ImagineImagine

[Reclamatie]- Nu cunosc numele

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Pablito
Membru
Membru
Mesaje: 5
Membru din: Mie Ian 20, 2021 12:41 pm
3

[Reclamatie]- Nu cunosc numele

Server-ul pe care a fost incidentul:surf.parabestial.ro
Nickname-ul tau:Pablito hellcase.com
Nickname-ul adminului reclamat:Nu-l cunosc.
Data si ora:20-Jan-2021 12:45
Motiv:Puștanul ăsta mic, la 17 ani o arde în suferințe și-n vorbe cu mine. Văzând că nu ajung la nici un rezultat final cu el și că începe să vorbească porcos, am început să-i dau mute pe toate conturile(am vazut că are mai multe, așa că am aplicat aceeași comandă pe toate, cu care a intrat). Dat fiind faptul că azi am intrat, m-am trezit cu el că e iar fentos azi pe alt cont, i-am dat fain frumos mute și mi-am văzut de treabă. Peste 15 secunde după ce îi dau mute, mă trezesc că primesc ban fără nici un motiv. Precizez că am martor pe server o prietena care mi-a facut acest screenshot, deoarece nu i-am reținut numele. Închei pintr-o expresie cunoscută lui "Te pup puiu' meu! :*"
Doresc să îi fie scos adminul, deoarece este INCAPABIL de a manageria și a admina un server, folosind comenzi aiurea pe playeri, fiindcă este imatur.
https://imgur.com/a/Qt3LYvH


Avatar utilizator

Mitică
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1158
Membru din: Lun Aug 05, 2019 3:30 pm
4
Localitate: ---
Netherlands
Loading…

Re: [Reclamatie]- Nu cunosc numele

Asteptam reactia adminului in cauza.
Avatar utilizator

[Șef]
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 218
Membru din: Lun Iul 06, 2020 1:31 pm
3

Re: [Reclamatie]- Nu cunosc numele

O sa se vorbească cu Admin ul despre treaba asta .
Sef ti-a dat HeadShot :twisted:
Avatar utilizator

DarkAngel
Admin
Admin
Mesaje: 87
Membru din: Sâm Ian 02, 2021 6:21 pm
3

Re: [Reclamatie]- Nu cunosc numele

Salut! Inteleg nemultumirea ta, dar tin sa te anunt ca eu ti-am aplicat un ban de o ora pe server deoarece ai avut un limbaj vulgar fata de mine. Citez: "Asta-i terminatu ala de admin? Bagami-as ****-n mortii lui, stai sa-i dau mute sa nu aud ce-mi zice". Eu am zis sa nu stau sa ma complic si ti-am aplicat o sentinta mai mult decat indulgenta. Pentru injurii staf se poate lua ban intre 2-3 zile pana la permanent. Depinde insa de cat de grava este situatia. Imi pare bine ca am putut sa te lamuresc. Te salut cu multa stima si te astept la noi pe server cu bratele deschise, dar cu o atitudine mai decenta!
Mulumesc de intelegere.
Avatar utilizator

Anntooo
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 962
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 2:41 pm
4
Localitate: Bucuresti
Romania
Loading…

Re: [Reclamatie]- Nu cunosc numele

Cerere respinsa.
Signed by Anntooo :D :lol: 8-)
Încuiat