ImagineImagine

Reclamatie Mel1nk

Avatar utilizator

TiNaXe
Membru
Membru
Mesaje: 8
Membru din: Mar Feb 16, 2021 5:10 pm
3
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: Reclamatie Mel1nk

Xserpent inainte sa dai un comentariu te rog sa vii cu dovezi si argumente.
Mel1nk a abuzat de cand este in aceasta comunitate si profitat ca a donat. Intradevar m-a amenintat si pe mine de cand am intrat in aceasta comunitate spunandu-mi sa imi vad de treaba mea daca vreau sa mai am rank , nu credeam ca o comunitate de renume ca Parabestial , de 10 ani pe piata, poate sa aibe un asa staff , o asa conducere unde aici daca doresti sa devii admin iti trebuie cateva ore si o donatie caritabila ( cum a facut-o Yannis si Mel1nk). Daca King si-a luat remove raspunzand la o gluma tot cu o gluma, Mel1nk ce ar trebui sa primeasca pentru dovezile aratate de King si argumentele spuse de Radu (cand esti moderator trebuie sa ai un vocabular elegant sa te respecti pe tine insuti ca doar reprezinti comunitatea dar la Mel1nk inca nu au ajuns aceste elemente).


Avatar utilizator

4kward
Membru
Membru
Mesaje: 30
Membru din: Lun Mar 01, 2021 1:34 pm
3
Romania

Re: Reclamatie Mel1nk

TiNaXe scrie: Mar Mar 09, 2021 5:57 pm Xserpent inainte sa dai un comentariu te rog sa vii cu dovezi si argumente.
Mel1nk a abuzat de cand este in aceasta comunitate si profitat ca a donat. Intradevar m-a amenintat si pe mine de cand am intrat in aceasta comunitate spunandu-mi sa imi vad de treaba mea daca vreau sa mai am rank , nu credeam ca o comunitate de renume ca Parabestial , de 10 ani pe piata, poate sa aibe un asa staff , o asa conducere unde aici daca doresti sa devii admin iti trebuie cateva ore si o donatie caritabila ( cum a facut-o Yannis si Mel1nk). Daca King si-a luat remove raspunzand la o gluma tot cu o gluma, Mel1nk ce ar trebui sa primeasca pentru dovezile aratate de King si argumentele spuse de Radu (cand esti moderator trebuie sa ai un vocabular elegant sa te respecti pe tine insuti ca doar reprezinti comunitatea dar la Mel1nk inca nu au ajuns aceste elemente).MiM


Mai dute....
Avatar utilizator

Dogg
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 423
Membru din: Lun Dec 16, 2019 11:14 pm
4

Re: Reclamatie Mel1nk

Vad ca tot cu acea donatie aveti treaba, probelma e alta, aici nu intereseaza pe nimeni daca a donat sau nu, daca a gresit se plateste, nu are treaba cu donatia, pentru ca donatia face parte din vip premium, acel vip premium ii ramane, deci incetati cu aceasta prostie!
Daca voua vi se pare ca mr.king a raspuns cu o gluma la o gluma inseamna ca mintal nu ganditi mai mult de 14 ani!
fyP:)
Încuiat