ImagineImagine

Ban pe nedrept !

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
Andreu99
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Lun Sep 14, 2020 6:25 pm
3
Localitate: Buzau
Romania

Ban pe nedrept !

Server-ul pe care a fost incidentul: GO.CSGOROMANIA.NET
Nickname-ul tau: _.Andreu._99
Nickname-ul adminului reclamat: Ka1zer / ᵖᵃʳᵃᵇᵉˢᵗᶦᵃˡ
Data si ora: 14.09.2020 / 18:30
Motiv: Ban pe nedrept ... A stat spec pe mine si a filmat ... a venit cu o dovada care nu arata nimic ... el neputand auzi nimic din cauza galagiei ...
Nu am niciun motiv sa joc cu coduri .. Cum i-am explicat si lui.. Am trecut prin multe verificari ..Si da , am cheatengine in pc ,dar nu il folosesc pentru csgo .. Eu nu mai fac gura pentru unban .. ci doar pentru ca ma simt jignit ... Chiar i-am propus sa ii arat cum joc , eu filmand de pe telefon ,asa eu neputand ascunde codurile ... Dar cand mandria este mai mare decat omenia , se ajunge la asta . Cum am m-ai spus , nu jucati bine pe server ,ca luati ban !


Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Ban pe nedrept !




Scuze,nu sunt admin!
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Andreu99
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Lun Sep 14, 2020 6:25 pm
3
Localitate: Buzau
Romania

Re: Ban pe nedrept !

Nu dovedeste nimic .. Sunetul este slab .. Cum auzi tu pe ala apps cand baiatu ala vorbeste asa mult , plus ca dau si eu info ... Este drept , greu de crezut ca nu am cod ..dar doar din cauza sunetului .... Daca aveam cod , nu mai faceam atata haz aici ci imi vedeam de ale mele ... Nu am cod , sunt dispus sa fac o filmare cu telefonul, ba chiar live pe discord , sa urmaresti cum joc , si sa imi intelegi stilul ... Cum am mai spus , m-ai jignit.. Nu jucati bine ca luati ban , asta e noua premiza ...
Ultima oară modificat Lun Sep 14, 2020 7:52 pm de către Andreu99, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Ban pe nedrept !

Andreu99 scrie: Lun Sep 14, 2020 7:49 pm Poti sa scrii ce vrei .. Nu am coduri... Si mai urmareste atent acolo... Cei drept este destul de greu de crezut altceva ..dar din simplul fapt pentru ca sunetul este foarte rau ...eu nu ii auzea cum ii auzi tu pe playeri ..abea de ii aud .. Nu am cod , si nu este dovada odata ce nu se aude nimic ... ai auzit scoopeul ala , s-a auzit in dreapta .. apoi individul din apps B , cand s-a apropiat de usa , a facut pasi, ori s-a auzit cel din under . De ce nu vrei sa iti arat cum joc , ma filmez de pe telefon , o sa vezi stilul meu de joc . Daca aveam coade nu mai faceam atata haz pe aici !
Mai insisti?....orice jucator cu experienta stie cand cineva merge pe shift din mini radar!
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Topic author
Andreu99
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Lun Sep 14, 2020 6:25 pm
3
Localitate: Buzau
Romania

Re: Ban pe nedrept !

Pentru a mia oara , nu am cod... De ce nu vrei sa iti dovedesc ? .. Normal.. ca nu iti place sa joci si sa iti iei bataie . Daia si banu asta ... Chiar crezi ca imi pasa mie daca joc bine sau nu pe un server public ... Joc de placere ..daca vreau nervi ma bag la un compe! ...Daca joci bine iei ban ... Ka1zer / ᵖᵃʳᵃᵇᵉˢᵗᶦᵃˡ
Avatar utilizator

Topic author
Andreu99
Membru
Membru
Mesaje: 4
Membru din: Lun Sep 14, 2020 6:25 pm
3
Localitate: Buzau
Romania

Re: Ban pe nedrept !

Jucator cu experienta ? asta esti tu ? Asa face un jucator cu experienta ? ADMIN ? cand face un video , nu da mute la ceilalti playeri ? ... M-ai jignit cu banul asta..
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Ban pe nedrept !

Cerere nefondata!
Cu dovada pe fata inca nu are bun simt sa nu minta!
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat