ImagineImagineImagine

Reclamatie - Humongos Chongos

Avatar utilizator

Topic author
Ablox
Membru
Membru
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mar 11, 2020 1:18 pm
4

Re: Reclamatie - Humongos Chongos

b0b1 scrie: Mie Mai 13, 2020 5:16 pm
Ablox scrie: Mie Mai 13, 2020 5:15 pm
HumongosChongos scrie: Mie Mai 13, 2020 5:11 pm

Ii dadeam si lui mute daca stiam chestia. Pe el nu l-o fi deranjat, mie personal nu mi s-o parut ok "discutia". Mersi mult, have fun
Daca zici ca ala nu era limbaj de server, atunci eu am fost bagat in seama de catre b0b1 prin citez: "Esti din Valcea, daca e pe 2, vin si bag cutitul in tine" =))))), nu ma deranjeaza, si am ales sa intru in jocul lui
:)))))) Asa de niciaeri am venit eu random si ti-am zis asta, nu?
Tot ce am discutat cu tine si ce ai discutat si tu cu mine a fost in gluma si fara intentii serioase ma gandeam ca stiai si tu asta de la inceput din moment ce ai ales sa vorbesti cu mine, nu vad rostul pentru care ma bagati pe mine aici cand nu am injurat pe nimeni nu am dat mute aiurea, doar am vorbit.
nu man, am si zis ca nu m-a deranjat , e okay :)))) dar tu esti bagat aici pentru ca eu vorbeam cu tine si baiatul ala mi-a dat mute fara motiv


Avatar utilizator

shane
Membru
Membru
Mesaje: 106
Membru din: Mie Ian 29, 2020 3:08 pm
4
Localitate: Bucuresti
Loading…

Re: Reclamatie - Humongos Chongos

Nu va mai certati . Asteptam si opinia ownerului si gata
“You gotta train like hell until the point where your hair falls out. That’s the only way to become truly strong.” – Saitama
Avatar utilizator

babbii142
Membru
Membru
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 13, 2020 5:22 pm
3

Re: Reclamatie - Humongos Chongos

Am fost de fata acolo , si banuiesc ca Humongos Chongos i-a dat mute fara nici cel mai mic motiv.. Defapt cu motivul ca "Deja ma enervezi" cand de fata erau minim 2 VIP care puteau sa-i dea mute lui Ablox, dar nu i-au dat pentru ca au crezut si ei ca n-are rost sa primeasca mute, iar la 10 minute distanta a intrat un baiat care incerca sa ma intrebe pe mine lucruri de genul ( Esti gay , iti plac baietii , te futi in cur, etc.. ) La un timp dupa ce am auzit asta i-am cerut lui humongos chongos sa ii dea un mute baiatului acela , pentru ca si Ablox si-a primit mute fara motiv, si nu i-a dat mute decat la cererea unui grad mai mare :)) humongos lovu bro
Avatar utilizator

HumongosChongos
Membru
Membru
Mesaje: 43
Membru din: Mar Apr 21, 2020 3:00 am
3
Localitate: Orastie
Loading…

Re: Reclamatie - Humongos Chongos

babbii142 scrie: Mie Mai 13, 2020 5:29 pm Am fost de fata acolo , si banuiesc ca Humongos Chongos i-a dat mute fara nici cel mai mic motiv.. Defapt cu motivul ca "Deja ma enervezi" cand de fata erau minim 2 VIP care puteau sa-i dea mute lui Ablox, dar nu i-au dat pentru ca au crezut si ei ca n-are rost sa primeasca mute, iar la 10 minute distanta a intrat un baiat care incerca sa ma intrebe pe mine lucruri de genul ( Esti gay , iti plac baietii , te futi in cur, etc.. ) La un timp dupa ce am auzit asta i-am cerut lui humongos chongos sa ii dea un mute baiatului acela , pentru ca si Ablox si-a primit mute fara motiv, si nu i-a dat mute decat la cererea unui grad mai mare :)) humongos lovu bro
I-am spus frumos o data sa termine, nici nu m-a bagat in seama, stii. Motivul "ca deja ma enervezi" a fost pe moment, nu cred ca trebuie sa ma explic unui player care nu folosea chiar cel mai frumos limbaj.
Fra, hai sa iti spun cum merge treaba. Nu am fost la PC in momentul exact cand tu imi spuneai sa ii dau mute, fusesem pana in bucatarie, cand am venit inapoi, baiatul o luase deja pe ulita. Si am incercat sa ii dau mute, dar am tot gresit numele. Dupa care a venit Stefan si i-a dat, nu un grad mai mare, tot helper. Nu am chiar niciun motiv sa mint, daca vrei sa ma crezi e bine, daca nu, iar e bine. Si cred ca ar fi ok sa terminam toata chestia asta, a fost un mute, 10 minute.
Avatar utilizator

retired
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Mar Apr 28, 2020 12:09 am
3

Re: Reclamatie - Humongos Chongos

Aveti ts3 / discord sa va discutati problemele si mai stiu eu ce.
Ablox ai continuat 2 mape sa vorbiti chestii care nu isi aveau rostul.
Contra
Avatar utilizator

Topic author
Ablox
Membru
Membru
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mar 11, 2020 1:18 pm
4

Re: Reclamatie - Humongos Chongos

retired scrie: Mie Mai 13, 2020 6:30 pm Aveti ts3 / discord sa va discutati problemele si mai stiu eu ce.
Ablox ai continuat 2 mape sa vorbiti chestii care nu isi aveau rostul.
Contra
Pai eu dialogam cu omul ala pe sv, nu avea nimeni probleme, si daca am vorbit 2 mape inseamna ca trb sa iau mute? :)) atunci de ce mai e voice chat =))), anyway, e parerea ta, eu doar am facut reclamatia pentru ca mie mi s-a paraut nedrept, dar nu cer sa ii se scoata grad sau ceva, doar un avertisment ca nu a avut motiv pt mute si ts3/ discord, daca sunt bagat/bag pe cineva in seama pe sv, trb sa ii cer discord sa pot sa vb cu el? :))))
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie - Humongos Chongos

De când un membru staf care are grija de server este obligat sa dea mute din tab?
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

HumongosChongos
Membru
Membru
Mesaje: 43
Membru din: Mar Apr 21, 2020 3:00 am
3
Localitate: Orastie
Loading…

Re: Reclamatie - Humongos Chongos

Up?
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie - Humongos Chongos

Reclamatie nefondata!
Provocarile si glumele de prost gust nu le primim,problemele personale se tin personal nu pe server!
Tupe-ul tinetile in afara serverului si nu pe server fata de alti jucatori,va credeti ca stiti sa faceti caterinca sau sa glumiti.....am vazut acu 5 minute pe server,tigania nu este primita pe server,lipsa de educatie lipsa de bun simt totusi nu este primita pe server!
Chiar va rog frumos s-o incetati,ultim advertisment pentru toti prezenti in acest topic
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Încuiat