ImagineImagine

Reclamatie - d$troyer Yanis

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Zenon
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Feb 06, 2021 11:39 pm
3
Romania

Reclamatie - d$troyer Yanis

Server-ul pe care a fost incidentul: SURF.PARABESTIAL.RO
Nickname-ul tau: Zenon
Nickname-ul adminului reclamat: d$troyer Yanis
Data si ora: 11/02/2021 ora 21:00
Motiv: Bun , cand intru pe server si stau de vorba cu prietenii mei virtuali , mai ales ca stau de vorba cu Bot Radurambo , se baga domnul Yanis in seama cu mine , si ma provoaca la scandal , imi zice ca "Mai tii minte cand ti-am dat alea 10.000 de puncte?" si ii zic ca nu-mi aduc aminte de acele 10.000 de puncte si in continuare ma provoca si i-am zis ca am primit puncte de la un Catel , (am facut caterinca) si nea Yanis , pardon pustiu Yanis , incepe sa imi dea mute pentru "Toxic" nu mi se pare absolut corect pentru ce face , cand intru pe server primesc NON-STOP mute de la el , si ma provoaca la scandal , il am martor si pe BOT Radurambo , ca binteinteles vorbeam cu el , si Yanis se baga in seama cu mine si cauta scandal , as vrea sa luati masuri pentru ca nu e prima data cand face chestia asta.

Ultima oară modificat Vin Feb 12, 2021 9:31 am de către Zenon, modificat 1 dată în total.


Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie - d$troyer Yanis

Vaiii.... incepem asa in primul rand Bot Radurambo esti prietenul tau, in al doilea rand intrasem pe server da ? Ai dat spec pe mine si ai zis mama "sarfwizard" nu poate sa treaca de stage 3. Te las in pace, nu te bag in seama, spune radu "yanis?" Tu spui am zis eu ceva de yanis? Daca se simte asta e. Am sa postez imd si doveziile stai linistit dar vreau sa ti mai explic. Bun tot te am lasat in pace, am incercat sa ajut un player si ai zis ba anonimule, de ce ai surfwizard si nu stii da treci de 1 stage . Ti am zis "ai uitat ca si tu ai primit puncte de la playerii" ? Ai zis taci ma si plangi . Dupa cand ti am dat mute pt 10 min toxic spusese-i in chat "plangi"? Alta forma de toxicitate. Ti am dat gag, postez imd dovezile de pe pc. Si tu oricum porti pica pe mine de cand ti am dat intr o zi mute pt 5 m ca mai jignit. Si am fost bun cu tine si ti am dat doar 5 m la 21 de ani ai tai ma injurai pe dis pentru mute, in regulament scrie clar nu este voie ca de ex sa ai prietenii sa zica injuraturi etc. Si sa nu i dai mute ca tie prieten/frate/etc..
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie - d$troyer Yanis

vad ca daca dau ctrl v in paint imi pune doar ultima poza adica aia ce ai pus o si tu, dar oricum poate un moderator+ sa se uite in istoricul chat ului, sa vada daca vrei pun si poza aia care ai pus o si tu sa nu zici ca nu am facut poza sau ceva. si uite alt prieten al tau [9:22 PM]
[⌬Klue™]⌜Blue⌟ ツ:
ba puta
ce tot ii dai mute lu zenon
ca ma enervezi si pe mn
zi ma
pe bune acu
am inteles
nu raspunzi
..........
viewtopic.php?f=159&t=2041
de la zenon
mi a zis sa iti dau

[9:31 PM]
d$troyer Yanis:
?
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

Blue
Membru
Membru
Mesaje: 2
Membru din: Joi Feb 11, 2021 10:01 pm
3

Re: Reclamatie - d$troyer Yanis

Ce incluzi mesaje private pe steam care nu au absolut nicio relevanta cu subiectul? In plus daca nu stiai se raspunde la mesaje si nu se pune un "?" dupa care dai copy paste si pui pe un forum , lucru pe care nu ti la cerut nimeni si nu ti am dat nici eu acrodul.
Avatar utilizator

d$troyer Yanis
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 410
Membru din: Joi Ian 28, 2021 7:52 am
3
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Reclamatie - d$troyer Yanis

+ am jumate din playerii de pe server martorii tu il ai pe blue si pe radu care amandoi iti sunt prietenii..
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Avatar utilizator

Topic author
Zenon
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Feb 06, 2021 11:39 pm
3
Romania

Re: Reclamatie - d$troyer Yanis

=))))))))) , nu mai zic nimic , las un Moderator sa-si faca treaba , esti un pusti si chiar imi pare rau ca mi-am pus mintea cu asemenea copil , si puiule nu stii sa minti :* .
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie - d$troyer Yanis

Reclamatie fondata!
Helperul in cauza va primi avertisment verbal!
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat