca playerul trebuia banat cu mai mult de 20 de minute iar atomic putea fi atentionat cu mute in niciun caz cu ban, totusi sunt de acord cu Roller la felu in care a actionat Atomic.
Avatar utilizator

Dogg
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 423
Membru din: Lun Dec 16, 2019 11:14 pm
4

Re: reclamatie RollerAndrei

Reclamatie luata in considerare!
fyP:)
Încuiat