ImagineImagine

Reclamatie Yanis

Avatar utilizator

Topic author
Mr. KING
Membru
Membru
Mesaje: 54
Membru din: Joi Noi 05, 2020 6:21 pm
3
Romania

Reclamatie Yanis

Server-ul pe care a fost incidentul: surf.parabestial.ro
Nickname-ul tau:Mr. KING
Nickname-ul adminului reclamat: Yanis
Data si ora: -
Motiv: De alungul timpului cat a fost si este admin pe acest server (noroc ca a donat) el a abuzat incontinu. Stiti foarte bine ca a inceput sa planga sa renunte la aceasta comunitate ca nu luase up pentru admin.El profita incontinu ca daca are admin nu ii face nimeni nimic ca vezi de a donat. Daca mie mi s-a spus ca am abuzat de grad doar ca am raspuns la o gluma tot cu o gluma si a fost considerat abuz. Asta ce este atunci? Aveti jumatate din dovezi aici!

Abuz msay

Abuz slap

Abuz slapx2

Inj chat


Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie Yanis

Stii ca para se poate uita in log ? 😂... ma amuzi sincer daca s ar uita doar sa vada cele 10+ vote uri pe zi cu "Top player? SLD SLD SLD sld) dupa baga i pe altii care e si abuz, eu n am ajuns la capacitatea ta de iq imi pare rau.. sa dau ban la 9 persoane cu timp "inj staff pa nb" adica fara motiv, slap urile sunt date cu amuzament atata timp cat el imi permite. N am ajuns sa iau stafful la misto ca tine sau chestiile astea penibile. Iti pui prietenul "sld"sa l injure pe dogg chestii aiurea. Sa se uite un fondator sau owner in log sa vada cate slap uri dai pe zi doar.
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie Yanis

Am sa ii dau chestiile astea lui para dovezile astea, se poate uita in log uri cu chestiile astea "Admin bun Mel1nk" etc
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie Yanis

A si btw in poza aia in care am spus "*****" nu eram staff nici vip se poate observa minciuna
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

Topic author
Mr. KING
Membru
Membru
Mesaje: 54
Membru din: Joi Noi 05, 2020 6:21 pm
3
Romania

Re: Reclamatie Yanis

Dragul meu, tu vi cu vorbe , nu cu dovezi. Cand ai dovezi te astept
Avatar utilizator

Topic author
Mr. KING
Membru
Membru
Mesaje: 54
Membru din: Joi Noi 05, 2020 6:21 pm
3
Romania

Re: Reclamatie Yanis

Si P.S. eu nu am banat niciodata la misto sau sa scot banuri cum au facut-o alti, imi pare tare rau sa iti spun, pe toti pe care i-am banat au injurat si sunt atatia martori care sa iti confirme. asa ca stai linistit
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie Yanis

Au doveziile stafful superior. Stai linistit si martorii aia sunt "Sld, atomic, claudiu, tinaxe botradurambo, paul lup" care sunt prietenii tai
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

PaulLupu
Membru
Membru
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Mar 06, 2021 12:52 am
3

Re: Reclamatie Yanis

Eu sunt de acord cu MR.KING ca de alungul timpului de cand ma joc pe sv yanis duar injura si e TOXIC!!!(PROFITA CA A DONAT)
Avatar utilizator

AtRiXe
Membru
Membru
Mesaje: 7
Membru din: Lun Feb 15, 2021 7:29 am
3
Romania

Re: Reclamatie Yanis

Pro!
Sunt de acord cu King, Yanis a abuzat din totdeauna chiar cand eram jucator si nu aveam grad, ma ameninta ca primesc mut daca vorbesc peste el. Si acum cand sunt helper mi-a spus sa nu mai intru pe server odata cu el ca daca intru ma da afara din Parabestial. Se pare daca donezi ai anumite facilitati fata de ceilalti si poti chiar ce vrei tu ca ai imunitate. :mrgreen:
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie Yanis

Mai trb sa mai dea coment ceilalti prieteni .. adica toti ai tai "paul lupu, atrixe,claudiu,bot radurambo, sld" si vr dovezi de la fiecare mai ales de la Atrixe =)
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Încuiat